• výběr zboží (26)
  • přehledný web (22)
  • nelze platit kartou (17)
  • kvalita dopravy (5)

• nakoupil v obchodě iMobily.eu před 1 měsícem

• Cena zboží
    • Stav zboží
    • Korespondence při vrácení

Velmi mě zaujala cena zánovního (tedy vráceno do 14 dnů) mobilu Samsung Galaxy S8. Avšak při otevření zásilky jsem byla šokovaná tím, že neobsahovala originální krabici od mobilu, takže mobil při zatřepání zásilkou polétával v krabici. Navíc chyběla sluchátka, která by podle popisu na stránce produktu měla být zahrnuta.

Zboží jsem tedy další den hned poslala zpět. Na vyjádření nespokojenosti na chat na stránce mi pracovník imobily.eu jen odepsal, kde najdu informace na odstoupení ze smlouvy :).

Zhruba týden uběhl od zaslání zboží zpět na Slovensko a stále čekám na nějaké vyjádření ohledně stavu vrácení. Pomalu dostávám strach, že mi peníze vůbec nevrátí, nebo mi vrátí menší částku, protože se vymluví na to, že chybí sluchátka, která tam při dodání vůbec nebyla.

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den , ospravedlňujeme sa , chyba je na našej strane , pracovnik na chate bol pokarhán , ďakujeme za spatnú vazbu , telefon od vás dorazil v piatok a hneď prvý pracovný deň vám bude poslaná plná suma , vrátane spetného poštovného a + 200kč ako naša omluva , ešte raz sa ospravedlňujeme .

• Rychlé dodání, nízké ceny
    • komunikace ve slovenštině
    • kvalita zboží a záručního servisu
    • řešení reklamací na Slovensku
    • neochota

Koupil jsem synovi k Vánocům Huawei P20lite. Dodání proběhlo v pořádku. Bohužel když syn mobil začal používat zjistil, že nefunguje LTE. Požádal jsem se, zda by mohli reklamaci řešit výměnou. Poslali mi odkaz na své záruční podmínky. Telefon jsem tedy odeslal na Slovensko. Odtud se mi cca do tří týdnů vrátil ,,opravený" s tím, že byla vyměněna základní deska a zařízení po kontrole je v pořádku (samozřejmě ve slovenštině). Bohužel ,,nově" nefunguje přední kamera, která před tím fungovala. Znovu jsem žádal o pochopení a (když jsem v prvním případě neuspěl s žádostí o výměnu přístroje) zkusil jsem požádat o odstoupení od smlouvy, s tím, že se jedná o dárek a proto chci situaci řešit rychle. Odpovědí opět odkaz na záruční podmínky s tím, že ze zákona jsou nejdřív prodejci umožněny 4 reklamace. Při té představě jsem to vzdal a dal tel. do neatoriz. servisu k diagnostice s tím, že si opravu zaplatím. Výsledek diagnostiky: špatná základní deska. Výsledek pro nás: zkažené Vánoce.

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den, mrzí nas situácia ,nový telefon kúpený 1.12.2018 , telefon sa vám reklamoval v autorizovanom servise a závada bola odstránená , telefon pred odoslaním skontrolovaný - bez závad , my ako predajca nemáme vplyv na funkčnosť nového zariadenia a opravu zariadenia servisom Huawei , každopádne náklady na prepravu vám preplatíme ,aby ste neboli nijako škodný , pekný deň ,

• nakoupil v obchodě iMobily.eu před 2 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě iMobily.eu před 3 měsíci

Koupila jsem si zde silikonové pouzdro na mobil a tvrzené sklo pro můj huawei p 10 lite. Pouzdro ok, ale sklo bylo na úplně jiný mobil. Chtěla jsem ho vrátit, ale zjistila jsem, že bych to musela poslat až na Slovensko a telefon, co tam mají psaný do Prahy nefungoval, abych se zeptala, jestli to tak opravdu je. Nemělo nakonec smysl sklo vracet, tak mi zůstalo doma a na svůj telefon jsem musela objednávat tvrzené sklo z jiného obchodu, kde už naštěstí věděli, které sklo poslat.

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den, ospravedlňujeme sa , neváhajte nás kontaktovať sklo vám preplatíme ,

Ďakujeme

imobily.eu

• Nízká cena
    • Pouze ppl
    • Platba pouze prevodem

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den , platbu ponúkame aj na dobierku , stači si zvoliť pri vytváraní objednávky .

• nakoupil v obchodě iMobily.eu před 3 měsíci

• rychlé odbavení a dodání
    • přehlednost
    • výrobek nebyl původně určený pro český trh

výrobek je lokalizován od italského operátora s jeho aplikacemi a prostředím (např. vstupní intro). Některé aplikace nelze ani odinstalovat. Toto nebylo nikde při nákupu uvedeno.

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den , tovar bol označený ako EU distribucia , presne to sme vám dodali , mame aj original CZ distribuciu o 1000kč vyššiu cenu , rozhodnutie bolo na vás , aku distribuciu si zvolíte , ďakujeme za recenziu ,

• Levné
    • Americká nabíječka
    • Zdeformovaný kryt na telefon

V balení byla americká nabíječka a zváš přišel adaptér na evropské zásuvky. Kryt na telefon byl ve špatném stavu, vlevo nahoře zdeformovaný. Obchodu jsem psal o těchto problémech email, ale nedočkal jsem se žádné reakce. Obchod bych nedoporučil.

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den, u každého výrobku je napísana distribuce , vo vašom prípade UK - Britská , v popise výrobku su napísané výhody a nevýhody dané distribuce , mate tam napísane nabíjačka s redukciou , dodali sme presne to čo sme ponúkali , pokial ochranny kryt dorazil poškodený , je potrebne zavolat na infolinku a kryt dopošleme ,

• nakoupil v obchodě iMobily.eu před 4 měsíci

• Nedodržení termínu a způsobu doručení zásilky.

Přestože se obchod zavázal doručit zboží do 48 h a domů, pro zboží jsem si musel dojet do skladu v Malesicich, abych měl zboží až po 8 dnech.

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den , opravedlňujeme sa , ale prepravnu spoločnosť PPL nevieme ovplyvniť , tovar sme vám odoslali v deň objednania ,

• nakoupil v obchodě iMobily.eu před 5 měsíci

sluzby super, nicmene bezp. skla na mobil bych uz zde nekupoval.... vyrobek sice z Ciny, kde take nakupuji... ale zcela nesedi na mobily. Po objednani z Ciny z me strany jiz sklo splnuje funkci....

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den , pokial je niejaký problém stači nás kontaktovať , nemáme problem nové sklo doposlať , pokial poslané sklo nesedí , ďakujeme

• nakoupil v obchodě iMobily.eu před 4 měsíci

• Byl mi doručen zásilkou tel. nokia 515 bez bezbečnost.kodu. Z toho vypíví,že telefon je bez tohoto bez bečnost(vstup.) kodu nefunkčí. Nemůžu pochopit,jak můžete dávat do prodeje nefunkční telefony. Prosil bych o zjednání nápravy a uvedení telefonu do stavu funkčnosti. Bez nějakýczh výmluv. Doposavad s vaším prodejem nejsem spokojen. Snad to příště napravíte,abych mohl změnitnázor!!! Naschle ,s pozdravem Radek Špička.

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den , bohužial Nokia 515 sa dá zohnať už len so simlockom na operátora , nechceli sme vám nový telefon rozbalovať , preto odblokovaci kód telefonu sme vam nalepili na krabičku , pokial ste mali problém stačilo nas kontaktovať , odblokovaci kod : #pw+72873470114197963129+1# , kolega vás bude v pondelok kontaktovať a pomôže vám ho zadať , ak by ste to sám nevedel ,

• Dobra cena
    • Na objednavku na firmu si musite vytvorit konto kt. Vam firma potvrdi vraj do 48 h, nam potvrdenie nikdy neprislo.
    • Na nakup na firmu davaju zaruku len 3 mesiace.
    • Pri nakupe bez registracie neposlali ziadne potvrdenie mailom, ziadne udaje pre platbu, je to neseriozne.

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den, pane pokial vám neprišla objednávka do mailu je to preto , lebo ste zadali špatny email ,alebo vám objednávka skončila v spame , preto netreba dávať zle hodnotenie ,ale stači si zavolat do obchodu a prezistiť kde je problém ,alebo napisať na online chat, poprípade riešiť to mailom , pokial sa neozvete , my vám pomôcť nevieme , pekný den ,

imobily.eu

• Snímky neodpovídají realitě - přišla neoriginální bezdrátová nabíječka
    • Odeslání jim trvalo asi 2 dny

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den ,bezdrátová nabíjačka bola darček a je to original bezdrátova nabíjačka ,akurát neni fast charger a dostali ste ju zdarma !!!

• nakoupil v obchodě iMobily.eu před 5 měsíci

Hrozná komunikace, chtěl jsem telefon nakoupit na firmu, zaregistroval ji a bylo mi oznámeno že registraci musí schválit, již je to 3! týdny a pořád nic! Udělal jsem tedy objednávku na soukromo a do poznámky napsal že jakmile schválí registraci tak ať tu objednávku přepíšou na firmu. Šílená domluva a že to nejde a že mi objednávku zruší a další nesmysly. Protože jsem měl zájem o iphone X s bezdrátovými sluchátky a jinde jsem nenašel podobnou nabídku, nakonec jsem se naštval a nakoupil na druhou firmu která již byla registrována dříve. Prostě OPRUZ. Mám pocit že jim to prostě nepasuje když člověk objednává na firmu a kdoví proč??

Reakce obchodu iMobily.eu

Váženy pane , registroval ste sa dvakrát na dve rôzne firmy to system nedovoľuje , preto sme vám schváli registráciu len jednej firmy , potom ste objednal tovar na fyzickú osobu a do priezviska ste napísal názov firmy , preto sme vás upozornili a objednávku vám zrušili , nerešpektujete obchodne podmienky , jednoducho povedané , vynucujete si svoje vlastné podmienky a vnucujete ich obchodu a pokial vám nieje vyhovené , trucujete a píšete záporne recenzie .

• nakoupil v obchodě iMobily.eu před 5 měsíci

• Nakupování na firmu je problém, pokud nemůžete platit v hotovosti, zálohovou fakturu vystavit neumí a na splatnost vám to nedají. Takže keš, nebo karta, což je u spousty velkých firem a institucí problém.

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den, všetky podklady k platbe vám boli poslane na email , to že vy vo firme neviete takto štandartne vyplácať objednávky , nieje naša chyba ,ale vaša , nebudeme kôli vašej jednej firme meniť náš celý systém .

• nakoupil v obchodě iMobily.eu před 1 rokem

• Reklamace trvá nepřiměřeně dlouho - musí se posílat na Slovensko, což při koupi není patrné, protože uvádějí sídlo v Praze
    • Nejsou schopni opravit závadu - 2x po více než měsíci přišel nový mobil se stejnou vadou
    • Nepřijatelná forma komunikace - při žádosti o vrácení peněz jsem byl obviněn z "nezákonného jednání"

Koupi jsem od nich mobil Xiaomi jako dárek pro matku. Měl zásadní vadu (téměř z něj nešlo telefonovat, při hovorech vypadával zvuk), o níž mi bohužel řekla těsně po uplynutí 14 dnů, takže jsem nemohl odstoupit od smlouvy.
    První reklamace trvala mnohem déle než 30 dní - ačkoli mají sídlo v Praze, musí se mobil posílat na Slovensko, odkud zase putuje do Česka na servis. Zpátky přišel nový mobil s úplně stejnou vadou. Poslal jsem ho zpět a situace se opakovala - mobil je na reklamaci déle než měsíc, vrátí se vadný. Poté, co jsem ho poslal na reklamaci se stejnou vadou potřetí, mi odmítli vrátit peníze, obvinili mě z nezákonného jednání a řekli, že musím další měsíc čekat na vyjádření servisu. Na dotaz, proč jejich servis není schopen opravit závadu a posílá zpět vadný mobil, řekli, že to není jejich problém. Neustále se oháněli "zákonným" postupem - přestože při reklamaci neodstranili vadu, což určitě v souladu se zákonem není.
    Pokud tedy nechcete mít v půl roce po koupi 3 měsíce nepoužitelný mobil a 3 měsíce žádný, v žádném případě nenakupujte v tomto obchodě! Nejhorší zkušenost s nákupem po internetu v životě!

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den , tak pane ďakujeme za recenziu , pan sa vyhrážal buď mu vrátime peniaze ešte pred tým kym pošle telefon na reklamaciu ,alebo nám da špatnu recenziu . Pane dame pre ludí veci na pravu mieru a napíšeme pravdu a nie polopravdu ako ste to urobili Vy .

1) Sme cz firma , reklamacie sa posielaju na Slovensko poštovne sa prepláca , mate to v obchodných aj reklamačnych podmienkach o čom ste pri nákupe vedeli , lebo ste potvrdzovali , že ste sa s obchodnými podmienkami oboznámili , čiže zavádzate ludí.

2) Pokial by reklamacia trvala viac ako 30 dni , ako tvrdíte , mali by ste nárok na odstúpenie od zmluvy, to dobre viete , čiže z vašej strany znova klamanie a zavádzanie ludí.

3) Posielate telefon na tretiu reklamaciu (prvé bola riešena výmenou zariadenia - prozákaznícky prístup aj ked prišiel mobil použitý , druhá závada rovnaká na novom zariadení podozrivé - vybavené v xiaomi servisu v Prahe a poštovne vám bolo preplatené )

4) Žiadate vrátenie platby ešte skôr ,ako máme od vás tovar a vyjadrenie zo servisu , že ide skutočne o rovnaku závadu , povedali sme vám ,ak sa prejaví tretia rovnaka závada , bude vám podľa zákona vrátena platba , no nie skôr ako to potvrdí autorizovaný servis .

5) Žiadate aby sme vrátili platbu podľa zákona , to vam vyhovuje v tom je zákon dobrý , ale podľa zákona musia byť tri rovnaké opravy ,aby prebehlo odstúpenie od zmluvy , tak to vam už nevyhovuje , preto ste chceli či musíme sa vždy riadiť zákonom ,jednoducho zákon je dobrý len ak je vo váš prospech , pokial nie ,tak vám vadí , že sa oháňame zákonom , nech si každý urobí obraz sám.

• Mobil zatiaľ funguje
    • Ppl
    • Namiesto toho, že vám zbozie doručia nasledujúci den, ho uvidíte za týždeň, keď sa budete veľmi snazit
    • Je to Slovenska firma

Prilákala ma cena, celkom odradzovala doprava len cez ppl, lebo s nimi sú len problémy, mobil som dostala po siedmich dňoch, ale to som si musela napísať do ppl a vyměnit si s nimi pár mailov, su pomalí, nepáčilo sa mi, že imobily to vôbec nechceli riešiť, ja si tu už nikdy nič neobjednam, tá cena není zas až tak nízka, aby to stalo sa ten strach, či vám vôbec objednávka príde a v takom stave

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den , za prve sme česká firma so sídlom v Prahe , za druhé 99% zásielok je doručených do 48 hodin , 1% sa doba môže predlžiť chybou prepravcu PPl , naš obchod nieje prepravná spoločnosť a nemáme žiaden vplyv na doručovanie zásielok , reklamaciu vieme začat u prepravcu až po 7 dňoch od odoslania zásielky , to sú všeobecne podmienky prepravcu PPL , ale je to takto všade , boli ste informovaná o odoslaní zásielky , boli ste informovaná o čisle balíka , dostali ste kompletne informacie o putovani zásielky a pokial zásielka nebude doručená chybou prepravcu vieme zahajiť reklamáciu , ale až po 7 dňoch ako sme uviedli už vyššie ,nakoniec ppl zásielku doručili sice s oneskorením za čo sa vám ako predajca ospravelňujeme , ale neviem to nijako ovplyvniť , skusili sme už viac spoločnosti a PPL su ešte jednooký medzi slepými.

• nakoupil v obchodě iMobily.eu před 6 měsíci

Zboží dorazilo do dvou dnů od zaplacení. Se zbožím jsem nebyl spokojen, vrátil jsem ho s prosbou o jiný telefon, ale už týden prodejce neodpovídá na emaily a ani zboží nemám doma.
    Navíc jsem musel odesílat zboží až na slovensko.

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den, vrátenie tovaru bola vaša volba , zásielka od vás zatial nedorazila v maile sme vás žiadali o čislo balíka , aby sme vedeli kde sa balik nachádza , bez odozvy , po obdržani vašej zásielky vám pošleme druhý telefon , no kym neobdržíme vašu zásielku neostáva nam nič iné len čakať ,

• nakoupil v obchodě iMobily.eu před 6 měsíci

• rychlý
    • bez dárků

Neposlali mi ty 2 dárky

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý den, keď ste kupoval telefon Samsung S9 Dual Black nebola k telefonu ešte začatá akcia ( bezdrátova nabijačka zdarma) , preto ste ju nemohol ani dostať , akcia začala tri dni po vašom nákupe , domáhate sa niečoho čo nebolo predmetom predaja v čase vášho nákupu .

• nakoupil v obchodě iMobily.eu před 7 měsíci

Chybí český (nebo sloveský) návod. Nabíječka se rozbila po měsíci užívání. Než složitě reklamovat, raději jsme koupili novou

Reakce obchodu iMobily.eu

Dobrý deň, návod je na stránke ku stiahnutiu pri každom produkte , návod je tiež priamo v menu telefonu , nabijačka sa dá samozrejme reklamovať , my nevieme ovplyvniť fuknciu elektroniky ,ale nieje problem to vymeniť vrámci reklamacie , ale je potrebné komunikovať , ďakujeme ,