Všechno super. Rychle dodáno a namontováno.

Velmi solidní jednání vedení firmy,osádka,která saunu přivezla a smontovala,byla na odborné výši a s velice slušným a vstřícným jednáním.Saunu užívám tři dny,zatím bez jakýchkoliv závad,nebo nepříjemností.Ještě musím ověřit spotřebu el.proudu při saunování při současné drahotě,abych dokázal energii zaplatit.

Rychlé reakce a rychlá profesionální montáž výrobku

Bezproblémové dodání i montáž, děkujeme.

S dodáním sauny včetně montáže jsme byli spokojeni. Řemeslníci byli orpavdu šikovní, protože na saunu jsme měli připravený výklenek "na míru" a montáž nebyla zrovna jednoduchá.

• Nevim

• komunikace s obchodem
    • dlouhá dodací doba dodavatele-ne obchodu

• Vše ok.Dobré jednání

Infrasauna nám byla podrobně předvedena a máme ji objednanou na konec roku.

• Doposud dobré jedníní.

• Perfektní komunikace, rádi se vším pořadí

Vše proběhlo rychle dle dohody.

Sauna není skladem, na eshopu je udaný termín, takže s tím počítám. S obchodem je skvělá a rychlá komunikace, prozatím jsem spokojená.

• zatím pouze informace, že sauna by měla být v květnu 2021

S prodejcem výborná komunikace, odborníci. Poradili, pomohli. Bohužel v této době dlouhá dodací lhůta, ale to není chyba prodejce.

• Objednávka, dodávka a montáž v ceně. Platba po dodávce a instalaci.

V pondělí objednano v úterý namontováno. Vše vysvětleno.

• Pan David Kubiš, jako obchodní zástupce Vaší firmy, ať by mi nabízel cokoliv, okamžitě bych to koupil. Je velice ochotný, trpělivý, na odborné úrovni a bylo mi velice příjemné, s ním diskutovat o modelech a blohodárných účincích Vámi vyráběných infrasaun. I když existuje celá řada jiných výrobců, kteří nabízejí podstatně levnější infrasauny, jsem rád že jsem se dovolal právě k němu a mohl tak učinit objednávku u Vaší firmy.
    • Chtěl jsem infrasaunou potěšit a mile překvapit moji manželku, jako vánoční dárek pod stromečkem o kterém tak dlouho snila. Překvapila mě však tak dlouhá dodací lhůta, ale chápu velký zájem, zvlášť v této pandemické době a nezbývá mi tedy nic jiného, než čekat, že snad v brzké době, mohu dodatečně splnit, vánoční přání mé milují manželky.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

obchod doporučuji