• skvělá cena
    • rychlost dodání

mohu jen doporučit

Vážený p. Josepf,

děkujeme za vaše hodnocení a velmi nás těší, že jste byli s nákupem v našem e-shopu InnocentStore.cz spokojen a přinesl vám radost.

Každý týden u nás najdete spoustu nových Apple produktů za skvělé ceny a nové tipy, triky a novinky ze světa Apple na našem Innocent blogu, proto se těšíme se na vaši příští návštěvu.

• rychlost, spolehlivost

Vážená p. Jana,

děkujeme za vaše hodnocení a velmi nás těší, že jste byli s nákupem v našem e-shopu InnocentStore.cz spokojená a přinesl vám radost.

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

Rychlost dodavky zbozi, komunikace ze strany obchodu

Vážená p. Sylva,

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

Nakupovala jsem zde poprvé a byla jsem příjemně překvapená , obchod se mnou neustále komunikoval a zboží bylo dodáno brzy. Za mě supr

Vážená zákaznice,

• komunikace
    • rychlost dodani
    • dostatecne zabaleno aby nedoslo k poskozeni

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

Objednala jsem omylem jiný tip krytu. Bez problémů obchod vyměnil za jiný. Chválím a doporučuji!

Vážená zákaznice,

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

Nakupoval jsem zde poprvé a vše proběhlo v pořádku , takže doporučuji .

RChlé jednání

Vážená p. Zdeňka,

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

Dohoda byla a nákup dorazil v pořádku.

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

• Zboží nevyhovovala, obchod mi ihned poslal číslo zásilky do zásilkovny, zboží jsem poslala zdarma zpět , peníze mi přišly za 4 dny od odeslání balíku :)

Vážená p. Lenka,

Výborná spolupráce děkuji.

• Rychlost dodání , komunikace

• rychlost a kvalita

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

• komunikace se zákazníkem během vyřizování objednávky
    • cena dopravy
    • poslali jiný řemínek než ten objednaný a fakturovaný, email s upozorněním na omyl zatím bez reakce obchodu...

Perfektní profesionální jednání

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

Jsem spolojená jak s dodáním tak i ze zbožím doporučuji obchod