• Dle kalkulačky spotřeby (tl. zdi=33 cm, délka zdi =3 m, plná cihla) mi vyšla spotřeba 1,5 l, tj. poprvé jsem si objednal 5 kartuší 310 ml. Z 29 otvorů koupeným vrtákem 14 mm jsem zaizoloval 11 otvorů ze 4 kartuší...??? Takže jsem musel přiobjednat dalších 6 kartuší a zaplatit znovu poštovné. Tak nevím, co si o tom mám myslet

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

Dobrý den. Jediné vysvětlení je, že jste plnil zeď s mezerou a podobně. Propočítejte si spotřebu, nezávisle na naší kalkulačce, přidejte k výpočtu objemu vrtů a počtu vrtů 20-ti % navýšení, které je pro běžnou nehomogennost zdiva naprosto dostačující a spotřeba bude shodující se s elektronickou kalkulačkou. Evidujeme přes 100 tis. odběratelů a 99% odběratelů si injektážní krém nemusí dokupovat. Injektážní krém od nás odebírají i injektážní firmy a také s tímto výpočtem pracují a v rozpočtech s těmito náklady počítají a to více, jak 12 letí. Samozřejmě nemůžu určit, kde se stala u Vás chyba, ale musím se oproti Vaší recenzi ohradit. Podívejte se i na naše jiné recenze. Je jich už přes tisíc. Předpokládám, že nás někdo nemůže podezřívat, že by byly manipulované. A to ani už ani nechci rozebírat, že spokojený zákazník nemá potřebu kladné recenze poskytovat, tedy v drtivé většině, což je normál a v pořádku. Samozřejmě, až na malé procento všech našich odběratelů. Na tuto recenzi máte právo, o tom není pochyb, ale nejprve byste měl zjisti příčinu Vašeho nestandardního navýšení spotřeby a pak konstatovat a hodnotit. Dokonce poskytujeme poradenství i v sobotu na tel. čísle 731 565 565, což je ojedinělé. Asi zde vložím nejdelší odpověď na Vaši recenzi, ale považuji to za správné a prospěšné i pro případné další budoucí zákazník. Je to text, který se nachází hned pod elektronickou kalkulačkou.
    Text na našich webových stránkách:
    Doporučujeme si přečíst!

Tato elektronická kalkulačka Vám spolehlivě spočítá spotřebu injektážního krému pro Váš rozsah prací při jednotlivém navrtání pro jeden až tři různé parametry a druhy zdiva najednou. Do kalkulačky zadáváte nejprve tloušťku zdiva.

Tloušťka zdiva se zadává v centimetrech! Při zadávání tloušťky zdiva neodečítejte ze skutečné tloušťky zdiva doporučené pokrácení. Kalkulačka je nastavena tak, že s doporučeným pokrácením vrtů ,,počítá“.
    Délku zdiva zadávejte v metrech!
    Vyberte druh zdiva!
    Správná spotřeba Vám bude vycházet také na základě vybraného druhu zdiva, viz. 4 obrázky různých typů zdiva pod posuvníky při zadávání tloušťky a délky zdiva. Je nutné kliknout na obrázek vybraného zdiva, na kterém se objeví symbol zaškrtnutí (✔)

Každý typ zdiva může mít, sice ne zásadní (kromě komůrkového zdiva), ale přece jen rozdílnou spotřebu. Kalkulačka pro výpočet spotřeby je nastavena na základě matematických výpočtů obsahů vrtů, které jsou nastaveny dle našeho technologického postupu pro Systém AquaStop Cream® . Tzn. již výše zmíněného pokrácení vrtů, průměru vrtů 14 mm a jejich roztečí (osových vzdáleností vrtů) 100 mm. Vše je ale ve výpočtovém programu ještě nastaveno pro reálnou spotřebu tak, že jsme použili i statistiku spotřeby a to z jednoho tisíce staveb s určitým typem zdiva, aby spotřeba odpovídala co nejširší škále zdiva našich zákazníků.

V případě, že se bude jednat o zdivo se značnými kavernami, komůrkami, zdivo s mezerou apod., kde může být reálná spotřeba naprosto jiná, je potřeba si uvědomit, že výpočet spotřeby naší kalkulačky s těmito případy nemůže počítat. Toto případné zásadní navýšení spotřeby není zapříčiněno běžnými netěsnostmi ve zdivu. Nadměrná spotřeba se ale dá vcelku rychle rozpoznat při plnění, ale ve většině případů už při samotném vrtání (citelné ,,skokové,, vrtání) a tím se dá provést opatření, abyste zásadní nadlimitní spotřebě včas zabránili.

Pokud byste nevěděli jak, volejte na námi provozovanou urgentní linku, kterou provozujeme každý pracovní den od 9 hod. do 15:30 hod. a v sobotu od 9:30 hod do 11:30 hod. Po poskytnutých informacích od Vás se ve většině případů podaří zjistit příčinu nadměrné spotřeby a rádi Vám poradíme, jak dále postupovat.

Nadměrnou spotřebu nezpůsobují drobné a běžně se vyskytující netěsnosti zejména ve starém, kamenném či smíšeném zdivu, tak jako se to děje u tekutých injektáží. Injektážní krém AquaStop Cream® má značnou viskozitu, hustotu a tím běžné a četné netěsnosti ve zdivu nemohou způsobit nekontrolovaný a tím nadlimitní úbytek. Případy nadměrné spotřeby nejsou tak časté, ale v případě že se vyskytnou, dají se řešit. Zde si můžete přečíst jeden případ nadměrné spotřeby, kterou jsme řešili se zákazníkem přes naši Poradnu s následným vysvětlením. I tato možnost komunikace přes provozovanou Poradnu je možná. Urgentní linka 731 565 565 je v těchto případech ale operativnější.
    Toto je konec textu pod kalkulačkou.

Nicméně Vám přeji hezké Velikonoce.
    Jiří Schwarz

Nemohu hodnotit zkušenost s výrobkem, protože mi ho ani po týdnu nebyli schopni prostřednictvím Zásilkovny doručit. Stavba mi kvůli tomu stojí.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

jak jste již v nové recenzi viz. výše uvedl, tak k pochybení s doručením objednávky došlo ze strany přepravce.

Helena Radová - obchodní oddělení

• Pop třech měsících od provedené injektáže je vlhkost stále stejná!!!

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

Dobrý den všem čtenářům našich recenzí i našemu zákazníkovi. S naším zákazníkem jsem teď osobně telefonoval a myslím, že to byl velmi vstřícný a konstruktivní hovor. Bylo mi sděleno, že před třemi měsíci byla provedena krémová injektáž naším systémem na dvou místech viditelných map, u dvou vnitřní cihelných zdí, 150 mm silné. Spára byla využita. Rozvody vody jsme v této zdi vyloučili. Následně jsem se dozvěděl, že mapa už klesla o cca 1 cm pod původní rysku okraje nejvyššího místa mapy. což je už známka vysychání. Musíme si uvědomit a to i s další čtenáři této recenze, že hydrofobní blok vzniká od doby provedení injektáže , dva až šest týdnů. Po této době je teprve vzlínající vlhkost zcela zastavena a započíná vysychání. Pokud odečteme tuto dobu, od doby napsání této recenze, uplynuly teprve dva měsíce od realizace a to v zimním období. Z druhé strany sanovaných zdí (dvě zdi obývacího pokoje) je chodba, která je méně vyhřívaná a je spojena se zimní nezateplenou zahradou. Tím je vysychání velmi pravděpodobně pomalejší, než kdyby to bylo v jiném období. Takže jsme se domluvili, že budeme v kontaktu a vše zhodnotíme nejdříve na jaře. Jsem ale z již započatého průběhu vysychání přesvědčený, že vše probíhá standardně a tím zdárně. Nicméně mě mrzí, že tato recenze může být pak zavádějící a tak neobjektivní i když v tomto případě jsem přesvědčený, že nebyla určitě napsaná úmyslně, aby nás poškodila. Já jsem měl také pár doplňujících dotazů, abychom společně vyloučili případné jiné příčiny. Na základě, vlastně příjemného rozhovoru, ale musím konstatovat, že nebyl zcela ideálně proveden rozsah injektáže (byly zakoupeny 3 salámové balení), jelikož nebyly zdi zainjektována po celé své délce, to znamená od jednoho rohu k rohu druhému, ale pouze v místě viditelných map, což není ale spolehlivé provedení. V okolí viditelných map bude velmi pravděpodobně také zvýšená procentuální vlhkost a ta může ovlivňovat vysychání zdiva v lokálním místě provedené chemické podřezávky a to působením vlhkosti z bočních směrů nad tato injektovaná lokální místa. Vše jsme ale probrali a shodli jsme se na tom, že vlastně zatím není důvod k obavám, vzhledem k již započatému průběh vysychání , ale i jiných okolností. Hezké svátky Vám i ostatním čtenářům. .
    S přátelským pozdravem
    Jiří Schwarz - jednatel společnosti.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Z 5ti salámů mi dorazil jeden prasklý a veškerý obsah byl... Všude. K bedně se salámy byla přistrečkovaná pistole která zázrakem dorazilam celá i přes to že byla v podstatě nechráněná, zejména plastová špička.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

pokud dojde při přepravě k poškození zboží, má zákazník možnost nás kontaktovat a toto zboží reklamovat Ve většině případů zasíláme náhradní zboží obratem. Vy jste nás nekontaktoval, nemohli jsme tedy zareagovat a poslat náhradu.

Radka Šnoblová - vedoucí provozovny

• Špatně seřízená vytlačovací pistole na krémovou pastu,nebyla sestavena jakmá být.

Cena byla přijatelná, dodání bez problému

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

Pokud má zákazník problém s injektážním zařízením, má možnost nás kontaktovat a vždy najdeme nějaké řešení. Buď poradíme nebo pošleme zařízení jiné výměnou za nefunkční. V tomto případě nás nikdo nekontaktoval, neměli jsme tedy možnost posoudit chybné seřízení pistole.

Radka Šnoblová - vedoucí provozovny

Tři kusy tub byli prasklé a tekly.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

za problémy s balením se omlouváme. K poškození mohlo dojít při přepravě, manipulaci, ale to už nezjistíme.
    Při telefonické komunikaci jsme problém vyřešili a věříme, že k Vaší spokojenosti.
    Hezký den

Radka Šnoblová - vedoucí provozovny

• Nerelevantní příspěvek byl odstraněn. Nejedná se o hodnocení obchodu.

Krémová injektáž byla vyvinuta do pohledového cihelného zdiva, aby nebylo vrty porušené. Do smíšeného a kamenného zdiva se nehodí.
    Nesmí se používat na injektáž pod nivelitu terénu.
    Tlakovou injektáž zvládá odborně jen několik firem v republice. Provádí ji i včetně dalších opatření. To amatér netuší. Kazí se tím celková orbornost sanace vlhkého zdiva. Vlastní obchod je suprový. Tato problematika by ale měla být navrhována a prováděna odborníky.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

dovolujeme si zareagovat na vaši recenzi:
    podle ID objednávky jsme zjistili, že jste si objednali pouze pumpu pro injektáž. Není nám tedy jasné, jak můžete hodnotit naši "krémovou injektáž", tj. její kvalitu a účinnost v různých materiálech, když jste náš injektážní krém AquaStop Cream nezakoupil.
    Injektážní pumpa je určena převážně pro injektáž svépomocí a injektáž zdiva svépomocí zvládlo více jak 50 tisíc evidovaných našich spokojených zákazníků. Injektáž zdiva systémem AquaStop Cream funguje těmto zákazníkům v cihelném, smíšeném i kamenném zdivu (viz ukázky) např. tyto ukázky, stačí si tuto url adresu zkopírovat a přes vyhledávač se Vám tato adresa otevře: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/fotogalerie/foto/#ukazka
    Z vaší reakce a dohledání zaměření vaší firmy je patrné, že se jako firma zabýváte mimo jiné i odvlhčováním zdiva. Váš pravděpodobný důvod ne zcela pravdivé recenze je více než jasný.

• Dobře popsáno na eshopu
    • Výrobek nefunguje
    • Po 36 dnech stále stejná vlhkost ve zdivu
    • Vyhozených zbytečně 10 tisic

Nespokojenost s výrobkem.
    Kdybych věděl že to nepomáhá tak bych investoval do jiného odvhlceni zdiva

Dobrý den.
    Vážený zákazníku, víte, že dispergace silně hydrofobních látek injektážního krému AquaStop Cream ve zdivu probíhá 2 - 6 týdnů? Je to napsané např. v technickém listě, který je ke stažení na našich webových stránkách. Ale i z logiky to musí být každému jasné, pokud si načte alespoň základní informace na našich webových stránkách. Injektážní krém se nemůže do zdiva vsáknout během několika minut či hodin, ale v tom je právě ta obrovská výhoda. Krém nikam neuteče, neproteče, a jsem neochvějně přesvědčený, že pomalu probíhající penetrace, možná to lze i nazvat impregnací zdiva, je výhodnější, než např. injektážní kapalina, která nikdy nemůže vytvořit spolehlivou hydrofobní clonu pro zamezení vzlínající vlhkosti svojí řídkou konzistencí ( nízkou viskozitou ) a teď nemyslím nedostatečnou hydrofobizací, ta je jistě také vysoká, ale jednoduše z fyzikálních důvodů. Ale zpět k Vaší neopodstatněné kritice. Po několikatýdenní době ve zdivu vznikne hydrofobní clona a teprve od této doby se vlhkost ve cloně a samozřejmě i nad clonou odpařováním snižuje. Této vlhkosti, a to je ta vlhkost o které se zmiňujete, se říká vlhkost zbytková a to proto, že již není dotovaná odspodu a teprve od této doby (! ) začne zdivo postupně vysychat. Ale i tento proces je ovlivněn mnoha faktory. Teplotou, relativní vlhkostí vzduchu, prouděním vzduchu, ale také Vaším provedením atd. Pokud naším výrobkem vysušili naši zákazníci jen námi registrovaných cca 50 tisíc domů, proč by to nemělo vyřešit Váš problém? Až po několika měsících můžete hodnotit stav - výsledek, ale rozhodně ne po 36 dnech od provedení injektáže! To je, promiňte mi ten výraz, absurdní hodnocení. Samozřejmě se nabízí také otázka, zda jste injektáž provedl bezchybně, zda vlhkost není způsobena jinou příčinou, např. kondenzace, přemostění vlhkosti (výškové pochybení), havarijní stav jakýchsi rozvodů vody či odpadu, byť drobný, atd. Ale to bych zacházel již do spekulací a to jako výrobci, který ručí zejména za kvalitu a funkčnost výrobku, mi nepřísluší. Promiňte mi moji možná malinko emotivní odpověď, ale myslím, že mé argumenty jsou pravdivé a poctivé a hlavně pro každého pochopitelné.
    Jiří Schwarz

• Doručení rychlé - následující den po objednávce a kurýr mi předem volal, i když jen pár minut předtím než přijel . Ale ráno mi zaslali sms s tel. kontaktem na řidiče.
    • Zaslali mi email abych ohodnotil jeden z doručených výrobků, nechápu proč si vybrali zrovna zátky z polystyrenu na kterých není co hodnotit. Ale přesto, co bych tedy na nich hodnotil je to, že jsou pokud si dobře pamatuji mají průměr 16mm, zatímco díru doporučují vrtat 14mm. Zátky 14mm nenabízejí i když by podle mne by to bylo to co je potřeba. Nedokážu si představit jak rvu do díry z vápenné omítky šestnáctky, to se tam prostě nesmáčkne.
    • Co chci ale hodnotit je: Injektážní pistole Univerzál pro kbelík.balení. Kvalitní provedení až na jedno podstatné a to těsnění pístku. Je tam tlustá guma která netěsní, zkoušel jsem vodu vytlačit a podstatná část vody skončila za pístkem. Navíc kovová podložka co drží gumu je jen na matce z každé strany a přišlo to nedotažené a asi se to stále bude povolovat. Válec je z hliníku a přišel kvalitně namazaný vazelínou. Tento výrobek nedoporučuji.
    • Vůbec jsem nestál o to abych obchod hodnotil, ale přesto mi byla žádost zaslána.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

Dotazník spokojenosti a možnost ohodnotit služby a výrobky je zasílán automaticky po odeslání zboží a záleží na každém jednotlivci, zda má zájem a chuť podělit se o zkušenosti. Není to povinnost, email můžete ignorovat a vymazat.
    Zátky o průměru 19mm a výšky 20 mm (je to váleček) jsou vyrobené z extrudovaného polystyrenu a jsou určeny pro vrty o průměru 14mm, aby z vrtu nevypadly. Lehkým zmačknutím je možné zátku snadno zasunout.
    Injektážní pistole Univerzál je určena pro plnění vrtů AquaStop creamem, ne vodou. Naše firma prodala těchto pistolí již okolo jednoho tisíce kusů a zákazníci s jejich použitím, až na malé výjimky, problémy nemají.

Radka Šnoblová - vedoucí provozovny

• Jak mám něco hodnotit, když po týdnu nebylo doručeno. Toptrans vždy pošle že bude doručovat a nic. Spolehlivá firma.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

zboží bylo přes eshop objednáno 11.10. a 12.10 vyexpedováno z našeho skladu a zároveň předáno dopravci.
    Pokud zákazník neobdrží zboží do 48 hodin od objednání, ve většině případů nám zatelefonuje a my bezodkladně tento problém řešíme s dopravcem. V tomto případě žádná stížnost ohledně dodání nebyla, tedy jsme nemohli doručení zaurgovat.
    Firma TOPTRANS rozváží naše zboží po celé ČR a SR a , až na pár výjimečných případů, je doprava vždy bez problémů.

Radka Šnoblová - vedoucí provozovny

• Objednáno pod č. objednávky 42481 dne 30. 9. 2021 za celkovou cenu 2 205,- Kč včetně DPH, vyzvednuto 8/10/21 s cenou 2 450,- Kč, takže žádná v e-shopu uvedená sleva nebyla přiznána. Přestože jsem si telefonicky ověřovala, zda budeme hradit cenu uvedenou na objednávce.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

rádi bychom reagovali na vaše hodnocení obchodu:
    vytvořili jste si objednávku 30.9.21. Od 1.10.21 naše firma přešla na nový PC systém a při vyzvednutí zboží 8.10.21, kdy již slevová akce nebyla aktuální , se bohužel nepropsala do nového systému sleva.
    Telefonicky se s vámi spojíme, abychom tuto chybu napravili k vaší spokojenosti.

Radka Šnoblová - vedoucí provozovny

při převzeti objednaneho zboži, jsem zjistil že zapomneli přidat nejake vecy. injektařni pumpa (jako dražši variant) ne mohla vytlačit pulku kremu. pokud je plna tak krem se vytlakuje dobře, až pilku vytlači tak ihned začina střikat všude. každopadně vše kromě kremu, z toho obchodu ne doporučuji.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

rádi bychom reagovali na vaše hodnocení.
    Pokud jste v objednávce neměl všechno objednané zboží, určitě jsme vám ho po upozornění doposlali.
    Injektážních pump prodáme několik desítek měsíčně a problémy s tímto injektážním zařízením zákazníci nemají. Při problémech s injektážní pumpou jste mohl zavolat a my bychom se pokusili vám po telefonu poradit.

Radka Šnoblová - vedoucí provozovny

• objednávka byla zrušena ze strany obchodu
    • obchod nereaguje

Jaký může mít názor člověk který objedná zaplatí, ale objednávka je bez udání důvodu zrušena a obchod nereaguje?

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

tímto uvádím Vaši reakci na pravou míru: v objednávce jste sice zadal platbu GoPay, ale platba Vám takzvaně "neprošla" (což jste teď po dvou týdnech potvrdil!) a po nezaplacení objednávky platební bránou náš eshop vygeneroval zrušení objednávky. Vy máte vždy následně možnost udělat objednávku znovu, ale učinil jste to až nyní, po dvou týdnech, ale bohužel jste nám již dal toto negativní ohodnocení : -(
    Doufáme tudíž, že následná Vaše objednávka s platbou GoPay proběhne hladce a příští dotazník spokojenosti bude vyplněn pozitivněji a zejména směrem k naší firmě spravedlivěji! Komunikaci se zákazníkem a rychlost vyskladňování zboží považujeme za svoji prioritu a myslím, že její plnění je z předchozích recenzí zřejmé.
    Informační servis prodeje

Měl jsem zavolat na výdej nějaké paní nebrala telefon 2 dní co toje?

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

k vaší stížnosti zde uvádím platná telefonní čísla (viz kontakty na našem webu) – na která jste měl volat pro odběr objednaného zboží: 606187916 anebo 235312000. Není možné, že jste skutečně volal na některé z těchto tel. čísel, která jsou určena pro vyřizování objednávek apod. (a ani na jiný firemní telefon, kdy také vždy neprodleně reagujeme). Nejpravděpodobnější vysvětlení je, že jste volal na úplně jiné číslo a ne k nám do firmy. Tím, že jste nás vaším hodnocením – snad neúmyslně - poškodil v očích budoucích zákazníků, uvedla jsem v úvodu zmíněná telefonní čísla, aby si je mohl každý čtenář tohoto fóra prozkoušet. V pracovních hodinách telefony přijímáme (a to dokonce i v době oběda!) a zákazníkům se vždy maximálně snažíme vyjít vstříc! Toto zároveň potvrzuje velmi dlouhá řada recenzí bezprostředně pod touto recenzí, a v mnoha z nich je i zvlášť zmíněn tento plus – tj. dobrá a rychlá komunikace.

• Uásilka došla pošlozená, prasklá

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

děkujeme za Vaše hodnocení. Škoda jen , že jste se na nás neobrátil s reklamací poškození zboží při přepravě, které vyřizujeme vždy ihned a náhradní zboží vždy vyskladňujeme zákazníkům hned následující den po nahlášení a případně nafocení poškozené zásilky, přičemž reklamační řízení poté následně probíhá mezi naší společností a společností přepravní.

Cituji zde jednu z recenzí v tomto fóru, pro představu, jak celý proces funguje:

"Zboží přišlo poškozeno dopravcem, přebírala babička která netušila že když něco není v pořádku nemá dodávku převzít. Dopravce při přepravě zohýbal (nezvratně) kovovou injektážní trubičku k inj. pumpě, u které byl navíc porušený obal a chyběl gumový nástavec na injektážní trubičku. Po odeslání mailu s foto a popisem situace, zavolala zástupkyně firmy, domluvila podrobnosti a do dvou pracovních dní jsme měli doma na jejich náklady novou kovovou trubičku i nástavec. Opravdu skvělá komunikace i přístup společnosti k dané situaci."

Informační servis prodeje

• Zboží dorazilo nekopletní; reakce jendatele byla arogantní, typu: "Když se Vám to nelíbí, zboží vraťte.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

Dobrý den. Na Vaši recenzi, ač se mi moc nechce, musím reagovat. Problém byl v tom, že jsme Vám dali jednu trubičku ke dvěma balením "tuba". K trubičkám dáváme automaticky lepicí pásku, aby se u trubičky, která se zasouvá do hrdla tuby, spoj zpevnil. Tuto pásku nikde neinzerujeme, ale je vždy přibalena k balení tuba. Musím potvrdit, že jste opravdu dostal plnicí trubičku jednu ke dvěma balením, ale nepředpokládali jsme, že ke dvěma balením potřebujete trubičky dvě, jelikož po vyprázdnění tuby se trubička snadno vytáhne z prázdného obalu a zasune se do hrdla další tuby a opět se páskou přelepí spoj hrdla a odolné trubičky. Systém vyskladňování je několik let nastaven tak, že při každém balení nad 3 ks u balení tuba je vždy přibalena druhá trubička, tj. od 4 balení jsou již přibaleny 2 trubičky atd. Dává ale smysl ke každému balení přibalovat jednu trubičku? Z hlediska praktičnosti nedává a z důvodu ušetření na Vás také ne. Ale Vy jste u nás změnil logické myšlení, a tak už to tak musíme dělat (pro případ, že se vyskytne - byť pravděpodobnost je v řádu promile- podobný typ zákazníka) a k 6 tubám už dáváme 6 trubiček, k devíti tubám 9 trubiček a vždy s páskou, která je pouze v návodu. Poslední vysvětlení. K pistoli pro salámová balení se dodává ta samá aplikační trubička, ale pouze jen jedna, což je pochopitelné, se kterou zákazníci zhotoví celý rozsah svých prací, bez jakýchkoliv potíží. Prostě aplikační trubička se neponičí. Můj argument v naší emailové korespondenci byl veden v tomto duchu a Vy jste to nazval arogancí.
    Můj text emailové odpovědi: Pokud ale už na začátku nemáte k nám důvěru, doporučoval bych Vám zboží vrátit. My ho od Vás odkoupíme zpět.

Jiří Schwarz - jednatel společnosti
    TRUMF sanace s.r.o.
    Mobil: +420 603 589 130

Vaše reakce:
    Pane Scwartzi,
    Vaši odpověď považuji za arogantní a také důvěru nepovzbuzuje. Žádná pokora, žádné přiznání chyby při balení, žádná omluva, ale: když se ti to nelíbí, tak to vrať.
    Ano, chtěl jsem jedno balení věnovat bratrovi, ať ho vyzkouší nezávisle na mě. Nicméně druhou trubičku si dejte, Vy víte kam. Seženu si ji jinde. Pásku jsem neurgoval (takových mám jako slaboproudař doma "plný" šuplík), nicméně podívejte se na svůj web, jak balení inzerujete.

Moje okomentování Vaší reakce již na tomto portále.
    pokud by tam nepadala z Vaší strany silná slova, omluvil bych se Vám. V tomto případě to již není pro mě přijatelné. Já jsem nic takového ani náznakem v naší korespondenci nepoužil, ale jsem nazvaný arogantním člověkem a naše firma je pro Vás nedůvěryhodná. A tím bych celou záležitost uzavřel.
    Děkujeme za Vaši recenzi