• Nikdo mi nedal vědět, ze byla objednávka zrusena

• Snad nejlepší e schop co znám. Dodání do druhého dne květiny v perfektním stavu, čerstvé, vše precizně zabaleno. Všem jenom doporučuji a já za za sebe všem pracovníkům tohoto zahradnictvi mockrát děkuji za tak krásné květiny a budu zde objednávat už napořád.
    • Snad úplně všechno, rychlost doručení, květiny čerstvé jako kdybych je koupila v obchodě, pěkně vše zabaleno. Děkuji.!!!

Obchod už pravděpodobně nefunguje. Ještě, že jsme nezaplatili předem, báli bychom se, zda nám vrátí peníze.

• 2 objednávky mi zrušili

rychlé jednání

Kytky přišly ve špatném stavu Kdyby si s tím dali větší práci a kytky lépe zabalili k přepravě tak by došly v pořádku

Spokojenost

• Objednávka měla být doručena do 2 dnů od objednání a stále nic. Je to již 6. den a ani žádné info o stavu objednávky

Reakce obchodu Iglaco

Objednávka již dávno opustila náš sklad. V Polsku byly Vánoce. Možná i proto se prodloužila dodací lhůta. Vaše objednávka bude 100% doručena tento týden.

Zbozi skladem s terminem dodani 2 dny ani po tydnu nedorazilo, zadne info stavu objednavky a terminu dodani nebo trackovaci cislo. Obchod neodpovida na mejly.

Pozor, jedna se o prevleceny polsky obchod (viz obchodni podminky ktere jsem bohuzel necetl)!

Reakce obchodu Iglaco

Velmi se omlouváme za zpoždění dodávky, aktuálně vyřizujeme velké množství objednávek. Jako kompenzaci vám můžeme zboží zlevnit. Kontaktujte nás prosím e-mailem. S pozdravem tým prodejny IGLACO

• rychlé vyřízení

spolehlivý

• dobrá cena
    • i když dáte dodání do výdejny, tak to přiveze kurýr
    • rychlost dodání
    • polský obchodník, nepřikládá fakturu

• rychlé jednání

+++++

Dobrý obchod , mohu jen doporučit.

Cena,rychlost dodání

• Zboží bylo doručeno

- obchod sice umožňuje volbu doručení na výdejní místo, ale už se nezeptá kam. Zboží bylo doručeno v naprosto nevhodný termín na adresu.
    - obchod vůbec nekomunikuje, neřeší dotazy mailem (volat jsem ani nezkoušel)
    - přišlo pouze potvrzení objednávky, žádná další informace od dopravce nebo od obchodu o pohybu zásilky a termínu doručení
    - odesílatel je někdo úplně jiný. To je třeba v pořádku, ale chtělo by to nějakou informaci zejména, když chce dopravce dobírku.
    - obchod neumožňuje doručení na pobočky Zásilkovny.

• Po třech týdnech ještě sáňky ,,nedorazily"....

V pořádku.

• Rychlé dodání , s produktem jsem spokojen .

• Dobrá komunikace. Popsal jsem problém a obratem mě poslali správné zboží.

Celkově dobrý obchod.