• Bezproblémový nákup ;)

• nevím

spolehlivost,dobrá komunikace

• Nejlepší obchod

Nejlepší obchod

• doposud jsem zboží neobdržel a ani se nikdo neozval aby informoval z jakeho duvodu zboží nebylo dodano ve sjednane lhute

• Velký výběr zboží.
    • Delší dodací lhůtu. Zboží potřebuji na vánoce, zatím nedorazilo. I když stále věřím ???

• Nevim, mozna cena
    • Nabizi neco co ve skutecnosti nema

Zbozi jsem objednala, objednavka byla prijata. Po nekolika dnech me pani poslala mail, ze zbozi jim dodavatel nedoda a objednavku mi zrusili. Prijde mi to trochu nesolidni jednani, protoze podminky spoluprace jejich a jejich dodavatelu se netykaji konecneho zakaznika a pokud nemuzou objednavku splnit, ma se o tom informovat jiz ze zacatku a ne objednavku prijimat a tim zkomplikovat situaci zakaznikovi, ktery s necim pocita.

• JE PŘEHLEDNÝ,DODÁNÍ ZBOŽÍ JE RYCHLÉ.

V tomto obchodě jsou hlavně přijatelné ceny pro maminky na MD.Ostatním doporučuji tento obchod.

• možnost v klidu prohlédnout sortiment, rozumná cena
    • dodací lhůta(19.3. objednávka, do dnes se vyřizuje - víc nevím)
    • drzost - zboží není dodáno a vy se ptáte, jak jsem spokojená

Doporučuji všem, kdo mají trpělivost a vydrží čekat.

Chybi mi email z obchodu, ze objednavka byla vyrizena a zbozi bylo predano dopravci. Jinak spokojenost.

• -

Jsem spokojená se zbožím i s komunikací obchodu,můžu jenom doporučit.

Vše ok.

1) po objednavce prisel email, ze dodaci lhuta bude o neco delsi. cca 10dnu. Asi rozesila automat.
    2) Po 14ti dnech jsem se tedy dotazal emailem, kde ze ta zasilka je.
    3) Rychle a ochotne mi tedy bylo odpovezeno jiz zamestnancem a realnym datem dodani s tim, ze to objednavaji u dodavatele a on jim to jeste neposlal.
    4) objednavka 7.11. zbozi dorazilo 1.12.

Kamarádka mi tuto stránku doporučila, abych si zde koupila matraci pro miminko a jsem spokojená .. cena super, s kvalitou je ona spokojena, já ještě nezkoušela :)

• Velmi nespolehlivy. Bylo mi receno, ze v pondeli zbozi byl poslano. Cekal jsem do ctvrtka a nic. Volam tam, a slysim, ze to ani nemaji.

Nedoporuceno.

• Přehledný a levný

Zboží mi za 19 dní pořád nedorazilo,ale obchod komunikuje říká že je chyba na dodavateli že zboží dorází maximálně v pondělí a dnes je čtvrtek a žádná odpověd já to chápu může se to stát,ale už mí neodpovídají na emaily jsem velmi sklamaná

• Obchod prodava co nema

• V pátek mi bylo zasláno, že do pondělí dojde zboží, dodneška nedošlo

• nákup přes internet
    • zboží doručeno v poškozeném obale + zboží poškozené.

• Źadné pro nestojí za zmínku
    • Nekvalitní zboží,komunikace pomalá,neospolupráce

Nedoporučuji