• Nikdo mi nedal vědět, ze byla objednávka zrusena

Obchod už pravděpodobně nefunguje. Ještě, že jsme nezaplatili předem, báli bychom se, zda nám vrátí peníze.

• 2 objednávky mi zrušili

Kytky přišly ve špatném stavu Kdyby si s tím dali větší práci a kytky lépe zabalili k přepravě tak by došly v pořádku

• Objednávka měla být doručena do 2 dnů od objednání a stále nic. Je to již 6. den a ani žádné info o stavu objednávky

Reakce obchodu Iglaco

Objednávka již dávno opustila náš sklad. V Polsku byly Vánoce. Možná i proto se prodloužila dodací lhůta. Vaše objednávka bude 100% doručena tento týden.

Zbozi skladem s terminem dodani 2 dny ani po tydnu nedorazilo, zadne info stavu objednavky a terminu dodani nebo trackovaci cislo. Obchod neodpovida na mejly.

Pozor, jedna se o prevleceny polsky obchod (viz obchodni podminky ktere jsem bohuzel necetl)!

Reakce obchodu Iglaco

Velmi se omlouváme za zpoždění dodávky, aktuálně vyřizujeme velké množství objednávek. Jako kompenzaci vám můžeme zboží zlevnit. Kontaktujte nás prosím e-mailem. S pozdravem tým prodejny IGLACO

• Zboží bylo doručeno

- obchod sice umožňuje volbu doručení na výdejní místo, ale už se nezeptá kam. Zboží bylo doručeno v naprosto nevhodný termín na adresu.
    - obchod vůbec nekomunikuje, neřeší dotazy mailem (volat jsem ani nezkoušel)
    - přišlo pouze potvrzení objednávky, žádná další informace od dopravce nebo od obchodu o pohybu zásilky a termínu doručení
    - odesílatel je někdo úplně jiný. To je třeba v pořádku, ale chtělo by to nějakou informaci zejména, když chce dopravce dobírku.
    - obchod neumožňuje doručení na pobočky Zásilkovny.

• Po třech týdnech ještě sáňky ,,nedorazily"....

• Neumí komunikovat Česky.
    • Některé zboží,které nabízejí, nemají vůbec skladem.
    • Nevrací peníze.!!!

Neseriózní obchod!!! Za nedodané zboží mi stále dluží peníze. 2x jsem jim již zasílal číslo účtu a nabízel jinou alternativu, bohužel stále nic. Nekomunikují Česky.
    Doporučuji neinzerovat zboží z iglaco.cz na heureka. Poškozují dobré jméno vyhledávače.

• Dodáno jiné zboží než jsem objednal!!!

Pozor na tento obchod!!! Objednal jsem plašičku na kuny do auta a poslaly nějaký malinky udělátko za poloviční cenu a ještě k tomu na tužkové baterie!!!

Přišel pouze polský návod.

Utekl měsíc a 10 dní a nic se neděje.

• široká nabídka zboží skladem
    • příznivé ceny ve srovnání s jinými nabídkami
    • nutno počítat s polským původem zboží (chybí české návody, přiloženy jsou papíry pouze v polštině)
    • dlouhá dodací doba od objednání
    • žádná komunikace krom potvrzení objednávky (kupující není informován o předání zboží dopravci, popř. o předpokládaném termínu dodání)

Nabídka zboží je dosti široká, avšak jedná se o polského dodavatele, nutno počítat s dlouhou dodací dobou, absencí českého popisu/návodu ke zboží a nulovou komunikací.
    Pokud je člověk ochoten si na zboží deklarované jako skladem počkat více jak týden od objednání v naprostém komunikačním tichu, tak se nakonec i dočká.

• Zboží bylo skladem
    • Široký sortiment
    • Prodejce vůbec nekomunikoval, po objednání a zaplacení kartou přes internet (kvůli dodání co nejdříve) dorazil pouze potvrzující mail o obdržení objednávky. Následně žádné další maily nedorazily, nikdo nepotvrdil, že je objednávka zpracována, ani že bylo zboží odesláno/předáno dopravci. Vzhledem k tomu, že ani dopravce neposlal žádné avízo, vůbec nebylo jasné, co se s objednávkou děje a kdy (pokud vůbec) bude doručena
    • Na dotazy mailem nikdo nereaguje, až po dodání dorazila odpověď v polštině
    • Při volání a udaný telefonní kontakt se ozval pouze automat přes který nebylo možné se nikam dovolat

Pokud bych na zboží skutečně nespěchala a bylo by mi jedno, kdy dorazí, asi nakoupím znovu.
    Když budu potřebovat něco v přesném termínu a budu chtít vědět, co se děje s mou objednávkou a se zbožím, u tohoto prodeje určitě nenakoupím

v objednávce d ne 6. 4.2017 jsem objednal 3 druhy zboží,

dodnes( 17.4.2017) se nikdo neozval ani neposlal jakoukoliv zprávu. Píza.

• neviem, mozno nizsia cena no na ukor kvality
    • - polska vyroba - nizka kvalita
    • - vyrobok ciastocne poskodeny - obal pri prevzati od dopravcu nebol nijako poskodeny ci naruseny, takze vyrobok musel odist uz od predajcu poskodeny
    • - vyrobok nemal cesky navod
    • - ceske cislo na predajcu nefunguje
    • - nulova komunikacia - po objednavke dosiel len automaticky potvrdzujuci email o zadani objednavky, dalsie info ohladom dorucenia nedosli, cize som nevedela kedy mam zasielku ocakavat
    • - vyrobok som za rozhodla v zakonnej lehote 14dni vratit odstupenim od kupnej zmluvy. Predajca prevzal doporuceny dopis o odstupeni od kupnej zmluvy, ale neprevzal zasielku s vratenym vyrobkom a teda ani nevratil peniaze.
    • - za seba tento obchod nikdy viac a nikomu neodporucam!

vid koment

• Komunikace katastrofa,objednala jsem dva kusy a dorazil pouze jeden sice rozměrově odpovídal mnou požadovanému množství,ale nikdo mě na to neupozornil předem. Na e-mail neodpovídají a po tel. komunikujete s né česky mluvícím personálem,který nic neví špatně rozumí.

Tak pokud ustojíte menší komplikace tak tam nakupujte. Já na to teda nervy nemám.

• Telefon nezvoni a mailova komunikace neni ve srozumitelné češtině.

• telefon na vebové stránky je nefunkční,mailová korespondence téměř žádná

raději si zboží upte někde jinde