• Zadne vypada to jako podvod pokud zaplatite predem penize jiz asi nikdy neuvidite a zbozi taky ne.
    • Vubec nefunguje

Rozhodne zde nic nekuoujte vyoada to jako podvod, penize byste jiz nikdy nemuseli videt a zboI rovnez ne.

• Lživé nabídky, malá ochota vyjednávat, pomalé vyjednávání, neodpovídání na e-maily.

Chtěla jsem pro dceru koupit hračku a v tomto obchodě vycházela nejlevněji a byla hlavně skladem. Hračku jsme objednali, zaplatili a den na to volala paní, že hračka skladem není a v blízké době nebude. Tudíž jsem ji požádala, aby peníze vrátili zpět. Ale že prý ještě od nás nepřišli, což bylo málo pravděpodobné, jelikož to už bylo 4 dny po odeslání.. A že prý peníze hned druhý den pošlou. Týden na to jsem tam volala, že peníze ještě nepřišly. A bylo mi řečeno, že k nim nedorazily. Tak jsem jim posílala potvrzení naší banky, že platba byla uskutečněna. Druhý den paní volala, že se stala ,,ehm chyba" a peníze okamžitě pošlou zpět. Zatím nedošly..

• sliby obchodu,
    • hračky, které se líbily dětem,
    • dodací lhůta
    • neprofesionálnost
    • nepravdivé informace
    • nedodání kompletní objednávky zboží
    • nekomunikovatelnost

nakoupit jsem chtěla a řádně si objednala zboží
    obchod objednávku potvrdil a vyzval mne k os.
    odběru. Při návštěvě prodejny zboží nebylo
    připraveno k odběru tak, jak obchod sliboval.
    Obchod podává zavádějící a nepravdivé informace
    obchod bych nikomu z výše uvedených důvodů nedoporučila.
    Obchod neodpovídá na e-mailové dotazy, telefon
    je mimo provoz, takže komunikace veškerá žádná.

Zatím mám stále o objednané zboží zájem

• Vstřícná komunikace a přijatelné ceny.
    • Jako jediný nabízel elektronickou stavebnici za velmi slušnou cenu.
    • Žádné

Stavebnici nabízel tento obchod za velmi slušnou,nepředraženou cenu.
    Komunikace byla velmi příjemná a dodání proběhlo bez problémů a rychle.
    Tento obchod doporučuji i dalším zákazníkům.

• nechodím po obchodech
    • našlam jsem ho na internetu
    • nenapsali hned info o převodu peněz, ale až mailem

• rychle jednaní
    • nevim

vyborny

• Byla jsem překvapena rychlostí dodávky.

Super, jen doporučuji.

• Neexistuje
    • Vse

Neprijemna a neochotna obsluha, horsi snad neexistuje!!!!

• rychlost vyřízení objednávky
    • nezjistila jsem žádné

Velká spokojenost

• Objednání z pohodlí domova,rychlé dodání.
    • Žádné jsem neschledala.

Doporučuji.

• Bohužel mi zabalili nákup do příliš velké krabice,pošta jí roztrhala a tak jsem musela pro balík na poštu a kontrolovat obsah tam...

Je 20.3. a já stále čekám s vyřízením mé reklamace. Reklamovaný traktor stále nikde, zprávy o reklamaci rovněž žádné a na můj písemný dotaz žádná odpověď ! Traktor mají zaplacený, tak proč se starat . Začínám mít z tohoto nákupu špatný pocit ! Jak jsem byla s rychlostí obchodu spokojená, tak jsem nyní s komunikací NESPOKOJENÁ ! Je to už více než 14 dní od vrácení. Můj vnuk je stále bez dárku !

• rozhodovala cena, skvělá komunikace s prodejnou!
    • jen čekací doba na hračku :-) ale z mé strany to nebyl problém

doporučuji!

• O žádných nevím.
    • Absolutní nespolehlivost, žádná komunikace. Možná mám jen štěstí, ale za posledních deset let jsem skutečně na takový neseriozní obchod jako je tento nenarazila.

Objednala jsem si dárky, které byly skladem. Obdržela jsem e-mail, kde mi bylo sděleno, že se má objednávka balí, a jakmile bude předána dopravci, budu kontaktována. Když mi po několika dnech stále nic nepřicházelo, napsala jsem jim, aby mi upřesnili termín dodání. Nikdo se mi neozval, telefon uvedený na stránkách nikdo nebere. Proto jsem po týdnu svou objednávku zrušila.

Obvykle platím zboží platební kartou, takže mohu být jen ráda, že jsem ji pro tentokrát neměla u sebe :D, jinak bych zřejmě přišla i o své peníze.

ROZHODNĚ TEDY NEDOPORUČUJI. A to nemluvím o zklamání mé neteřinky, když jsem jí musela říct, že dárky nedorazili a dostane je později.

• Prizniva cena dostupnost zbozi, rychle dodani

S nakupem i komunikaci jsem byla velice spokojena, bylo mi vyhoveno dokonce i pri snaze zrychlit datum dodani. Zbozi dorazilo vcas a v poradku!!! Dekuji

• ma hodne produktu
    • je napsane ze je skladem a nakonec volaji ze skladem neni a ani nebude!

• nízké ceny
    • zboží dorazilo za týden v pořádku
    • nulová komunikace se zákazníkem, sice dají vědět, že objednávka byla přijata, že je skladem, pak dají vědět, že odeslali, ale pokud něco potřebujete, tak nekomunikují, telefonní číslo je nedostupné a mail se mi vrátil jako nedoručený

• Dobré ceny
    • Kupoval jsem nákladní auto Tatra 815, auto přišlo v pořádku až na jeden špunt pro uzamčení sklápěčky, který byl ulomený a v krabici také nebyl.

Na internetových stránkách měli v době, kdy jsem hračku kupova, nefukční mobilní spojení, až skrze asociaci výdejního místa, google maps a několika telefonátů jsem našel fyzický obchod, odkud se hračky expedují vč. funkčního telefonního kontakt. Až po této peripetii jsem byl uklidněný, že obchod není podvod - platil jsem převodem předem.

Špatná komunikace.
    Na hračku jsem docela pospíchal.
    Všechny nákupy budu od teď řešit pouze dobírkou.

• - nízká cena
    • -rychlá a milá komunikace