Velmi přívětivé jednání.

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

velice nás těší Vaše spokojenost a děkujeme za kladné ohodnocení našich služeb. Moc si toho vážíme.

• Kvalita

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

Děkujeme za Váš čas s vyplněním dotazníku a za ohodnocení našich služeb. Moc si toho vážíme.

• Rychlé doručení
    • Při nákupu za 12000kč bych očekával dopravu zdarma

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

V ceně dopravy ve výši 180,- Kč za jakékoliv množství balení, v celkové hmotnosti a vzdálenosti závozu zboží, je zahrnuto i balné, což je uvedeno na faktuře. Domníváme se tedy, že tato paušální částka není při současných cenách PHM vysoká a v neposlední řadě, naše ceny jsou při porovnání obdobných výrobků opravdu nejnižší na trhu a to včetně i dopravy. Neberte to prosím jako nevděk za 100% recenzi, ale toto je spíše určené k všeobecnému vysvětlení. Vše se zdražuje a my jsme letos ještě zlevnili. To jsou pravdivá fakta. Děkujeme za pochopení a přízeň.

• Přiměřená cena

Rychlé dodání zboží.

Dobrý den.
    Moc si vážíme Vaší recenze. Děkujeme.
    Pro ostatní čtenáře jen chci sdělit, že do doby dodání se počítají soboty a neděle, veškeré státní svátky, kdy dopravce ale má také volno. Objednané zboží v pracovních dnech je opravdu druhý den u Vás doma, tedy za ještě jedné podmínky, že objednávka je přijata do 12.30 h. Ta je ještě týž den vyskladněna a druhý den dopravcem doručena na Vaši adresu po celé ČR.
    Jednatel společnosti
    Jiří Schwarz

• Rychle dodaní zboží

Maximální spokojenost Doporučuji

Helena Radová - obchodní oddělení

• Rychlé dodání zboží, jsem s obchodem spokojen.

• super poradenský sevis
    • velice rychlé dodání materíálu
    • kvalitní český výrobek

V minulosti jsme dělali Aqua stop krémem náš dvougenerační dům po celém obvodu, ten je teď dokonale suchý :). Doobjednala jsem kartušové balení pro menší injektáž jedné příčky mezi kuchyní a dětským pokojem a opět bylo dodáno na naši adresu do druhého dne, neuvěřitelné. S výrobky a poradenstvím, které nám ochotně poskytl technik na telefonu jsme nad rámec očekávání velmi spokojeni a v dnešní době i velmi překvapeni, že ještě existují poctivé firmy, které jejich práce opravdu baví. Doporučuji!!!

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

děkujeme za Váš čas strávený vyplněním dotazníku spokojenosti a za Vaše kladné ohodnocení.

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě a proto si pozitivního hodnocení velice vážíme.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme v roce 2024 jen to nejlepší.

Helena Radová - obchodní oddělení

rychlé vyřízení objednávky a doručení zboží

• Rychlé vyřízení objednávky

Helena Radová - obchodní oddělení

• Pop třech měsících od provedené injektáže je vlhkost stále stejná!!!

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

Dobrý den všem čtenářům našich recenzí i našemu zákazníkovi. S naším zákazníkem jsem teď osobně telefonoval a myslím, že to byl velmi vstřícný a konstruktivní hovor. Bylo mi sděleno, že před třemi měsíci byla provedena krémová injektáž naším systémem na dvou místech viditelných map, u dvou vnitřní cihelných zdí, 150 mm silné. Spára byla využita. Rozvody vody jsme v této zdi vyloučili. Následně jsem se dozvěděl, že mapa už klesla o cca 1 cm pod původní rysku okraje nejvyššího místa mapy. což je už známka vysychání. Musíme si uvědomit a to i s další čtenáři této recenze, že hydrofobní blok vzniká od doby provedení injektáže , dva až šest týdnů. Po této době je teprve vzlínající vlhkost zcela zastavena a započíná vysychání. Pokud odečteme tuto dobu, od doby napsání této recenze, uplynuly teprve dva měsíce od realizace a to v zimním období. Z druhé strany sanovaných zdí (dvě zdi obývacího pokoje) je chodba, která je méně vyhřívaná a je spojena se zimní nezateplenou zahradou. Tím je vysychání velmi pravděpodobně pomalejší, než kdyby to bylo v jiném období. Takže jsme se domluvili, že budeme v kontaktu a vše zhodnotíme nejdříve na jaře. Jsem ale z již započatého průběhu vysychání přesvědčený, že vše probíhá standardně a tím zdárně. Nicméně mě mrzí, že tato recenze může být pak zavádějící a tak neobjektivní i když v tomto případě jsem přesvědčený, že nebyla určitě napsaná úmyslně, aby nás poškodila. Já jsem měl také pár doplňujících dotazů, abychom společně vyloučili případné jiné příčiny. Na základě, vlastně příjemného rozhovoru, ale musím konstatovat, že nebyl zcela ideálně proveden rozsah injektáže (byly zakoupeny 3 salámové balení), jelikož nebyly zdi zainjektována po celé své délce, to znamená od jednoho rohu k rohu druhému, ale pouze v místě viditelných map, což není ale spolehlivé provedení. V okolí viditelných map bude velmi pravděpodobně také zvýšená procentuální vlhkost a ta může ovlivňovat vysychání zdiva v lokálním místě provedené chemické podřezávky a to působením vlhkosti z bočních směrů nad tato injektovaná lokální místa. Vše jsme ale probrali a shodli jsme se na tom, že vlastně zatím není důvod k obavám, vzhledem k již započatému průběh vysychání , ale i jiných okolností. Hezké svátky Vám i ostatním čtenářům. .
    S přátelským pozdravem
    Jiří Schwarz - jednatel společnosti.

Rychlost a dostupnost zboží.

rychlé, jednoduché a funkční

Reakce obchodu Krémová injektáž zdiva svépomocí

těší nás Vaše spokojenost s výrobky. Děkujeme za kladné ohodnocení. Velmi si toho vážíme.
    Helena Radová - obchodní oddělení

• Kvalita za rozumnou cenu.
    • Rychlost dodání.
    • Podpora zákazníka - instruktážní videa, informace

ok

• OK

Helena Radová - obchodní oddělení

• Rychlé dodání a skvělá komunikace

• Spolehlivost

Helena Radová - obchodní oddělení

Rychlost a velmi dobré jednání.