• Aktivní vedení obchodu

• Reklamace
    • Použité zboží

Absolutní nespokojenost, mobil použitý, baterie vydrží pár hodin, mobil byl reklamovaný už 4x a po třetí reklamaci žádání o vrácení peněz, místo toho přišel stejný mobil akorát v jiné barvě. Opět reklamace a zavada ta stejná. Mobilní telefon prodejce v provozní době nedostupný. V případě dalšího vrácení zboží to už budu řešit jinak.

Reakce obchodu www.idealstore.cz

Dobrý den přejeme anonymnímu uživatelovi. Místo nářků nás prosíme kontaktujte na naše telefonní číslo, případně na mail, kde jsme v pracovní dobu VŽDY kontaktní. Pokud tak neučiníte, jako doposud, bereme tuto "recenzi" jako smyšlenou.

s pozdravem
    idealstore.cz

• Rychlé jednání
    • Velice dobrá komunikace
    • Velice seriozní jednání

ing.Milan Frýba
    S www.idealstore.cz mám velice dobrou zkušenost. Když se vyskytl problém, k mé naprosté spokojenosti jej okamžitě vyřešili. Dodaný, dnes již nevyráběný mobilní telefon byl dodán nový, kvalitní a splnil veškerá má očekávaní člověka v seniorském věku. Jednání firmy je naprosto korektní, rychlé a spolehlivé. Přál bych si, aby podobných firem bylo u nás více.

• Seriózní jednání
    • Napište nevýhodu

zatím jsem s obchodem spokojená co jsem si z keureky koupila tak vše v pořádku doporučuji.

• PODVODNÍCÍ!!!!!
    • PODVODNÍCÍ!!!!!!!!

Dobrý den,obchod prodává mobily,který se válí roky ve skladu a který se šrotují a vyhazují,zapnete mobil a ten vám za týden chcípne z mnoha důvodu,proto ty nízký ceny!!Recenze si tady píšou sami,což dokazuje,jak jsou prohnilý,tenhle obchod by měla vyšetřovat POLICIE a ČOIKA !!!!!!!

Reakce obchodu www.idealstore.cz

děkujeme anonymovi za tuto nic neříkající informaci. Pokud máte konkrétní problém, napište nám na náš mail a určitě najdeme společné řešení ku Vaší spokojenosti.

Pokud jste konkurence, tyto řádky jsou zbytečné číst..

s pozdravem
    idealstore.cz

• ceny
    • komunikace po emailu
    • přehledný web
    • měli ihned skladem
    • dodatečná komunikace i po prodeji
    • luxusní ceny
    • spokojenost s dodaným zbožím
    • skvělá komunikace

Děkuji a budu se těšit na další objednávku z vašeho eshopu, zatím jsem velice spokojený.
    Milan

• Ochotný a technicky zdatný personál na mailu, případně na telefonní lince
    • Dodání zboží rychlostí blesku
    • Ceny a zase ceny
    • prodloužená záruka
    • přehledný web - vím, co kupuju
    • Nevím o žádné. Vše funguje tak, jak má

Pokud sháníte telefony, které již nikde nejsou, jste tu správně. Milý personál vám v případě nejasností rád poradí. Nebál bych se tu nakupovat a určitě, pokud budu shánět nějakou tu raritu, vzpomenu si na idealstore.cz

Honza N.

• komunikace přes email
    • ochota řešit problém
    • Jsem nesmírně rád, že jsem se s obchodem domluvil a po 2. reklamaci jsme obě strany spokojeny ;-)
    • 1. reklamace - Buď 30 dní čekání na nový díl nebo nový kus za 800,- kč Reklamace a platit za ni? Další zpráva, tak za 500,- kč. Po dohodě se svým právníkem a napsáním mailu mi přišel úplně nový mobil na druhý den! Ovšem druhý nový kus také hned špatný! Neslepoval jsem ani fólii jen jsem zapl udělal jednu fotku a poslal zpět!

mobil SONY XPERIA Z5 compact! Jo je to šmejd!!! Nekupovat !!! Ze dvou eshopů 3 špatné kusy. Ruce pryč lidi od SONY XPERIA Z5 compact!!! Očividně se na tom nic nepovedlo!

• Rychlé jednání

• Rychlé jednání. Malý problém, který se vysktl obratem odstraněn.

• Skvělá komunikace
    • Rychlé vyřízení
    • Pozitivní přístup
    • Žádná

S obchodem jsem byl nad míru spokojený, a můžu jenom doporučit.

• Rychla komunikace
    • rychle dodani

Objednal jsem si starsi tlacitkovy telefon nokia, kuryr ji privezl par dni od objednavky, telefon mel slaby signal, dohodl jsem se s obchodem na vymene, za par dni prijel kuryr a telefon vymenil, novy telefon funguje, vse vporadku.

Trochu zmatek. Týden po objednávce mi napsali email, že už není, jestli bych si vybral jinej mobil. Tak jsem si vybral jinej, ale v jiném obchodě, což jsem jim napsal. Za pár dní přišla zpráva, že mi mobil odesílají. Skutečně přišel, Tak jsem ho poslal zpátky a už jsem dostal zprávu, že se vrací peníze na kartu.

Dobrý den. Musím říct že jsem objednal mobilní telefon. Přišel hned druhý den o dvě řady vyšší model. Zboží mi bylo ponecháno za stávající cenu. Komunikace na výborné a bezproblémové úrovni. Pan velice ochotný a tento obchod můžu vřele doporučit. Profesionální přístup

• Lzive informace

Nedoporucuji nakup. Reklamace zamitaji a nekomunikuji. Ja osobne budu obchod resit pres ČOI. Fiktivni kontaktni adresa a nereakce ani na telefon ani v pisemne forme. Puvodu pravosti prodavaneho produktu neverim. Nenakupujte tam.

• Problem, který se objevil byl posléze vyřešený
    • Rychlé dodání koupeného zboží
    • Trochu horší komunikace, ale následně vše vyřešeno

Díky Plechatý

• Personál velmi milý a ochotný při radě, jaký přístroj zakoupit
    • Druhý den výrobek doma, to je super
    • ceny a prodloužená záruka
    • o žádné nevím

Určitě můžu doporučit. Dají se sehnat i kousky, které jinde nejsou a potěšující je nadstandartní záruka, či servis.

• Špatná komunikace.
    • Použité a nekvalitní zboží

Koupil jsem si Sony Xperia a po 14 dnech jsem měl vadu na displeji.Zobrazily se mi na něm podélné čary.Telefon mi neupadl a ani jsem ho nijak nepoškodil.Reklamace byla zamítnuta.

• Rychlé odeslání.
    • Prodej použitého zboží.
    • Prodej vráceného zboží.
    • Prodej vadného zboží
    • Prodej poškozeného zboží.
    • Koupit jsem telefon HTC One M9 a jeho rám byl poškozený.
    • Koupil jsem telefon HTC One M9 a jeho baterie se za dvě hodiny vybije.

Některé ceny se dá říci jsou nízké. Ovšem to je vykoupeno horší kvalitou zboží.