Vše proběhlo jak mělo. Doporučuji.

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc děkujeme za krásnou recenzi a za Váš čas :-)!
    Máte to u nás schované a kdykoli budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

nemám co vytknou, naprostá spokojenost

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a za pochvalu :-)!
    Velice si toho vážíme a když budete v budoucnu cokoli za našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    Přejeme krásné Vánoce a jen to nejlepší do dalších let :-)!

• Dobře se nakupuje, příjemné jednání

Určité využiju v budoucnu

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a za pochvalu :-)!
    Přejeme krásné Vánoce a jen to nejlepší do dalších let :-)!

Dobré ceny, ochota.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    Jsme tu pro Vás!

Naprostá spokojenost s nákupem v Hudebním světě. Vše proběhlo v pořádku, rychle a bez problémů doporučuji a budu určitě nakupovat opakovaně.

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc Vám děkujeme za pochvalu a Vaše doporučení, protože to je vždy ta nejlepší reklama :-)!
    Pokud budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    Poradíme a posloužíme jak nejlépe budeme umět :-).
    S pozdraem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

Skvělá komunikace skvělá práce

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc děkujeme za krásnou recenzi a za to, že jste si na ni udělal čas :-)!

• Ochota
    • Profesionálnost
    • Přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu Hudební Svět

Mockrát Vám děkujeme za hezkou recenzi a když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    Jsme tu pro Vás :-)!

• Nekomunikují
    • Vytvoříte objednávku a to je vše. Zboží nikdo neodešle ani nedoručí. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Hudební Svět

Dobrý den, moc se omlouváme za nedostatečnou komunikaci, ale i když to tak z Vašeho úhlu možná nevypadá, tak se snažíme a pracujeme na Vaší objednávce jak můžeme.
    Zboží nebylo skladem a stále čekáme na zásilku od distribuční firmy.
    Dnes jsme znovu urgovali a konečně zjistili, že Vámi objednané zboží bylo z distribuce dnes odesláno, o čemž jsme Vás také neprodleně informovali. Nejpozději v pondělí by měla být Vámi objednané Panova flétna u Vás :-)!
    Děkujeme za pochopení a za Vaši trpělivost.

• neposílejte hodnocení obchodu, když ještě zboží od vás neodešlo

Dobrý den!
    Omlouváme se za nedostatečnou komunikaci.
    Zboží jsme neměli skladem a distribuční firma nám dodala zatím jen dva kusy z šesti, které jste objednal. Stále nemáme ty zbývající 4 kusy. Děláme co můžeme i když to tak z Vašeho úhlu pohledu možná tak nevypadá.
    Moc nás to mrzí a budeme se snažit Vaši objednávku v co nejkratším čase vyřešit.
    Jen na vysvětlenou. Žádosti o recenzi neposíláme my, ale server Heuréka - tzn. srovnávač cen zboží, přes který jste náš e-shop navštívila... My bychom tak otravní samozřejmě nebyli a už vůbec ne v situaci, kdy od nás ještě ani nemáte zboží :-)...
    Prosíme o Vaši trpělivost a děkujeme za pochopení.

• sortiment
    • dodací lhůty
    • nekomunikace

Zboží, které mají skladem na e-shopu nedorazilo na prodejnu ani za 10 dnů od potvrzení objednávky, natož do mých ruk.

A obchod nereaguje i když psali :

"O dalším průběhu jejího vyřízení vás budeme průběžně informovat."
    "Jakmile bude zboží připravené k vyzvednutí na naší prodejně, budeme vás kontaktovat emailem, popřípadě telefonicky."

Jaká je vzdálenost mezi jejich e-shopem a prodejnou ?
    Co používají k přepravě ?
    Proč po týdnu aspoň nenapíšou "promiňte, náš řidič ( skladník, prodavač ) má chřipku a jiného nemáme" ...nebo něco takového...?

Reakce obchodu Hudební Svět

Dobrý den, velice se omlouváme, měli jsme lépe komunikovat. Máte pravdu. Jen na vysvětlenou. Skladem pro e-shop neznamená skladem v prodejně nebo ve skladu. Znamená to skladem u výrobce nebo u distribuční firmy. Bohužel nám to zaím dosud neposlali. Moc Vás prosíme, zastavte se kdykoli na prodejnu, máme skladem podobné obaly a věřím, že si vyberete obal, se kterým budete spokojen. Ideální by samozřejmě bylo, kdybyste s sebou mohl vzít i kytaru, na kterou obal chcete koupit. Jelikož jste se u nás nezaregistroval, tak nevidím, odkud přesně jste, ale pokud jste z Ostravska a bylo by ve Vašich silách dorazit i s kytarou, tak se kdykoli zastavte. Budeme pak mít 100% jistotu, že se nám do obalu kytara vejde...

• Skvělé obchodní poradenství a rychlost dodání

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za moc hezkou recenzi a kdykoli budete něco z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu. Od toho jsme tady a jsme tu pro Vás :-)!

Velmi vstřícné a ochotné jednání

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Rychlé odeslání, všechno v pořádku.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za pochvalu a krásnou recenzi :-)!
    Kdybychom Vám mohli v budoucnu znovu jakkoli pomoci, obraťte se na nás znovu, budeme velice rádi!

Stojan na klavesy je neuplný a špatně zabalený.
    Určitě budute mít špatnou reklamu na netu,na txt a v radiu i televizi.

Dobrý den.
    Nechápeme.
    Vaši objednávku jsme vyřídili vzhledem k aktuálním možnostem dopravy a dodavatelsko odběratelských vztahů bezodkladně a nejsme si vědomi jakýchkoli zbytečných prodlev nebo dokonce jakékoli formy lajdáctví.
    V tomto případě nezbývá, než dodat něco ve smyslu: Dělejte jak myslíte, poslužte si a hlavně, ať vám to udělá dobře.
    Hodně štěstí, příjemný víkend a příště to snad schytá někdo jiný.
    S pozdravem a přáním příjemného víkendu Hudební Svět.

+ Zajímavý sortiment.
    + Slušné ceny.
    + Oceňuji podporu méně známých značek jako Trembita.

- Jistá pomalost: Kupoval jsem povětšinou drobné perkuse, takže větší množství zboží. Rozumím tedy, že kompletace objednávky může chvíli trvat. Na druhou stranu, každá jednotlivá položka byla podle údajů e-shopu skladem, takže mě trochu překvapuje, že ta kompletace zabrala týden. Tak snad už zboží zítra či pozítří doufám také dorazí, když bylo odesláno ve čtvrtek a dnes je neděle. Ještě, že na ně nespěchám.

Dobrý den :-)!
    Děkujeme za hezkou a navíc zajímavou recenzi :-)!
    Ano, Vaše objednávka byla poměrně obsáhlá a na jedné položce se to přecijen zadrhlo.
    Zradila nás dřívka Goldon, kdy jsme měli skladem bohužel už poslední kus, který ale jevil známky opotřebení.
    Ihned jsme objednali další , ale distributor odeslání z různých důvodů neustále odkládal, až dnes konečně přišla zpráva, že už je to konečně na cestě k nám :-).
    Během pár dní to tedy bude už všechno u Vás :-)!
    Děkujeme za Vaši trpělivost a těšíme se na případnou další spolupráci.

• Velmi vstřícné jednání
    • Zboží skladem
    • Přívětivá cena

Moc hezké jednání se zákazníkem, vstřícnost, rychlost, bezvadná komunikace.

Reakce obchodu Hudební Svět

Výborná domluva po telefonu a zboží bylo hned zasláno vše v pořádku

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc děkujeme za pochvalu a za parádní recenzi :-)!
    Když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

kvalifikovaná a vstřícná komunikace

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a jen škoda, že tam není i ta 5. hvězdička celá :-).
    Pokud by se Vám chtělo, tak je možnost to na Heuréce opravit na 100% stav :-).
    Jelikož se nám Vaši objednávku podařilo vyřídit rychle, bezchybně, s maximální ochotou a vstřícností, tak nás napadlo, že jste se možná ukliknul. Na mobilu se to někdy stává a nebyl by to první případ :-)...
    Každopádně se těšíme na další spolupráci a když budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu :-)!
    Budeme moc rádi :-)!