• Nekomunikace, nelze se s nimi spojit.

Dobrý deň, ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie.

Online podpora nám funguje Po - Pi: 09:00 - 14:00.

iMobily.eu

• zboží bylo v pořádku doručeno, ale muselo být vráceno
    • při posílání zboží byla komunikace obchodu perfektní
    • při vracení zboží nebyla komunikace obchodu v podstatě žádná, takže jsem se musela dotazovat já, ale alespoň na mé dotazy odpovídali

peníze mi byly bez problémů vráceny (ale bez informace od obchodu, že mi je posílají zpět)

• Vynikajici pomer vykon/cena
    • Po zaplaceni kartou mi byl telefon dorucen az za 6 dnu
    • Komunikace obchodu o stavu zakazky minimalni

Dobrý deň, ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie.

Na našom webe sa mimo iného dočítate: "Doba doručení zásilky do 2 pracovních dnů od odeslání balíku, pro objednávky vytvořené v pracovní dny po 10:30 s formou platby "kartou" / "na dobírku“." - https://www.imobily.eu/informace-o-obchode.html

Objednávku ste realizovali 31.10.2023 po 10:30, teda na základe horeuvedeného mohla byť expedovaná až nasledujúci pracovný deň. Na deň 1.11.2023 pripadol sviatok, a Vaša objednávka bola expedovaná 3.11.2023 (piatok) a doručená Vám bola 6.11.2023 (pondelok).
    Vaša objednávka sa teda v skutočnosti zdržala o 1 pracovný deň.

Každopádne sa Vám za toto zdržanie pri vybavovaní Vašej objednávky ospravedlňujeme.

Vaša objednávka mala 3 stavy: "zaznamenaná,", "zaplatená" a "odoslaná". O každom z týchto stavov objednávky ste boli upovedomený mailovou formou na emailovú adresu, ktorú ste uviedli pri vypĺňaní Vašej objednávky. Ak ste emaily neobdržali, odporúčame skontrolovať zložku SPAM.

• rychlé doručení
    • komunikace
    • obtížné vyřízení reklamace
    • poslání neúplného zboží

Koupila jsem si telefon a následně jsem ho chtěla vyměnit za stejný telefon jiné barvy (barva na fotce neodpovídala realitě). Musela jsem platit poštovné za poslání balíčku zpět a nová objednávka nepřišla vcelku. Chyběl kabel, špendlík na SIM atd. Po zdlouhavé komunikaci mi sice vše doposlali, ale kabel přišel jiný, než měl být v původním balení.

Dobrý deň, ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie.

Poštovné je preplácane iba v prípade, ak došlo k pochybeniu z našej strany, nie ak chce zákazník vymeniť tovar z dôvodu nevyhovujúcej farby. Za zdĺhavé vybavenie zaslania príslušenstva sa ospravedlňujeme.