• obchod proběhl rychle a zboží bylo rychle odesláno a doručeno
    • Výrobek měl závady

Po domluvě s obchodem jsme problém vyřešíly.Ale překvapilo mne,jak
    měl prodávající velkou snahu a zájem věc řešit Věnoval tomu dost času.
    Vidím z toho,že jim na zákaznících opravdu záleží,čekal jsem spíš opak.

• zajímavé zboží

vše v pořádku, obchod doporučuji

• rychle odpovídají na mé dotazy k produktu před jeho koupí
    • Bohužel telefon měl zcela nefunkční baterku. Byl jsem líný to reklamovat. Po výměně za novou vše ok.

Mobil6500-slide,rychle vyřízení objednávky.
    Zaslání bez návodu

Byl dodán pouze mobil a sluchátka, která se k danému mobilu ani nedají připojit. Ani nabíječka, ani manuál. Balení, ve kterém byl mobil doručen, je naprd - zalepený sáček a v něm původní krabička od daného typu, ve které je opravdu jen mobil a „příslušenství“. Samotný mobil je v relativně dobrém stavu (na své stáří), ale baterie je mrtvá, takže pokud po koupi chcete mobil zprovoznit, musíte stejně ještě zainvestovat do výše zmíněného.

• Rychlé jednání
    • Telefon mi byl doručen, avšak v jiné barvě, než jsem si objednala.
    • Horní díl nedoléhal ke spodnímu, odlepoval se, mezi horní dílem a krytem klávesnice byly ostré hranky.

Objednávku jsem ihned stornovala a požadovala vrácení zboží. Musím říci, že dle instrukcí na stránkách obchodu jsem vrátila zboží přes GLS a peníze mi byly vzápětí bez problémů vráceny. Je to škoda, obchod nabízí různé telefony, které se již běžně neprodávají, avšak nejsem si jistá, zda jsou tyto telefony nové.

Ceny, sortiment, rychlost dodání. Doporučuji.

• vrátili mi peníze
    • zboží přišlo v použitém stavu, nefunkční

I když jsem dopředu telefonoval a na zboží se vyptával, nebylo to zřejmě nic platné. Nicméně odstoupení od kupní smlouvy proběhlo bez problému a obratem.

• Priazniva cena
    • Telefon funguje
    • Neoriginalne balenie

Skoda, ze krabicka bola z inej nokie. Bol to darcek. Inak OK.

• Vše OK

• spolehlivost

Spolehlivost, kvalita, dobrá cena.

Zboží přišlo do dvou dnů. Po zjištění neshod s výrobkem bylo ihned vyřešeno zástupcem společnosti. Komunikace byla velmi dobrá a vše jsme společně vyřešili bez problému. Finanční prostředky za zboží byli ihned vráceny do několika hodin zpět na mém účtu.

Rychlost dodání.

• Mám pocit, že zakoupene zboží nebylo nové, ald repas.

• RYCHLOST .SKVĚLA KOMUNIKACE , VSTŘIČNOST
    • ŽÁDNÉ

SOLIDNÍ OBCHOD , DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• V nabídce mobilů má obchod i starší modely menších rozměrů, které mnoha lidem vyhovují a navíc za poměrně solidní ceny. Rychlé vyřízení reklamace.

Potřeboval jsem mobil menších rozměrů a tak jsem si objednal sice starší model Sony Xperia compakt, ale mně zcela vyhovující. Tento mobil mělo v nabídce velice málo shopů a já si vybral Idealstore.cz. Mobil doručen v pořádku 3 dny od objednání, ale asi po třech týdnech přestal fungovat hlavní foťák, což se může běžně stát. Po telefonické domluvě se zástupcem obchodu jsem mobil poslal na reklamaci, která byla vyřešena obratem zasláním úplně nového mobilu, s čímž jsem byl velmi spokojen.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

není český návod k obsluze