• Extrémně rychlé doručení,cena, výborná komunikace

První nákup a veliká spokojenost

Dobrý den, paní Marcelo,
    děkujeme Vám za moc hezké hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a doufáme, že Vám vložka do kočárku udělá tu nejlepší službu:).
    Tým iMrňous

• Kočárek úplně super , velikostně mi sedí akorát , super materiál jsem velice spokojena a doporucuji
    • Jednání obchodu velice super , hezké oznamování stavu a hezky přístup
    • Zboží došlo v pořádku a bez jakého koliv poškození

Dobrý den, paní Barboro,
    děkujeme Vám za opravdu milou a potěšující recenzi - jsme vždy moc rádi, když jsou zákazníky s kompletní objednávkou včetně komunikace spokojeni a na konci celého procesu na ně doma čeká zboží, které jim pak dělá radost. Mějte se moc hezky:).

• Super ceny
    • Rychle dorucenie

Dobrý den, paní Janko,
    děkujeme Vám za milou recenzi a přejeme Vám, ať jste s veškerým zakoupeným zbožím doma moc spokojeni:).
    Tým iMrňous

• nepravdivé informace o skladové dostupnosti
    • neozvou se v případě nedostupnosti, až když je kontaktujete vy
    • dlouhá dodací doba

Dobrý den, paní Evo,
    děkujeme Vám za cennou zpětnou vazbu. I negativní hodnocení je hodnocení.
    Velmi nás mrzí komplikace spojené s Vaší objednávkou. Bohužel u zboží, které jste si vybrala, a které má standardně dobu dodání do 7 dnů, došlo k problému s dodáním a v komunikaci s dodavatelem, takže se celkově prodloužila doba, o kterou jste musela déle čekat na všechno Vaše zboží. Vzhledem k současným výprodejovým akcím u nás prostě nastala chyba, která vše prodloužila. Omlouváme se a doufáme, že i přesto jste se zakoupeným zbožím spokojená.
    Tým iMrňous

• Komunikace, doručení, zboží v pořádku.

Dobrý den, paní Nelo,
    děkujeme Vám za milou zpětnou vazbu a jsme moc rádi, že jste byla spokojena s celkovým zpracováním Vaší objednávky:). Doufáme, že stínítko na kočárek pro Vás bude (nejen) v létě výborným společníkem.
    Tým iMrňous

• Bohuzel po 10 dnech cekani zbozi bylo zruseno z duvodu nezaslani dodavatelem. Pozdni jednani a vyrizeni!

Dobrý den, paní Lindo,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a je nám skutečně líto, že jste měla s Vaší objednávkou spojené takové komplikace. Omlouváme se, někdy se bohužel stane i tato nepříjemnost v podobě špatné komunikace ze strany dodavatele. I tak děkujeme, že jste navštívila náš eshop.

Dobrý den, paní Kateřino,
    děkujeme Vám za pěkné hodnocení a doufáme, že se bude Vašemu mrňouskovi na prostěradlech do kočárku krásně hajat:).

• Delší doba expedice

Dobrý den, paní Kláro,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Delší době expedice se bohužel někdy nevyhneme, ať děláme, co děláme. Některé výrobky se po zadání objednávky dávají do výroby a bohužel se může stát, že dojde ke zpoždění doručení - omlouváme se a doufáme, že i tak jste byla s nákupem u nás spokojená:).
    Tým iMrňous

Rychlé vyřízení objednávky, skvělá komunikace a domluva.

Dobrý den, paní Alexandro,
    děkujeme Vám za krásné hodnocení a doufáme, že dárkový poukaz udělané obdarovanému velkou radost:).

• Kvalita

Dobrý den, paní Marie,
    děkujeme Vám za milou pochvalu a doufáme, že jste se zakoupeným zbožím spokojena celá rodinka:).

• Rychlost zpracování objednávky
    • Rychlost odeslání
    • Top kvalita výrobku

Reakce obchodu iMrňous

děkujeme Vám za pěkného hodnocení a přejeme Vašemu mrňouskovi na odrážedle spousty báječných kilometrů:).
    Tým iMrňous

V pátek zboží objednáno, v pondělí připraveno k vyzvednutí.
    Vše v pořádku, příjemný personál... Doporučuji

Dobrý den, paní Aleno,
    děkujeme Vám za moc milou pochvalnou recenzi, moc si toho vážíme:).
    Tým iMrňous

• Rychlost vyřízení objednávky a dodání

Dobrý den, pane Davide,
    děkujeme Vám za moc hezkou recenzi a přejeme Vašemu mrňouskovi, ať v zakoupené autosedačce najezdí spousty bezpečných kilometrů:).
    Tým iMrňous

• Rychlé dodání zboží, dobře zabalené , tak není co dodat . Vždy byla spokojenost.

Dobrý den, paní Aleno,
    děkujeme Vám za milé hodnocení a přejeme Vašemu děťátku klidný a ničím nerušený spánek na zakoupeném polštářku a dečce;).

• Velký výběr
    • Rychlé dodání zboží
    • Kvalitní zboží

Dobrý den, paní Zuzano,
    děkujeme Vám za milou a pozitivní recenzi. Vždy jsme rádi, když je náš zákazník maximálně spokojen. Přejeme Vám a Vašemu mrňouskovi, ať Vám zakoupené zboží udělá tu nejlepší službu:).
    Tým iMrňous

Velmi rychlé vyřízení objednávky , luxusní komunikace i po telefonu a vyřízení . Jen doporučuji . Naprostá spokojenost ❤️

Dobrý den, paní Zuzano,
    děkujeme Vám za krásnou recenzi a přejeme Vám, ať jste se všemi zakoupenými věcmi spokojená na maximum:).
    Tým iMrňous

• Zboží dorazilo v pořádku.

Dlouhá doba dodání

Dobrý den, paní Jaroslavo,
    děkujeme Vám za milé hodnocení a přejeme Vašemu mrňouskovi, ať si užije jak houpačku, tak zakoupené kačenky do vody:).
    Tým iMrňous

• Na doručení měli 4 týdny a mě kočárek přišel asi za 5 dnů.

Dobrý den, paní Michaelo,
    děkujeme Vám za pěkné hodnocení a pochvalu, moc náš těší Vaše spokojenost a doufáme, že budete z kočárku nadšená i na cestách a výletech:).
    Tým iMrňous

Objednal jsem si kočárek. Kočárek mi byl doručen uplně jiný, než který jsem si objednal, co nevidět rodíme a kočárek stále nemám

Dobrý den, pane Pavle,
    samozřejmě se Vám omlouváme za chybné zaslání kočárku. Avšak jakmile jste zjistil, že došlo k chybě, a volal jste nám, tak jsme s Vámi okamžitě vyřešili jak svoz špatně zaslaného kočárku, tak jsme Vám obratem zaslali kočárek správný, který byste měl mít dnes již v pořádku u sebe. Vše proběhlo rychle a bez komplikací, tak nás trochu mrzí, že jste i přesto tuto svoji recenzi napsal.
    Tým iMrňous

Kočárek je naprosto dokonalý, má nádherný dizajn a přitom je úžasně praktický a lehký. Je dost velký na miminko v zimě s fusakem a přitom skvěle skladný do kufru auta . Další plus je jednoduchost systému ,stačí zmáčknout 2 tlačítka a je složený a zase sestavený . Z mě top. Obchod je super , milý personál , rychlé jednání , super akce a slevy. Další výhodou je možnost uložení kočárku. Určitě doporučuji koupit zde :)

Dobrý den, paní Alžběto,
    děkujeme Vám za skutečně nádhernou recenzi! Jsme nesmírně rádi, že jste si kočárek doma tolik zamilovali a doufáme, že i mrňouskovi se v něm bude krásně ležet a spinkat a že si společně užijete spousty nezapomenutelných procházek:).