Mobil6500-slide,rychle vyřízení objednávky.
    Zaslání bez návodu

Ceny, sortiment, rychlost dodání. Doporučuji.

• Priazniva cena
    • Telefon funguje
    • Neoriginalne balenie

Skoda, ze krabicka bola z inej nokie. Bol to darcek. Inak OK.

• Vše OK

• spolehlivost

Spolehlivost, kvalita, dobrá cena.

Zboží přišlo do dvou dnů. Po zjištění neshod s výrobkem bylo ihned vyřešeno zástupcem společnosti. Komunikace byla velmi dobrá a vše jsme společně vyřešili bez problému. Finanční prostředky za zboží byli ihned vráceny do několika hodin zpět na mém účtu.

Rychlost dodání.

• Mám pocit, že zakoupene zboží nebylo nové, ald repas.

• RYCHLOST .SKVĚLA KOMUNIKACE , VSTŘIČNOST
    • ŽÁDNÉ

SOLIDNÍ OBCHOD , DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• V nabídce mobilů má obchod i starší modely menších rozměrů, které mnoha lidem vyhovují a navíc za poměrně solidní ceny. Rychlé vyřízení reklamace.

Potřeboval jsem mobil menších rozměrů a tak jsem si objednal sice starší model Sony Xperia compakt, ale mně zcela vyhovující. Tento mobil mělo v nabídce velice málo shopů a já si vybral Idealstore.cz. Mobil doručen v pořádku 3 dny od objednání, ale asi po třech týdnech přestal fungovat hlavní foťák, což se může běžně stát. Po telefonické domluvě se zástupcem obchodu jsem mobil poslal na reklamaci, která byla vyřešena obratem zasláním úplně nového mobilu, s čímž jsem byl velmi spokojen.

není český návod k obsluze

• rychlé jednání
    • perfektní komunikace - zpráva o odbavení objednávky
    • rychlé doručení

Nakupoval jsem poprvé, a byl jsem překvapen velmi rychlým vyřízením i perfektním způsobem komunikace v jednotlivých krocích vyřizování. Vše dorazilo, jak mělo, spokojenost.

• ok

Vse ok dekuji

• Zboží bylo rychle doručeno na zásilkovnu.
    • Chybějící návod, ale vše jsem dohledala na internetu.

Solidní internetový obchod

• Rychlé doručení
    • Tento typ telefonu (vysouvací) jinde není v nabídce.

Rychlé a vstřícné jednání při řešení drobného dotazu ohledně telefonu. Snaha o spokojeného zákazníka.

• Spolehlivost...

Sháněl jsem tlačítkový mobil a ty co se v minulosti prodávaly ( dodnes mám funkční N 52) velmi těžko se shání je dobře že dnes funguje takový eshop kde se dají nějaké ty kousky zastaralé ale funkčně spolehlivé koupit. Oproti dnešním prodáványn tlacitkovym mobilům které ani tolik funkci nemají velké + a spolehlivosti. Jedná snad nevýhoda oproti dnešním tlacitkovym mobilům že nemají SOS tlačítko ale za určitých okolností se to dá oželet oproti jiných možnosti funkci v těch původních vyráběných mobilech. To se nedá srovnat s dnešními které jsou nedokonalé. A baterie ta se taky sehnat buď v některých eschopech je k dostání originál v krajní nouzi Čína. A u dané Nokie ten mechanismus tlačítkový k otevírání? Uvidíme jak dlouho vydrží manželce původní u stejne Nokie fungnoval 10 let při běžném stardatnim pouziti 3krate až max 5 krát za den .
    Karel

• Pečlivě zabaleno
    • Otlučená krabička (trochu, ale jde to vidět)
    • Žádné ohlášení (musel jsem psát email)

Obchod doporučuji. Stačí zlepšit komunikaci a bylo by (pro mě) nula mínusů. Nejsem jeden z těch co by si vystavoval krabičky, takže mi to ani tak nevadilo. Pravděpodobně za to mohl přepravce.

rychlost vyřízení objednávky