Rychlé potvrzení objednávky i dodávky. Ze dne na den.

nabízeli co jsem potřeboval

• pomalost !

Zboží objednáno s tím že je všechno na skladě a ani po týdnu, když jsem objednávku urgoval nebyla objednávka zkompletovaná a ani odeslaná !

Reakce obchodu Huka.cz

dle informací jste s kolegyní, která řeší vaši objednávku, v kontaktu a již je vše vyřešeno. Za zdržení s expedicí objednávky se omlouváme.

Tým Huka

Objednávka byla přes zasilkovnu ale poslali to českou poštou a musel jsem se domlouvat s řidičem jak jsi to vyzvednu kvůli tomu že jsem byl v praci, chtěl jsem to přes zasilkovnu kvůli tomu že jsem v práci a bylo by to bez starostí , bylo by fajn kdyby ty objednávky někdo kontroloval a když jsem napsal stížnost tak mi ani žádná odpověď od nich nepřišla

Reakce obchodu Huka.cz

za změnu dopravce se omlouváme. Bohužel řidič Zásilkovny odmítl převzít do přepravy vaši zásilku z důvodu rozměrů a kolegové tedy bleskově zvolili náhradního dopravce, aby zajistili rychlou expedici a zásilka ještě odešla ten den. Jsme rádi, že nakonec vše dopadlo dobře a zásilka byla dodána.

super rychlé dodání

• Zatím došlo asi třetí hodnocení obchodu ale zboží nikde.

Reakce obchodu Huka.cz

vaši objednávku prověřujeme a komunikujeme s dopravcem. Pokud se nám nepodaří zajistit nápravu, zásilku vám odešleme znovu. za komplikace se omlouváme.

Tým Huka

Vše ok už jsem jednou nakupoval

• Super

Perfektní

• vše OK
    • ---

vše v pořádku a rychle děkuji :-)

U zakoupeného zboží není manuál v českém jazyce.

Reakce obchodu Huka.cz

návod je volně ke stažení u produktu na našich stránkách. Stačí si jej stáhnout.

• Rychlost doručení
    • Částečně i komunikace, alespoň prozatím. Částečně píši proto, že komunikace je možná pouze via e-mail, žádný telefonní kontakt s reklamačním oddělením. Paní reklamačního oddělení komunikuje opravdu promptně a prozatím i vstřícně. Ale obávám se, že to nebude otázka několika dnů... S tím jsou pro mne spojené komplikace, protože jsem produkt kupovala k okamžitému používání.
    • Nekompletní zásilka (chybějící stěžejní komponent pro upevnění kol k podvozku kárky) a hanebné, opravdu lajdácké zpracování komponentů, což znemožňuje kompletaci produktu - kárky. Bez pomoci souseda, který je naštěstí kutil a musel otvory pro spojení jednotlivých částí šrouby upravit, by nebylo vůbec možné kárku zkompletovat.

Produkt: J. A. D. Tools 11882 Kárka s bantamovými koly.

Objednanou kárku jsem obdržela skutečně rychle, ale to je zatím jediné co můžu opravdu bez sebemenších výhrad pochválit.
    Měla jsem velké problémy s kompletací jednotlivých dílů, předvrtané otvory mnohdy nelícovaly, bez pomoci souseda kutila bych kárku absolutně nesestavila.
    Ovšem největší problém je naprostá absence dílů pro připevnění kol!!!
    Místo součástek fixujících kola k podvozku kárky- jak je zřetelné na fotografii a videu z nabídky produktu - jsou součástí balení obyčejné kruhové podložky, s nimiž opravdu nelze kola fixovat do předvrtaného vrchního malého otvoru podvozku kárky, tudíž kárka nemůže být v tomto stavu nikdy pojízdná a je mi reálně k ničemu.
    Velmi bych ocenila kdyby bylo možné mi chybějící části zaslat, případně mi sdělit co konkrétně musím dokoupit, přesnou specifikaci, aby byla kárka skutečně kárkou a ne pouhým torzem.
    Také mne zarazila skutečnost, že nikde, ani na stránkách obchodníka, ani v "dokumentaci" zásilky, což je pouze velmi bídný návod jehož nákres není možné rozšifrovat, není uvedena informace o výrobci, zemi původu, ani o použitém materiálu, jak je platnou legislativou uloženo.
    V současné době probíhá komunikace s reklamačním oddělením prodejce, sice prozatím uspokojivá, ale pouze via e-mail, telefonický kontakt není k dispozici.

UPDATE:
    Dnes jsem obdržela informaci, že mi budou chybějící komponenty zaslány přímo dodavatelem. Doufám, že tomu opravdu tak bude. Musím pochválit pracovnici reklamačního oddělení, její přístup je skutečně zodpovědný a profesionální, paní reaguje skutečně téměř okamžitě, ale chápu, že ona sama mnoho nezmůže.

Děkuji týmu Huka za reakci, nicméně Vaše odůvodnění absence jakéhokoliv telefonického spojení pro hlášení problémů či závad považuji za zcela irelevantní, už i proto, že po odeslaní e-mailu jsem obdržela automatickou odpověď: Potvrzení přijetí - s tímto textem "... Pokud se Vám neozveme do 3 pracovních dnů, prosím zavolejte nám na +420 608 712 401 a ujistěte se, že jsme Váš email obdrželi v pořádku..." Uvedené telefonní číslo je nefunkční!
    Minimum solidního zákaznického servisu je jak telefonický, tak i písemný kontakt pro vyřizování závad.

Určitě by Vaší firmě prospělo kontrolovat Vámi nabízený sortiment, pokud jste solidní obchodník měli byste mít na zřeteli především kvalitu (nikoliv kvantitu), kterou nabízíte Vašim jménem zákazníkům.
    Jak jsem zjistila (bohužel pozdě) v případě mnou zakoupeného produktu (na jiných platformách) je více stížností na podobné závady.

Reakce obchodu Huka.cz

je nám líto komplikace a věříme, že bude vše vyřízeno k vaší spokojenosti. Reklamace jsou řešeny písemnou formou, jelikož přes telefon jen obtížně zákazník doloží vše potřebné.

Balení objednávky :-)

Delší doba dodání

vše v pořádku děkuji

S obchodem spokojenost, se zbožím už ne. Musel jsem jej poslat zpátky.

Velký výběr zboží. Bezproblémové objednání i dodání. Spokojenost.

• Dobré ceny za nabízené zboží

První nákup a vše proběhlo v pořádku a rychle.

Jste nejlepší. Všechno bylo super. Vaše zaměstnankyně mi objednávku přinesla až "domů". Kojecká.