• Bezchybná komunikace. Možnost prohlédnout zboží v obchodě osobně. Vše vysvětlili dopodrobna, doprava přesně dle domluvy. Kluci, co nám saunu přivezli, byli moc šikovní a ochotní. Byli jsme a jsme maximálně spokojeni. Určitě můžeme obchod i zboží z tohoto obchodu doporučit.

• jednoduše spokojen, vše jak bylo dohodnuto

• Profesionální a příjemná komunikace. Prodejce zodpoví obratem všechny otázky, týkající se požadovaného produktu.

Komunikace s obchodem je velmi dobrá.

• Výborná komunikace
    • Rychlá a odborná odezva na dotazy i před nákupem
    • Prodej i zboží 2.jakosti
    • Český výrobce

U zboží 2.jakosti se nebojte ozvat o detaily, sleva je podstatná a vady jsou minimalní.

• Výborná komunikace

• skvělý zákaznický přístup
    • ochota poradit

Vše proběhlo v pořádku, naprostá spokojenost.

Osobně jsem zajel do jejich prodejny, abych se podíval na sauny detailněji a hlavně na vlastní oči. Velice milé jednání na prodejně. Pán vše ochotně předvedl, poradil a vysvětlil. Následně jsme spolu objednali saunu, která dorazila přesně podle domluvy. Pánové saunu složili, předvedli a vysvětlili.
    Obchod doporučuji.

Solidní jednání a rychlé dodání.

• Rychlé vyřízení
    • Dobrá komunikace
    • Bezproblémová doprava a instalace
    • Chybí online platba

• showroom ve |Zlíně, velký výběr saun, poradenství, doprava zdarma, instalace a předvedení zákazníkovi, za mě spokojenost
    • profesionální jednání
    • rychlost dodání

Obchod vpořádku, nižší hodnocení kvůli tragické přepravě od DPD.

Možnost si na showroom vyzkoušet a porovnat naživo infrasauny. Dobrá komunikace.

• Velký výběr nabízených saun.
    • Bleskové dodání a montáž.
    • Perfektní poradenství a praktické předvedení nabízených saun.

Na tento obchod jsme narazili náhodou a dokonce jsme zjistili, že ho máme kousek od nás. Hned následující den jsme vyrazili obhlídnout sauny do prodejny ve Zlíně. Velký výběr saun, velmi ochotný pan prodávající na prodejně, vše ukázal, dopodrobna vše vysvětlil a zodpověděl jakýkoliv náš dotaz. Ještě následující den jsem mu volala s pár dotazy na mnou vybrané sauny, nemohla jsem rozhodnout mezi dvěma modely, poradil. Sauna objednaná v úterý, ve čtvrtek ještě tentýž den nám ji osobně dopravili a smontovali. Po montáži vše přímo na místě vysvětlili, předvedli a předali cenné doporučení k údržbě. Obrovská pochvala za rychlost a perfektní průběh celého nákupu až po montáž. Vše proběhlo na 1s* ať už od první návštěvy prodejny, tak moc ochotní a milý pánové při montáži. Pokud potřebujete nakoupit saunu, určitě můžu doporučit.

• Super komunikace

podrobné vysvětlení a rady i po telefonu, rychlý dovoz a sestavení

Výborná spolupráce ,ochota ,profi přístup

Komunikace výborná, dodávka rychlá.

Všechno super. Rychle dodáno a namontováno.