• Ceny,ochota ze strany obchodu

V sobotu,5.7, jsem byla v kamené prodejně, a paní prodavačka mi velmi poradila, pomohla. Jsem velice spokojená, je to člověk na spravném místě.nemám problém ani při objednávání přes eshop.obchod mohu jen doporučit!!!

• v komunikaci se zákazníkem

raději se kouknout v jiných obchodech

Objednávka zboží nebyla obchodem vyřízena. Na tel./mob. číslo uvedené na webu obchodu se nedalo dovolat - v průběhu dvou dnu co jsem volala nikdo nebral ani nezavolal naspátek.

• Výhodou je určitě cena.
    • Vyhledávání zboží je závislé na přesném názvu, a když ho neznáte, tak se může zdát, že ho v obchodě vůbec nemají. Zkusila jsem procházet všechno zboží a najednou jsem našla vše co jsem chtěla, ale kdo má tolik času.
    • První zprávu o pohybu zboží, jsem dostala až po třech dnech a začala jsem mít obavy o včasném doručení, ale vše dobře dopadlo a zboží jsem opravdu dostala po pěti dnech.

Objednané zboží dorazilo v pořádku a včas. Ceny v obchodě jsou opravdu přívětivé. Škoda, že nemají i jiné možnosti dopravy.

• dobré ceny,oproti jiným obchodům
    • nic nemám...

nakupuji jak přes eshopy , tak i v kamenné prodejně a jsem spokojený..... prodavačky jsou milé, ochotné... pokud není zboží skladem, poradí a pomůžou...

• Nulová komunikace, absolutní nezájem!

• super personál skvělí poradily pomohly.

mohu jen a jen doporučit

• levné ceny
    • nevím

eshop má levné hračky, oproti jiným prodejnám... pokud zboží není skladem, snaží se vše řešit. určitě budem objednát i nadále

• nízké ceny, bohužel zboží není k dispozici
    • omezená komunikace
    • lákavé ceny, bohužel zboží není k dispozici

ztráta času

• Bohužel, nepružná komunikace, a zboží i když je na stránkách uvedeno jako SKLADEM - není dostupné...

NEDOPORUČUJI

• Na první pohled velký výběr zboží skladem,což ovšem není pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Žádná komunikace,absolutní ignorování zákazníka,když budete mít štěstí,objednávku přijme automat,tím vše končí a vy jen čekáte,takže objednávku ruším a už nikdy více!!!!!Hlavně neplatit nic předem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OPRAVDU VŘELE NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• nedostatek zboží, špatná komunikace. Po dokončení objednávky mi z obchodu napsali, že takové množství zboží nemají. Při pokusu o úpravu objednávky ale na žádný další email nereagují a telefon nezvedají.
    • nabízené zboží neměli na skladě a nebyli schopni ho sehnat

• Zboží dorazilo tak jak mělo,a byl jsem velice spokojený.DOPORUČUJI!!!!

Seriozní jednání,doba dodaní taky výborná.

u nabízeného zboží bylo uvedeno skladem, bohužel asi po 14 dnech napsali email, že zboží není k dispozici

Naprostá spokojenost

• Žádné.
    • Na internetu uvádíte, že je zboží skladem.
    • Druhý den přišla zpráva, že zboží skladem není. V zápětí přišlo potvrzení objednávky.
    • Uplynul více nž týden a zboží není.

Raději se vyhnout, protože znevažují zákazníky

• levné

super doporučuji