• Rychlá reakce obchodu a brzké dodání

Vřele doporučuji....

Bylo to rychle

dodáno rychle a v pořádku doporučuji.

Spokojenost

• Polský obchod, nekomunikuje. Přijde potvrzení objednávky a pak už nic. Nelze s nimi nic vyřešit. Rozhodně nedoporučuji. Určitě neplatit nic předem.

Utekl měsíc a 10 dní a nic se neděje.

spokojen

• široká nabídka zboží skladem
    • příznivé ceny ve srovnání s jinými nabídkami
    • nutno počítat s polským původem zboží (chybí české návody, přiloženy jsou papíry pouze v polštině)
    • dlouhá dodací doba od objednání
    • žádná komunikace krom potvrzení objednávky (kupující není informován o předání zboží dopravci, popř. o předpokládaném termínu dodání)

Nabídka zboží je dosti široká, avšak jedná se o polského dodavatele, nutno počítat s dlouhou dodací dobou, absencí českého popisu/návodu ke zboží a nulovou komunikací.
    Pokud je člověk ochoten si na zboží deklarované jako skladem počkat více jak týden od objednání v naprostém komunikačním tichu, tak se nakonec i dočká.

• Naprosto katastrofální přístup. Po zaplacení zboží přišlo potvrzení platby a pak už nic. Bohužel jsem si všiml pozdě že se jedná o polského prodejce. Jediné mé štěstí bylo že jsem zaplatil přes paypal. Po měsíci handrkování paypal peníze vymohl zpět. Důrazně varuji před tímto prodejcem a zároveň podávám podnět na českou obchodní inspekci.

Nepoužitelný prodejce.

• Zboží bylo skladem
    • Široký sortiment
    • Prodejce vůbec nekomunikoval, po objednání a zaplacení kartou přes internet (kvůli dodání co nejdříve) dorazil pouze potvrzující mail o obdržení objednávky. Následně žádné další maily nedorazily, nikdo nepotvrdil, že je objednávka zpracována, ani že bylo zboží odesláno/předáno dopravci. Vzhledem k tomu, že ani dopravce neposlal žádné avízo, vůbec nebylo jasné, co se s objednávkou děje a kdy (pokud vůbec) bude doručena
    • Na dotazy mailem nikdo nereaguje, až po dodání dorazila odpověď v polštině
    • Při volání a udaný telefonní kontakt se ozval pouze automat přes který nebylo možné se nikam dovolat

Pokud bych na zboží skutečně nespěchala a bylo by mi jedno, kdy dorazí, asi nakoupím znovu.
    Když budu potřebovat něco v přesném termínu a budu chtít vědět, co se děje s mou objednávkou a se zbožím, u tohoto prodeje určitě nenakoupím

• Špatný výběr přepravce

Vše bylo v pořádku, doporučuji

• velký výběr zboží,dobré ceny

překvapila mě kvalita tyčí.Ani jedna ze 100 kusů nebyla slabší nežli deklarovaná,spíš silnnější a všechny zdravé.Cena i balení a doprava perfekt

v objednávce d ne 6. 4.2017 jsem objednal 3 druhy zboží,

dodnes( 17.4.2017) se nikdo neozval ani neposlal jakoukoliv zprávu. Píza.

• Nenapsali ani že to posílají

• Obchod nabízí unikátní druh jabloně, starou odrůdu. Obchod výborně komunikuje.
    • Nezjistila jsem žádná negativa.

Obchod nabízí unikátní druh jabloně, starou odrůdu. Obchod výborně komunikuje.

S obchodem jsem po všech stránkách spokojená.

• pestrá nabídka zboží
    • nízké ceny
    • nemožnost osobního odběru např.v zásilkovně

Nákup v obchodě bez problémů, ale nedostala jsem žádnou zprávu o čase doručení zásilky, naštěstí ji měl kdo převzít; přibalená příručka není česky, ale to u pasti asi není překážka použití. Klidně v budoucnu využiji znovu.

• siroky sortiment
    • rozhodla cena

DOPORUCUJI,DOBRA CENA A VSTRICNA KOMUNIKACE

• neviem, mozno nizsia cena no na ukor kvality
    • - polska vyroba - nizka kvalita
    • - vyrobok ciastocne poskodeny - obal pri prevzati od dopravcu nebol nijako poskodeny ci naruseny, takze vyrobok musel odist uz od predajcu poskodeny
    • - vyrobok nemal cesky navod
    • - ceske cislo na predajcu nefunguje
    • - nulova komunikacia - po objednavke dosiel len automaticky potvrdzujuci email o zadani objednavky, dalsie info ohladom dorucenia nedosli, cize som nevedela kedy mam zasielku ocakavat
    • - vyrobok som za rozhodla v zakonnej lehote 14dni vratit odstupenim od kupnej zmluvy. Predajca prevzal doporuceny dopis o odstupeni od kupnej zmluvy, ale neprevzal zasielku s vratenym vyrobkom a teda ani nevratil peniaze.
    • - za seba tento obchod nikdy viac a nikomu neodporucam!

vid koment