Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

velice nás těší Vaše spokojenost a děkujeme za kladné ohodnocení našich služeb. Moc si toho vážíme.
    Helena Radová - obchodní oddělení

• Super jednání, snadný výpočet spotřeby, rychlé jednání

Bohužel jediná nevýhoda nebo mínus je spediční firma...

Helena Radová - obchodní oddělení

+ nejedná se o první nákup, spokojenost

Vše OK

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

Děkujeme za Váš čas s vyplněním dotazníku a za ohodnocení našich služeb. Moc si toho vážíme.
    Pro ostatní čtenáře jen chci sdělit, že do doby dodání se počítají soboty, neděle a veškeré státní svátky, kdy dopravce má také volno. V tomto případě se jednalo o svátky Velikonoční. Objednané zboží v pracovních dnech je opravdu druhý den u Vás doma, tedy za ještě jedné podmínky, že objednávka je přijata do 12.30 h. Ta je ještě týž den vyskladněna a druhý den dopravcem doručena na Vaši adresu po celé ČR.

Výborné,rychlé

Helena Radová - obchodní oddělení

• Dle kalkulačky spotřeby (tl. zdi=33 cm, délka zdi =3 m, plná cihla) mi vyšla spotřeba 1,5 l, tj. poprvé jsem si objednal 5 kartuší 310 ml. Z 29 otvorů koupeným vrtákem 14 mm jsem zaizoloval 11 otvorů ze 4 kartuší...??? Takže jsem musel přiobjednat dalších 6 kartuší a zaplatit znovu poštovné. Tak nevím, co si o tom mám myslet

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

Dobrý den. Jediné vysvětlení je, že jste plnil zeď s mezerou a podobně. Propočítejte si spotřebu, nezávisle na naší kalkulačce, přidejte k výpočtu objemu vrtů a počtu vrtů 20-ti % navýšení, které je pro běžnou nehomogennost zdiva naprosto dostačující a spotřeba bude shodující se s elektronickou kalkulačkou. Evidujeme přes 100 tis. odběratelů a 99% odběratelů si injektážní krém nemusí dokupovat. Injektážní krém od nás odebírají i injektážní firmy a také s tímto výpočtem pracují a v rozpočtech s těmito náklady počítají a to více, jak 12 letí. Samozřejmě nemůžu určit, kde se stala u Vás chyba, ale musím se oproti Vaší recenzi ohradit. Podívejte se i na naše jiné recenze. Je jich už přes tisíc. Předpokládám, že nás někdo nemůže podezřívat, že by byly manipulované. A to ani už ani nechci rozebírat, že spokojený zákazník nemá potřebu kladné recenze poskytovat, tedy v drtivé většině, což je normál a v pořádku. Samozřejmě, až na malé procento všech našich odběratelů. Na tuto recenzi máte právo, o tom není pochyb, ale nejprve byste měl zjisti příčinu Vašeho nestandardního navýšení spotřeby a pak konstatovat a hodnotit. Dokonce poskytujeme poradenství i v sobotu na tel. čísle 731 565 565, což je ojedinělé. Asi zde vložím nejdelší odpověď na Vaši recenzi, ale považuji to za správné a prospěšné i pro případné další budoucí zákazník. Je to text, který se nachází hned pod elektronickou kalkulačkou.
    Text na našich webových stránkách:
    Doporučujeme si přečíst!

Tato elektronická kalkulačka Vám spolehlivě spočítá spotřebu injektážního krému pro Váš rozsah prací při jednotlivém navrtání pro jeden až tři různé parametry a druhy zdiva najednou. Do kalkulačky zadáváte nejprve tloušťku zdiva.

Tloušťka zdiva se zadává v centimetrech! Při zadávání tloušťky zdiva neodečítejte ze skutečné tloušťky zdiva doporučené pokrácení. Kalkulačka je nastavena tak, že s doporučeným pokrácením vrtů ,,počítá“.
    Délku zdiva zadávejte v metrech!
    Vyberte druh zdiva!
    Správná spotřeba Vám bude vycházet také na základě vybraného druhu zdiva, viz. 4 obrázky různých typů zdiva pod posuvníky při zadávání tloušťky a délky zdiva. Je nutné kliknout na obrázek vybraného zdiva, na kterém se objeví symbol zaškrtnutí (✔)

Každý typ zdiva může mít, sice ne zásadní (kromě komůrkového zdiva), ale přece jen rozdílnou spotřebu. Kalkulačka pro výpočet spotřeby je nastavena na základě matematických výpočtů obsahů vrtů, které jsou nastaveny dle našeho technologického postupu pro Systém AquaStop Cream® . Tzn. již výše zmíněného pokrácení vrtů, průměru vrtů 14 mm a jejich roztečí (osových vzdáleností vrtů) 100 mm. Vše je ale ve výpočtovém programu ještě nastaveno pro reálnou spotřebu tak, že jsme použili i statistiku spotřeby a to z jednoho tisíce staveb s určitým typem zdiva, aby spotřeba odpovídala co nejširší škále zdiva našich zákazníků.

V případě, že se bude jednat o zdivo se značnými kavernami, komůrkami, zdivo s mezerou apod., kde může být reálná spotřeba naprosto jiná, je potřeba si uvědomit, že výpočet spotřeby naší kalkulačky s těmito případy nemůže počítat. Toto případné zásadní navýšení spotřeby není zapříčiněno běžnými netěsnostmi ve zdivu. Nadměrná spotřeba se ale dá vcelku rychle rozpoznat při plnění, ale ve většině případů už při samotném vrtání (citelné ,,skokové,, vrtání) a tím se dá provést opatření, abyste zásadní nadlimitní spotřebě včas zabránili.

Pokud byste nevěděli jak, volejte na námi provozovanou urgentní linku, kterou provozujeme každý pracovní den od 9 hod. do 15:30 hod. a v sobotu od 9:30 hod do 11:30 hod. Po poskytnutých informacích od Vás se ve většině případů podaří zjistit příčinu nadměrné spotřeby a rádi Vám poradíme, jak dále postupovat.

Nadměrnou spotřebu nezpůsobují drobné a běžně se vyskytující netěsnosti zejména ve starém, kamenném či smíšeném zdivu, tak jako se to děje u tekutých injektáží. Injektážní krém AquaStop Cream® má značnou viskozitu, hustotu a tím běžné a četné netěsnosti ve zdivu nemohou způsobit nekontrolovaný a tím nadlimitní úbytek. Případy nadměrné spotřeby nejsou tak časté, ale v případě že se vyskytnou, dají se řešit. Zde si můžete přečíst jeden případ nadměrné spotřeby, kterou jsme řešili se zákazníkem přes naši Poradnu s následným vysvětlením. I tato možnost komunikace přes provozovanou Poradnu je možná. Urgentní linka 731 565 565 je v těchto případech ale operativnější.
    Toto je konec textu pod kalkulačkou.

Nicméně Vám přeji hezké Velikonoce.
    S přátelským pozdravem
    Jiří Schwarz

• Velmi ochotný jednatel.
    • samotná aplikace krému je snadná.

Je brzo soudit funkčnost výrobku. Aplikoval jsem do ztraceného bednění tl. 20cm. Otvory jsem vrtal 14mm, hloubka 18cm, a 6cm od sebe. ...tak snad :-D

Dobrý den.
    Těší nás Vaše spokojenost s našimi výrobky. Děkujeme za Váš čas, který jste věnoval této recenzi. Velmi si toho vážíme.

• Pohode

Akurat jsem četl 5.0kg a vono prijde 3.3 litru

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

jak Vám již bylo vysvětleno, tak jste si objednal 5L AguaStop creamu s váhou 4,7kg, což je uvedeno i na našich stránkách, takže Vaše tvrzení, že jste obdržel pouze 3,3L se nezakládá na pravdě.

Vše naprosto perfektní doporučuji

Helena Radová - obchodní oddělení

Rychle dodání zboží, na stránkách je vše jednoduše popsáno, sice na infolinku se mi nepodařilo nikdy dovolat, ale vše lze v podstatě dohledat na stránkách. Takže to nevidím jako problém. Spíš ji nenabizet, pokud linka není funkční. Injektáž zvládne opravdu každý svépomocí, firmy nabízí tuto službu za obrovské peníze. Díky za takovouto českou a kvalitní firmu.

zatím jsem nepoužil

Helena Radová - obchodní oddělení

• Rychlost vyřízení objednávky, ochota.

• zákaznický servis

Udělal jsem u obchodu dvě objednávky a vybral si doručení přes Zásilkovnu. Obchod zboží v pořádku odeslal, ale na straně Zásilkovny byly neskutečné problémy s doručením do Z-boxu, neustále Zásilkovna posouvala termín, překládala do jiných výdejních míst, stavba stála. Nakonec mi obchod obratem poslal novou zásilku Toptransem do druhého dne. Neskutečně vstřícná paní z obchodu se omlouvala, ale nebyla to jejich chyba, nýbrž Zásilkovny. Moc děkuji. Obchod mohu jen doporučit, ale dopravu příště už jen asi s Toptransem.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

hrozně moc Vám děkujeme za Váš čas věnovaný této recenzi a kladné ohodnocení našich služeb. Velmi si toho vážíme.

Helena Radová - obchodní oddělení

Kompletní sortiment proti vlhkosti v domě za dostupné ceny. Personál rád poradí a pomůže s výběrem správného materiálu.

Helena Radová - obchodní oddělení

Nemohu hodnotit zkušenost s výrobkem, protože mi ho ani po týdnu nebyli schopni prostřednictvím Zásilkovny doručit. Stavba mi kvůli tomu stojí.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

jak jste již v nové recenzi viz. výše uvedl, tak k pochybení s doručením objednávky došlo ze strany přepravce.

Helena Radová - obchodní oddělení

Použil jsem krémovou injektáž již vícekrát. Vše super jako obvykle.

Velmi přívětivé jednání.

• Kvalita

• Rychlé doručení
    • Při nákupu za 12000kč bych očekával dopravu zdarma

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

V ceně dopravy ve výši 180,- Kč za jakékoliv množství balení, v celkové hmotnosti a vzdálenosti závozu zboží, je zahrnuto i balné, což je uvedeno na faktuře. Domníváme se tedy, že tato paušální částka není při současných cenách PHM vysoká a v neposlední řadě, naše ceny jsou při porovnání obdobných výrobků opravdu nejnižší na trhu a to včetně i dopravy. Neberte to prosím jako nevděk za 100% recenzi, ale toto je spíše určené k všeobecnému vysvětlení. Vše se zdražuje a my jsme letos ještě zlevnili. To jsou pravdivá fakta. Děkujeme za pochopení a přízeň.