• ZBOŽÍ DORAZILO POUZE ČÁSTEČNĚ A TO V JINÉM MNOŽSTVÍ

• Doručení firmou FOFR. Neoznámili mi dobu doručení tak že se stalo, že jsem na chvíli odjel a oni přijeli. myslel jsem, že mi oznámí SMS dobu doručení. Přijedou prý v pondělí, ale zase neřekli kdy. Vozím denně manželku na infuze, tak doufám, že nepřijedou zrovna v tuto dobu.
    • špatná komunikace s dopravcem

Pracovník Wollner mi napsal, že se nemůže dovolat, ať zavolám (volal 1x). Když jsem zavolala, oznámil mi, že vzhledem k tomu, že jsem nezvedla telefon, vyřadili zásilku z přepravy a oznámil mi, že ji dají do zásilek někdy jindy. Zatím se nikdo neozval a je otázka, zda se ještě ozve. Ptal se mě, zda bude někdo doma, na otázku v jakém přibližném čase, mi neuměl odpovědět. Umíme být v určitém čase doma, ale nemůžu čekat celý den, zda se někdo objeví.

okamžitá reakce

Vše OK, dodávka proběhla podle našeho požadavku

Výhodné

Solidní jednání.

• Komunikace obchodu je
    • zatím nemám výhrady, chyba byla na naší straně ekonomka přehlédla fakturu

Zatím výrobky nemáme, ale svou receznci by jsme chtěli opravit, obchod nedostal včas uhrazenou fakturu a přesto se snaží s námi věc doladit, děkuii za vstřícnost a chyba byla na naší straně

• rychlost ,komunikace
    • nevím

Neobjednávat dopravu u Fofru. Oznámili mi že
    balík dodají příští den, druhý den oznámili že
    v 5.30 převzali balík do auta a dodali ho za 4dny.

• Slíbili, dodání zboží do 2 snů. Po týdnu a telefonickém ověření, nám sdělili, že zboží ještě neodeslali.