• Komunikace špatna... Psal jsem 2x na email. Bez odpovědi, při prvním hovoru mi telefon zvedli s tím, že nikde nemají žadny email...
    • Po druhem kontaktovaní hovor nezvedají
    • Telefon HTC který jsem zakoupil byl použitý, během cca 3 měsícu měl 3 vady Prach v přední kameře i přes to, že nema IP nikdy se mi to u jineho mobilu nestalo. (souvisí to s tím, že zboží nebylo nové..) Hned po rozbalení objevené netěsnosti v displeji svítil na místech kde svítit neměl. Baterie nebo spíše indikator baterie ukazuje baterku s přesností asi 40% . Reklamoval jsem po nějake době, protože jsem to tak uplně neřešil až když se s kamerky stala lapačka prachu jsem chctěl zboží reklamovat i když první email o předchozích 2 vadach byl odeslan po týdnu...
    • Věci nad tímto odstavcem sem zapsal do reklamašního protokolu. Ok beru kameru nevyčistili, ale software mi nepřehráli ( třeba by pomohlo při přesnosti baterie ) a konec koncu ani s průsvitami displeje se nic nedělo.
    • Rozhodně nedoporučuji spravy tipu mobil je poškozený vizualně jsou výmluvy, které nepříjmám. Protože sprosvítajícím displejem a špatným ukazatelem baterie to nic spelečného nemá.
    • Když to schrnu kdyby řešili prusvitnost displeje při rozebíraní by mohly zaroven vyčistit kamerku a hned přehrát software... Věřím že pro profíka to není problem, zřejmně tento obchod od profíku má velmi daleko. Kdybych neměl jiny telefon byl bych více rozčílený...

Špatný obchod nedoporučuji. Vyhněte se mu. Zboží použité (NEBYL JSEM NA TO NIJAK UPOZORNĚNÝ) dopsat se na email nemožné, dovolat se po 2 také nemožné.
    Kdyby někdo zvažoval nějake další kroky prosím kontaktujte mne na jirik.ple@seznam.cz rád se přřidám.

Hezký den Jiří Plechatý

• Personál velmi milý a ochotný při radě, jaký přístroj zakoupit
    • Druhý den výrobek doma, to je super
    • ceny a prodloužená záruka
    • o žádné nevím

Určitě můžu doporučit. Dají se sehnat i kousky, které jinde nejsou a potěšující je nadstandartní záruka, či servis.

• Špatná komunikace.
    • Použité a nekvalitní zboží

Koupil jsem si Sony Xperia a po 14 dnech jsem měl vadu na displeji.Zobrazily se mi na něm podélné čary.Telefon mi neupadl a ani jsem ho nijak nepoškodil.Reklamace byla zamítnuta.

• Rychlé odeslání.
    • Prodej použitého zboží.
    • Prodej vráceného zboží.
    • Prodej vadného zboží
    • Prodej poškozeného zboží.
    • Koupit jsem telefon HTC One M9 a jeho rám byl poškozený.
    • Koupil jsem telefon HTC One M9 a jeho baterie se za dvě hodiny vybije.

Některé ceny se dá říci jsou nízké. Ovšem to je vykoupeno horší kvalitou zboží.

• použitý telefon
    • nefunkční telefon

Dobrý den
    zakoupil jsem u tohoto provozovatele telefon sony ericson z5 compact levněji o2000kč než u konkurence ovšem s velkými obavami o funkčnosti telefonu,a mé obavy byli naprosto správné,po rozbalení telefonu a kontrole jsem došel ke čtečce otisku prstu a závada se v mém případu ukrývala zde,čtečka fungovala tak že jsem přiložil prst a čtečka bleskově 3x po sobě skenovala,dal jsem prst pryč a čtečka skenovala dál až do pinu,to se neustále opakovalo skutečně až usměvné,po této závadě jsem začal pátrat v telefonu,kontroloval jsem tovární nastavení a tady byla chyba,do továrního nastavení byl telefon uváděn 3 dny před odesláním na mou adresu,vše jsem nafotil,natočil,muj právník to velice ocenil,tento obchodník prodává použité zboží jako nové,poté jsem obchodníka telefonicky 3x neuspěšně kontaktoval vždy vypnutý telefon,tak jsem poslal popis závady a poslal odstoupení od smlouvy,prodlužovat si smrt u tohoto prodejce reklamací jsem neviděl jako dobrý nápad,a poslal emailem a zaslal jsem mu na své náklady nefunkční telefon,odpověd přišla za 7 dní že mi bude krátit plnění o 1000kč že jsem sundal folii z telefonu,tak to je neskutečná drzost,on pošle použitý a rozbitý telefon a chce krátit plnění,asi chápu z jakého duvodu chtěl aby vypadal jako nový,když je někdo zprasený tak kompletně,dále jsou užasné jeho záruční lhuty 30 měsícu,já se domnívám že do pul roku tohoto provozovatele nikdo na netu neuvidí a nikdo o něm neuslyší,to je výsměch všem poctivým a slušným lidem,jediné co v tomto eshopu hodnotím kladně je logo prasete to skutečně odpovídá realitě,a co si přát závěrem,snad jen to aby tento provozovatel eshopu ideal story táhnul co nejdříve z netu tam kam patří,a to je tržnice.
    Zdravím všechny slušné a poctivé lidi.
    S pozdravem.Pohořalý

• domluva
    • nespolehlivost
    • použité zboží

Na tomhle obchodu je největší výhodou cena, ale nikde není na stránkách psané, že telefony byly použité. Za prvé mi poslali jinou barvu telefonu, to bych ještě přešla, ale že otvor na sluchátka byl ucpaný nějakým "bordelem" a nešly mi zasunout sluchátka, mě šokovalo. Nemluvě o tom, že ani baterie telefonu nevydrží tak dlouho, jak by měla.

Objednával jsem zde 2x, vždy jsem předem volal a informoval se o zboží. Během pár minut jsem dostal jejich informace, fotky a komunikace vždy na výbornou. Ochota pozdržet zboží byla samozřejmostí.
    Doprava - jeden den objednáno, druhý den doručeno. Díky.

Vontor Petr

Obchod IdealStore mohu za sebe rozhodně doporučit. A víte proč? Protože dobrého obchodníka poznáte až v momentu nějakého problému, reklamace. A ta v mém případě proběhla více nežli dobře. Byli ochotní a vstřícní se domluvit..našli jsme společně řešení. Ráda u nich nakoupím znovu, protože budu vědět, že pokud nebude něco v pořádku tak se domluvíme :)

• Rychlé vyřízení objednávky a odeslání
    • Lákavá cena zboží
    • Rychlé vyřešení reklamace/problémů
    • Otevřené zboží vrácené jiným zákazníkem

Doplnění k původní recenzi:
    S prodejcem skvělá domluva a dohoda k problematice. Mohu jen doporučit. Společně jsme našli řešení v podobě kompenzace, která byla oboustranně akceptovatelná. Prodejce se dále upřímně omluvil za vzniklou situaci, kdy došlo k pochybení při odeslání zboží, což nebyl záměr. Rychle vyřešeno k oboustranné spokojenosti. MT je jinak dle mých představ. Znovu ještě perfektně hodnotím rychlost odeslání zboží po objednávce a následně řešení problému.

Původní recenze:
    Ve středu jsem objednal zboží - MT HTC. Ve středu bylo ještě odesláno kurýrem a ve čtvrtek odpoledne dodáno. Takový servis je skvělý.
    Nicméně, po rozbalení bublinkové obálky jsem vyndal krabici, která byla zaprvé silně ušpiněná (kriminologie by jásala nad dokonalým daktiloskopickým materiálem) a za druhé otevřená, tedy zboží nebylo originálně zabalené.
    Po otevření jsem zjistil že zboží jeví známky používání, baterie je vložena a veškeré příslušenství je vybalené z originálních obalů. Přikládal jsem věc odzkoušení u prodejce, což není běžné, ale může být.
    Bohužel jde ale o zboží vrácené jiným zákazníkem v rámci reklamace. To není domněnka, ale fakt. Pod telefonem byla faktura na jistého pána na toto zboží, a když jsem se mu dovolal (což se mi u čísla obchodu nepovedlo, asi kvůli pracovní době), sdělil mi že zboží vracel kvůli vadnému jack konektoru, resp. že po připojení sluchátek hrají dále i reproduktory.
    Já jsem si ale objednával MT, u kterého nebyla žádná informace o prodeji použitého/vadného zboží. Tedy budu s prodejcem tento problém řešit, jakmile se s ním spojím.
    OS

• Nelíbí se mi webové stránky

17.9.2018 jsem si večer objednal zboží , telefon , 18.9. mi přišel email o vyexpedování a 19.9. jsem si jej mohl převzít od GLS dopravce , protože jsem ale neměl čas , tak jsme se domluvili na uložení zásilky na odběrném smluvním místě v provozovně - obchodě v místě mého bydliště.Vše proběhlo v pořádku , doklady byly dodány , zboží rovněž v pořádku. Měl jsem měl malinko obavy z neznámého internetového obchodu , ale jak už jsem uvedl výše , vše proběhlo tak jak je to obvyklé a možná i lépe .Výtku mám pouze k webovým stránkám, světlešedé písmo prapodivné velikosti na bílém podkladu. Toto není ale problém pouze tohoto internetového obchodu.Internet jako takový mi přijde čím dál tím měně praktický a funkční. Chtěl jsem za ty webové stránky jednu hvězdičku ubrat , ale přišlo mi to trochu nefér tak za mě plný počet.

• dobrá komunikace
    • rychlé zaslání zboží

S obchodem jsem byl spokojen, mohu doporučit.

• Výborné ceny
    • Přehledné webové stránky
    • Rychlé jednání

Obchod můžu jen a jen doporučit . Objednal jsem si telefon za výhodnou cenu . Přišel hned druhý den , telefon i když byl prodáván jako použité zboží měl vzhled nového . Bohužel byla vadná nabíječka . Po kontaktování obchodu mi hned tentýž den byla poslána náhrada , která byla už funkční . Chci zdůraznit řešení reklamace . Jinde mám spíše špatné zkušenosti s vymlouváním a zdlouhavé řešení přes poštu. Kde platíte další a další poštovný a čekáte klidně 14 dní i více . S obchodem jsem byl nadmíru spokojen a kdykoliv se na něj znova obrátím . Přeji jim hodně dalších úspěchů a spoustu spokojených zákazníků .
    Jan tak dál !!!

Tak zboží jsem zde zatím žádné neobjednával, ale psal jsem mailem dotaz a na odpověď čekám již čtvrtý den. Zboží jsem si raději objednal jinde, kde mi hned odpověděli a pomohli. Ceny a sortiment obchodu vypadá zajímavě, ale když mi někdo neodepíše, tak to ve mě nebudí důvěru.

Reakce obchodu www.idealstore.cz

děkujeme za recenzi. Nicméně se musíme ohradit i tím, že máme mobilní přístroj a v případě dotazu jste mohl zatelefonovat a milí kolegové by Vám jistě rádi vyhověli.

PS: co se týče mailové komunikace, máme zodpovězeny veškeré korespondence. Ani ve spamu nic nemáme.

jsme s přátelským pozdravem
    idealstore :)

• Internetový obchod absolutně nekontaktní! Mobilní telefonní čísla nedostupná, na mail nikdo nereaguje, podobně k dotazu přes webový formulář se nikdo nevyjádřil. Adresa uvedená v kontaktech je budova pošty a OOPČR. Tak nevím, ceny sice vypadají luxusně, ale bližšího popisu se asi nedočkám. Pokud eshop nijak nereaguje a nekomunikuje, nemůžu dát kladné hodnocení, moje zkušenost tedy negativní.

Reakce obchodu www.idealstore.cz

děkujeme za Váš ohlas. Musíme se však ohradit, že jsme vždy kontaktní v pracovní dobu na uvedeném telefonním čísle a na emailu jsme kontaktní dá se říct, že pořád :). Pakliže Vám někdo z našich kolegů neodepsal na mail, moc se tímto omlouváme. Vyřizujeme denně spousty případů a zřejmě se tedy na Vás ještě nedostala řada.

Moc se Vám za toto omlouváme a případně, kdybyste byl naším zákazníkem, dostal byste 5% slevu na nákup, případně dárek zdarma, jako hlubokou omluvu. Určitě byste byl poté spokojen.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na: info@idealstore.cz

přejeme hezký den
    tým celého obchodu
    idealstore.cz

Příkladné a velmi vstřícné jednání.
    Nosit klobouk, smeknu ho :)
    Ještě jednou díky...

KAMIL KRUBNER

Obchod mi zaslal omylem lepší zboží, než jsem objednal a obratem mi potvrdili, že mi jej nechají za stejnou (nižší) cenu. Velmi profesionální jednání.