• Kdo si nepřečte obchodní podmínky předem , bude překvapen při zákoném 14-ti dením vrácení zboží. Účtují si různé poplatky, vždy však min. 500 kč. To mi příjde dost nefér.

V obchodě nikdo nebral telefon, to je celá moje skušenost.

• klamavé jednání
    • neuhrazení částky za vrácené zboží

Před samotnou koupí mne zaměstnanec Idealstore ujistil, že iPhone bude nový. Mobil byl doručen v neoriginálním balení a nálepkou s čínskými znaky na displeji. Po odstoupení od smlouvy mi byla vrácena pouze částka za zakoupený iPhone, nikoliv za ochranné sklo. NEDOPORUČUJI.

• Nikde nebylo zdurazněno,že se nejedná o CZ verzi.

Byl dodán pouze mobil a sluchátka, která se k danému mobilu ani nedají připojit. Ani nabíječka, ani manuál. Balení, ve kterém byl mobil doručen, je naprd - zalepený sáček a v něm původní krabička od daného typu, ve které je opravdu jen mobil a „příslušenství“. Samotný mobil je v relativně dobrém stavu (na své stáří), ale baterie je mrtvá, takže pokud po koupi chcete mobil zprovoznit, musíte stejně ještě zainvestovat do výše zmíněného.

• Rychlé jednání
    • Telefon mi byl doručen, avšak v jiné barvě, než jsem si objednala.
    • Horní díl nedoléhal ke spodnímu, odlepoval se, mezi horní dílem a krytem klávesnice byly ostré hranky.

Objednávku jsem ihned stornovala a požadovala vrácení zboží. Musím říci, že dle instrukcí na stránkách obchodu jsem vrátila zboží přes GLS a peníze mi byly vzápětí bez problémů vráceny. Je to škoda, obchod nabízí různé telefony, které se již běžně neprodávají, avšak nejsem si jistá, zda jsou tyto telefony nové.

• vrátili mi peníze
    • zboží přišlo v použitém stavu, nefunkční

I když jsem dopředu telefonoval a na zboží se vyptával, nebylo to zřejmě nic platné. Nicméně odstoupení od kupní smlouvy proběhlo bez problému a obratem.

• Rychlé vrácení peněz
    • Dodané použité zboží vydávané za nové i v jeho ceně
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednán starší typ tlačítkového telefonu - přístroj nebyl originální! Zboží je prezentováno jako nové, ale přišla napodobenina, fejk.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Obchod objednávku nevyřídil, na e-mailový dotaz nijak nereagoval. Telefonní číslo uvedené na stránkách neexistuje.

Neseriózní nekontaktní prodejce. Naštěstí jsem zvolil nákup na dobírku, takže jsem nepřišel o žádné peníze.

• Dobré ceny

Prodávající uvádí ve svých obchodních podmínkách, že je plátcem DPH, ale na faktuře stojí: není plátce DPH. Vědět, že prodávající není plátce, nikdy bych u něho nenakoupil. Nerad nakupuji u prodejců kteří mají pár objednávek za rok.

• šmejdy
    • co poslali

nechci ani psát ale takovy mobil k tomu se neda ani vyjadřit