• ok

• Jsem spokojený.

Spolehlivost

• I přes víkend do 3 dnů vyzvedl!

Palec nahoru.

• Rychlé dodání. Zboží odpovídalo popisu a vyobrazení. Spokojenost.

Musela bych si zakryt obe oci, abych nevidela, jak se tyto matne ramecky krasne lesknou... Sice maji stitek s kodem asi od vyrobce, kde je uvedeno -zlata matna- ale tak ma ocni vadu vyrobce i prodavajici? Chapu, ze u vyrobce k omylu muze dojit, ale ze to nevidi dalsi lide, kterym toto projde rukama? Necham si je, protoze jsem trosku lina vracet takto ne zrovna lehke zbozi, ale uz je mam pripravene na prelakovani, opravdu chci, aby pozadovana matna byla matna. Takze radeji si overte dotazem, zda to tak opravdu je.

• Rychlé vyřízení objednávky a dodání obratem

Doporučuji-vše rychlé a bez komplikací.

rychlost dodání

Rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky.

Mini DisplayPort značky Hamé opravdu s Mac book air, na rozdíl od koupě jiného mini displayportu z obchodu určeného pro Mac booky, funguje. Takže spokojenost.

• Žádnou jsem u mé objednávky bohužel nenašel.
    • Chaos a laxní přístup při vyřizování objednávky.

Přišlo jiné zboží než obchod deklaroval, v mém případě to byl multimetr. V e-shopu byl vystaven a popsán multimetr EM391 a dorazil MD-210 s nižším rozsahem měření napětí, konkrétně o 300V méně, i jeho cena byla oproti jiným e-shopům znatelně vyšší.
    Na můj dotaz, než jsem se vůbec dovolal, jak se možné, že šel někdo s fakturu, kde bylo psáno EM391, do skladu pro zboží a vzal něco úplně jiného, mi bylo řečeno, že se mám podívat na EAN že je stejný. Mě jako zákazníka EAN nezajímá, zajímá mě to co je psáno u produktu a fotografie u které nebylo psáno, že je ilustrační. Nastala velmi komplikovaná reklamace, po upozornění, že nemám funkční tiskárnu mi byl odeslán štítek a protokol k vytisknutí. Po nezdařeném odeslání balíku zpět přes reklamačního asistenta v zásilkovně, chybějící kód od obchodu, jsem zažádal o svoz z mé adresy, bohužel podmínkou bylo zabalení balíku do kartonové krabice 20x20 cm, což jsem musel sehnat. Takže zbytečné ježdění, shánění, prostoje a promrhaný čas.
    Obchod z mé zkušenosti nedoporučuji, maximálně pro osobní převzetí.

Reakce obchodu HyperElektro.cz

přesně jsme předpokládali že i když Vám vyjdeme (vzhledem k našemu pochybení) ve všem vstříc a dokonce i uhradíme Vámi požadované cestovní náklady na zakoupení (nové) krabičky , která nicméně po doručení k nám vykazovala nejedno použití, dojde k podobné reakci.
    Kontrola před odesláním opravdu probíhá formou načtení EAN kódů který souhlasil, dodavatele bohužel změnil specifikace výrobku bez předchozího upozornění.
    Netušíme jak jste vyhodnotil že k přepravě je nutná kartonová krabička o rozměrech 20x20 cm když i Vám byla zásilka doručena v bublinkové obálce, kterou po přelepení lze využít i k zpětnému odeslání.
    S pozdravem Sokolík Jan

• OK

rychlost vyřízení

Po týdnu jsem napsala do obchodu, protože jsem netušila, proč není zboží na cestě. Dostala jsem odpověď, že zjistili s "hrůzou a překvapením", že dodavatel zboží nedodal, a že nebude ho mít zatím mít na skladě. Nabídli mi vrácení peněz, doufám, že mi přijdou na účet.

Reakce obchodu HyperElektro.cz

děkujeme za vyčerpávající hodnocení, opravdu nám tato situace byla nepříjemná jak jsem Vás informoval i na mailu.
    Peníze odešly minutu po zrušení objednávky a odmítnutí adekvátní náhrady.
    S omluvou a přáním pěkného dne Sokolík Jan

• +++

• Sortiment
    • ceny
    • rychlost dodání zboží

Vše OK

• Zboží bylo dodáno hned druhý den a zcela v pořádku.

• široký výběr, rychlé dodání

DOPORUČUJI

Zboží přišlo později o pár dní, než bylo avizováno, ale došlo v pořádku.