• Rychlá dodávka.
    • Výborná poradna.
    • Drahá doprava.
    • Nekvalitní pistole.

Injektážní pistole Univerzál bohužel funguje mizerně. Válcová plastová hadice s ocelovou trubičkou špatně "drží" na kuželové špičce. Po natlakování hadice sklouzne a krém unikne ven. Za mě je to velmi amatérské řešení. (Vyřešil jsem si tento problém po svém, potom OK.)
    Řemeslné zpracování pistole je na velmi nízké úrovni. (Made in EU ) Závity na obou koncích válce a převlečné matice špatně lícují, matice se zadrhává a nejde lehce dotáhnout. No a když je to málo dotažené, tak zase uniká krém ven přez závity.
    Zpracoval jsem dva kbelíky krému, ale s touto pistolí to byla velká otrava. Za mě, tuhle pistoli nebrat.
    Doporučuji kouknout se na net, jakou pistoli má např. Weber.

Chválím poradnu, kde je možné najít odpovědi jak řešit různé konkrétní případy.
    Člověk si tam najde potřebné informace ke svému problému, aniž by se musel dotazovat.
    Akorát bych doporučil sjednotit některé číselné údaje, popisující podobná řešení v různých dotazech a odpovědích. Konkrétně mám na mysli např. přesah mezi lepenkou a Bitumenem 2k.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

děkujeme za vyplnění dotazníku spokojenosti a za ohodnocení našich služeb. Děkujeme za Vašich 80%, což je stále velmi vysoké hodnocení. Velmi si toho vážíme. Nicméně musíme reagovat na Vaši nespokojenost.
    V ceně dopravy ve výši 180,- Kč za jakékoliv množství balení, v celkové hmotnosti a vzdálenosti závozu zboží, je zahrnuto i balné, což je uvedeno na faktuře. Domníváme se tedy, že tato paušální částka není při současných cenách PHM vysoká. Naše zboží se nedá převážet běžnými dopravci, jak nám i spokojení zákazníci doporučují, jelikož se jedná a stavební materiály, spadající do stavební chemie, a většina našeho sortimentu se dá převážet pouze přepravcem Toptrans a.s. Ani výdejní místa a boxy nám většinu našeho zboží neuskladní.
    Injektážní univerzální pistoli, kterou jste i Vy zakoupil, jsme před Vámi prodali již několik tisícům zákazníkům, kteří s touto pistolí pracovali a stížnosti na tyto námi dodávané pistole Univerzál byly v řádech promile. Také máme možnost dostávat zpětnou vazbu o práci s námi dodávanými pistolemi, ale i jiných aplikačních zařízeních, jelikož je i bezplatně půjčujeme našim zákazníkům z naší půjčovny a ti při osobním navrácení nám žádné stížnosti nesdělují, je tomu naopak, jelikož jsou s těmito pistolemi spokojeni. Spokojení zákazníci pochvalnou recenzi nenapíší, považují to za samozřejmost, což je pochopitelné a ani to tím pádem nelze očekávat. Píšeme to z důvodu toho, ze Vaše recenze by mohla vzbudit dojem, že námi dodávaná injektážní pistole je nekvalitní a s tímto tvrzením nemůžeme souhlasit a proto se musíme ohradit. Na injektážní pistoli jsme provedli mnoho technických úprav, aby se s pistolí pracovalo co nejsnadněji a jsme přesvědčeni, že se toho dosáhlo. Také, když se ojediněle něco takového děje, jako třeba ve Vašem případě, je na mnoha místech na našich webových stránkách uvedena urgentní tel .linka, která je provozována i v sobotu a na kterou jste se mohl obrátit a vše by se snadno napravilo. Také na našich webových stránkách najdete instruktážní video ke každému aplikačnímu zařízení. Samozřejmě nechceme jakkoliv zpochybňovat Vaše tvrzení, nikdy se nic nedá vyloučit, ale náprava je opravdu snadná, anebo se na nás může kdokoli a kdykoli obrátit, aby se celá situace vyjasnila a případně napravila.

• Kvalita

Helena Radová - obchodní oddělení

• Rychle jednání a zboží doma

• Dodání do druhého dne

Helena Radová - obchodní oddělení

Rychlá dodávka bez komplikací, možnost ihned zahájit práci

• Jednoduchá a rychlá injektáž

Helena Radová - obchodní oddělení

Tady snad už ani není co zlepšovat. Obchod to má tak vymakané, že i ten nejnáročnější zákazník musí být spokojen.
    Snad jen to, že by mohl najít levnější přepravu, např. přes zásilkovnu.
    Czepiec

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

velice nás těší Vaše spokojenost a moc děkujeme za ohodnocení našich služeb a produktů.
    Bohužel tento druh zboží přepravují pouze někteří dopravci a z tohoto důvodu ani není možné využívat služeb např. Zásilkovny, ale ani jiné přepravní firmy, jako PPL, DHL a pod. Injektážní krém, ale i jiné hydroizolační a hydrofobizační materiály patří do oblasti stavebnictví a takové to materiály většina dopravců nepřevážejí a neuskladňují. Nicméně Vaší připomínce rozumíme. Ještě jednou děkujeme za Vaši opravdu hezkou recenzi.

• vše OK

OK

Nenašel jsem chybu…

Rychlost

Helena Radová - obchodní oddělení

• Dodávky rychle a bez problémů.

V neděli objednáno zboží a v úterý dopoledne dodáno.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

velice nás těší Vaše spokojenost s našimi službami. Děkujeme za kladné ohodnocení, vážíme si toho.

• Poradenství

Helena Radová - obchodní oddělení

Bleskové doručení, perfektní balení, vynikající logistika (nabídka mj. vrtáků, které v malých železářstvích nebývají na prodejně, takže časová úspora)

Helena Radová - obchodní oddělení

• rychlé doručení přímo na stavbu, skvělé

Helena Radová - obchodní oddělení

• draha doprava mensich veci,chtelo by to nejakou zasilkovnu

jinak velka spokojenost s vyrobky,funkcni na sto procent

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

děkujeme za vyplnění dotazníku spokojenosti a za ohodnocení našich služeb. Velmi si toho vážíme.
    V ceně dopravy ve výši 180,-Kč za jakékoli množství balení, celkové hmotnosti a vzdálenosti závozu zboží, je zahrnuto i balné (je uvedeno na faktuře). Domníváme se, že tato paušální částka není při současných cenách PHM vysoká.
    Bohužel tento druh zboží přepravují pouze někteří dopravci a z tohoto důvodu ani není možné využívat služeb Zásilkovny. Injektážní krém, ale i jiné hydroizolační a hydrofobizační materiály patří do oblasti stavebnictví a takové to materiály Zásilkovny neuskladňují.

Objednavka byla rychle vyrizena

• Jednoduché objednání zboží
    • Přehledný výběr zboží

Rychlost a příjemné jednání, 100% spokojenost

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

moc děkujeme za vyplnění dotazníku a ohodnocení našich služeb. Velmi si toho vážíme.
    Helena Radová - obchodní oddělení

• Dobrá komunikace, rychlé dodání, dobrá cena

Helena Radová - obchodní oddělení

jsem celkově překvapen a spokojen no jen uvidime jestli bude hydroizolace fungovat