• Rychlost, komfort,rozumná cena.
    • Neznám.

• přehledné stránky, dobrá komunikace ohledně výběru barvy prduktu

• rychlost, spolehlivost, kvalita

Luxus

velmi dobrý výběr požadujícího zboží

• Příznivé ceny zboží.
    • Nenalezeny.

Spokojenost s cenami zboží, s rychlou dodávkou zboží.

• přehlednost , kvalita, dobré ceny

vřele doporučuji, jsem velmi spokojená

• Spolehlivost, příjemná obsluha na prodejně a rychlé vyřízení objednávky.

• Nevi co bali a komu.

Jsem zklamana.

• Objednal jsem si tři kusy her za které jsem zaplatil dobírkou a přišla mi jen jedna.

Jsme velmi zklamán..........

Po několika dnech se obchod ozval s tím, že zboží již není a nebude (dále jej na eshopu vedou jako skladem).

• Dobre ceny
    • -

Doporucuji.vyhodne ceny, mily personal,ac zbozi nebylo skladem, byla mi doporucena varianta.

Našel jsem tam co v jiných obchodech nebylo.

• Pro mne celkem výhodné místo pro osobní odběr
    • poplatek za platbu v hotovosti na pobočce???

Na úvodní stránce je informace, že zboží uvedené jako skladem bude připravno do hodiny k odběru. Objednal jsem zboží skladem a bylo k vyzvednutí až za dva dny.

Omalovánky, které všude stojí kolem 60 Kč měli na webu uvedeny špatnou cenu a nakonec nás stály 90 korun a ještě nejsou takové, jaké byly inzerované.

A poplatek za platbu v hotovosti na pobočce plus další poplatek za doručení zboží na pobočku už je jen třešnička na dortu.

Abych byl fér, kromě doby doručení šlo o podmínky, na které jsem přistoupil dobrovolně, protože dané zboží tak blízko jinde neměli. A slečna/paní na telefonu byla také příjemná a zjevně za výše zmíněné může majitel.

Pro rozhodně poslední nákup.

• Našla jsem co jsem potřebovala.
    • Objednala jsem dva kusy a potřebovala je obratem. Psáno měli, že je skladem. Druhý den po objednávce jsem si pro jistotu volala. Teprve měli zboží naskladnit, že druhý den zavolají. Nezavolali. Další den jsem si volala,ale měli jen jeden kus ze dvou. Kdybych se neozvala sama, určitě bych zboží neměla v termín, kdy jsem potřebovala.

Po odeslání zboží to bylo rychlé, ale komunikace byla sice příjemná, ale mne nenadchla.

• psali zboží SKLADEM, ale reálně ho nemají, zjistila jsem to na základě telefonátu po týdnu čekání, chtěla jsem mailem potvrzení, že je objednávka zrušená a nedostala jsem nic....

velice špatná komunikace se zákazníkem

• V mém případě jsem pouze zde našla zboí, které jsem hledala.

Velmi oceňuji vstřícnost a individuální přístup k zákazníkovi, ochotu a snahu pomoci.

• široký sortiment,
    • dobré ceny
    • NEDORAZILA HRA S KLADÍVKEM, ALE CENU JSEM PLATILA I ZA NEDODANOU HRU!!! KVŮLI TÉTO HŘE JSEM OBJEDNÁVKU PŮVODNĚ DĚLALA, TAKŽE VELKÉ SKLAMÁNÍ A ŘEKLA BYCH I ZLODĚJINA!!!!!!!!

• vyzvednutí zboží v místě bydliště
    • zatím o žádné slabině nevím

Celková spokojenost, rychlé dodání a v případě potřeby, možnost posunutí termínu,při osobním vyzvednutí.

• spolehlivost
    • nenašel jsem