• zakoupeno v iMrňous před 2 týdny

• Skvela a rychla komunikace. Take doporuceni bylo na jednickuMuzu jen doporucit,vyborny obchod

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za krásnou recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s komunikací a naším doporučením.

• zakoupeno v iMrňous před 6 měsíci

• Rychlá komunikace
    • Přehledný web

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že se Vám líbí náš web a byla jste spokojená i s komunikací.

• zakoupeno v iMrňous před 3 týdny

• Vše super! Od jednání až po dodání!
    • Žádné, dlouho jsem se nesetkala s takovým skvelym přístupem

Vše bylo opravdu na 150%

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme velice rádi, že jste byla s nákupem u nás takto spokojená.

• zakoupeno v iMrňous před 3 týdny

vše v naprostém pořádku. Objednávala jsem již druhý kočárek a vždy bez chyby.

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za krásné hodnocení. Velice nás těší Vaše spokojenost a že jste si pro nákup kočárků vybrala právě náš obchod.

• zakoupeno v iMrňous před 4 týdny

• i přes to, že nám dorazil jiný než objednaný kočárek, krásná a pohotová reakce pana Jiřího z reklamačního oddělení, který se vše snažil co nejrychleji vyřešit a předat tak, jak bylo objednáno
    • krásný a velký výběr kočárků i příslušenství
    • žádnou jsem neshledala

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za krásnou recenzi. Velice nás mrzí chybička, ke které došlo, nicméně náš kolega s Vámi situaci okamžitě řešil a jsme rádi, že vše vedlo k Vaší spokojenosti.

• zakoupeno v iMrňous před 3 týdny

• Luxusní zboží za skvělou cenu
    • Skvělá komunikace

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za nádhernou recenzi. Jsme velice rádi, že jste byla spokojená s komunikací, rychlostí dodání i objednaným zbožím.

• zakoupeno v iMrňous před 4 týdny

• Úžasná komunikace s obchodem.

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za hezkou recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s našim obchodem.

• zakoupeno v iMrňous před 1 měsícem

• Poskytnutí bližších info, naprostá spokojenost!

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

rychlý nákup,dobrá komunikace,spokojenost

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za pěknou recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s nákupem u nás.

• zakoupeno v iMrňous před 1 měsícem

• Rychle dodání. Velmi vstřícné jednání . Klidný a příjemný přístup . Ochota. To jsou všechno věci , které zákazníka potěší.

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za nádhernou recenzi. Velmi si vážíme Vašich krásných slov a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás takto spokojená.

• Rychlá komunikace
    • Jak bylo psáno, tak tomu i bylo

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojená s rychlou komunikací a že vše proběhlo dle Vašich představ.

• zakoupeno v iMrňous před 1 měsícem

• Kočárek vypadá přesně jako na obrázku, dodání bylo rychlé. Už se těším až s ním vyjedeme, zatím čeká na miminko.

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za krásnou recenzi. Velice nás těší, že se Vám kočárek líbí a věříme, že bude spokojené i Vaše miminko.

• Rychlost, skvělá komunikace,cena

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za krásné hodnocení. Jsme velice rádi, že jste byl spokojen s cenou, komunikací i rychlostí dodání objednaného zboží.

Velký výběr zboží

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že se Vám líbí naše nabídka věcí pro miminko.

• zakoupeno v iMrňous před 2 měsíci

• Doba dodání zboží měla být 21 dnů, zboží dorazilo dříve. Maximální spokojenost

Rychlé dodání, milá komunikace přes chat, celková spokojenost

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za krásné hodnocení. Jsme velice rádi, že jste byla spokojená s nákupem u nás.

• Naprostá spokojenost

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za krásnou recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost.

• zakoupeno v iMrňous před 2 měsíci

• Možnost nechat si poradit...přes e-mail či telefonicky
    • Zboží (menší) lze zaslat do zásilkovny

Sehnala jsem co jsem potřebovala.

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za pěknou recenzi. Jsme rádi, že jsme Vám mohli poradit s výběrem zboží.

• zakoupeno v iMrňous před 2 měsíci

vstřícnost, osobní kontakt i rady on line, výborný obchod

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za krásnou recenzi. Velice nás těší Vaše spokojenost s přístupem našeho obchodu.

Vše v pořádku

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za pěknou recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo v naprostém pořádku.

• zakoupeno v iMrňous před 2 měsíci

• Škoda je že na sportovní části chybí patentky.

Kočár se mi moc líbí. Kupovala jsme bez předchozího prohlédnutí kvůli koronaviru. Nelituji toho a už se těším na první vycházku.

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme za hezkou recenzi. Těší nás Vaše spokojenost s rychlostí dodání a především s kočárkem. Pokud Vám na kočárku chybí něco, co má být součástí, rozhodně nás prosím kontaktujte a celou situaci ihned vyřešíme.