• Rozsah produktov
    • Vybrany produkt som nenasla nikde inde za prijatelnu cenu
    • Rychla a bezproblemova komunikacia
    • Prehladnost stranky
    • Musela som overovat farbu produktu

• ceny, komunikace, přehlednost
    • nemám nic

Protože jsem nemohl dokončit objednávku na e-shopu (asi nějaký výpadek), objednal sem přes mail. Odpovězeno mi bylo během chvilky-hodně mě to překvapilo, protože u většinu obchodů mi odpovídali i po 2-3 dnech.
    Zboží mám doma a jsme spokojeni-teda hlavně děti ...
    Děkuju a přeju mnoho spokojených zákazníků jako jsme my
    M

• špatná komunikace se zákazníkem
    • zastaralé informace o dostupnost produktu na webových stránkách

dodání zboží trvalo o dost déle než bylo uvedeno u výrobku, navíc se Vám obchod ani nerobtěžuje sdělit, jestli dorazili peníze a bylo odesláno zboží, a to ani když jim napíšete email, na tomto obchodě už rozhodně nakupovat nebudu nebo malej dřív vyroste, než něco dorazí a bude nám to k ničemu, komunikace s s obchodem je vážně tragická

• nízké ceny

• z nabídky e-shopu téměř nic neměli k dispozici (údajně chyba dodatavtele, to mě ale jako zákazníka absolutně nemusí zajímat...)

Kvalitní zboží, doporučuji.

• Dobrá cena

No je pravda že jsem se nikdy nesetkala s nezájmem e-shopu až tady jednalo se o to že jsem si obědnala zboží ihned odeslala peníze na jejich účet a čekala na potvrzující zprávu ale nic se nedělo po třech dnech jsem pasala e-mail že jsem již peníze zaslala i potvrzení o odeslání platby a kdy mi zboží dorazí žádná odpověd nepřišla po dalších třech dnech jsem do společnosti tedy zavolala a tam už jsem se konečně setkala se zájmem a ochotou během pěti minut bylo vše vyřízené a druhý den bylo zboží doma :) takže ze začátku jsem byla opravdu naštvaná ale po telefonátu a omluvě za technické problémy jsem spokojená a určitě dám obchodu druhou šanci mi dokázat že to byla opravdu jen technická chyba což se může stát :) takže konečné hodnocení je doporučuji :)

• Dobré ceny, rychlé dodání.

DOPORUČUJI !!!!!!

• Zboží za nejlepší možnou cenu.

Velmi příjemný obchod

• Jasnost, přehlednost, možnost nákupu přes net
    • rychlá komunikace pokud nějaké mnou objednané zboží není
    • dlouhá dodací lhůta
    • žádné poinformování proč to tak trvá a zda obdrželi platbu
    • balík mírně poškozen převozem, naštstí zboží bylo v pořádku (pravděpodobně vina přepravní společnosti)

• - přehlednost webových stránek,
    • - velký výběr zboží
    • - cenově dostupné zboží,proto i výběr tohoto obchodu
    • - zásilka nedošla kompletní, ale po urgenci nastala
    • náprava a chybějící kus ihned došel s omluvou,

- přes malou chybu (nekompletní zásilka) obchod doporučuji a to i pro rychlou reakci pracovníků obchodu

• dlouho trva nez zbozi prijde.ja uz cekam na postylku jak na smilovani a stale nic

• Protože se my líbi styl a jaký máte velký výběr ze všeho.Opravdu je s čeho vybírat.I ceny jsou dostupné.A hlavně se mi líbí komunikace a veškeré změny atd.hned oznamíte buď emailem nebo telefonicky.
    • Zatím to byla má první objednávka,tak žádné slabiny sem nezaznamenala.

Naprosto spokojená.Určitě doporučuji všem.

• bohatý sortiment, pěkně setříděn, příznivé ceny, rychlé dodání a kvalitní komunikace ze strany e-shopu
    • o žádné nevím

určitě doporučuji - jedná se o profi e-shop

• delší dodací lhůta a horší komunikace se zákazníkem.

když na zboží nespěcháte,klidně zde nakupujte:).

• Kvalita za nízkou cenu
    • O žádných nevím

Byla jsem moc spokojena,váhala jsem s výběrem a tak jsem si do obchodu zavolala a tam mi bylo doporučeno a rozebrány rozdíly v mém váhavém výběru zboží moc mi to pomohlo a navíc paní byla velice příjemná a milá.Obchod vřele doporučuji,informace na mailu o zásilce arychlé dodání.

• okamžitá zpětná komunikace
    • byl to jediný obchod, který měl v nabídce zboží tak jak jsem potřebovala
    • oproti jiným obchodům trochu delší dodací lhůta, ale to mě momentálně až tak netrápilospokojeno

spokojenost

Nakoupila jsem na doporučení své dcery.

Jsem spokojená.

Budu tento obchod doporučovat.

V tomto obchodě jsem nakoupila proto, že jsem chtěla dvě specifické věci, tedy dětskou vaničku a nádobí k dětské kuchyňce. Obchod nabízel jak hračky, tak kojenecké zboží. Vybrala jsem si a objednala. Bohužel problém byl v dětském nádobí. Obratem mi přišel email, ve kterém se mi obchod omluvil, že nádobíčko nemá v nabídce, souhlasila jsem s dodáním jiného dražšího setu. Za dalších pět dní se obchod ozval znovu, že nemá ani náhradní set nádobíčka v nabídce. A znovu výměna, tenktokrát za levnější. Souhlasila jsem, potřebovala jsem, aby kompletní objednávka dorazila co nejdříve. Počítala jsem se standartními dvěma až čtyřmi dny. Vše přišlo až za deset dní. Nádobíčko hrozné, jakoby ušpiněné. Vanička poškrábaná. Nic katastrofálního, takže zboží vracet nebudeme, ale.... Pokud nakupuji jakékoliv zboží očekávám, že dorazí v pořádku. Kdybych chtěla poškábanou vaničku, koupím si jetou od tety z Horní dolní a ne novou. Nejsem spokojena a v obchodě určitě více nenakoupím.

• Hledala jsem všude a Vy jste zboží měli a také s nějnižším finančním obnosem proti jiným obchodům.
    • Nemá malinkaté drobnosti ve formě suvenýrů pro děti.

Na velmi kvalitní úrovni.