• výborná

• Rychle dodání

• Rychlé dodání zboží
    • Halda ptákovin, které si člověk může koupit ke kostýmu
    • Objednaná hůlka mi přišla rozbitá, ale nebylo to nic vážného
    • Vyší cena poštovného

Objednával jsem si u Hubatý černošky chodeckou hůlku ke kostýmu. Doručení bylo opravdu rychlé a dokonce i název krámu pobavil dámy na Zásilkovně.

Co mě zamrzelo, bylo to, že u hůlky se přepravou ulomilo držátko na ruku, taková ta bambule, za kterou hůlku držíte. Nebylo to ale ovšem nic závažného, zásadní poškození se nekonalo a dalo se to vše během dvou vteřim rychle opravit trochou oboustranné lepící pásky.

Co mě mrzí víc je cena "poštovného". Platil jsem pomalu víc za doručení než za samotné zboží. Ale co se dá dělat. Pokud hledáte obchod s ptákovinama a doplňkama ke kostýmu, vřele doporučuji.

Reakce obchodu Hubatá černoška

Děkujeme, že jste si takto poradil. Levné věci objednané přes internet se samozřejmě o poštovné prodraží, tak to je, ale je třeba si uvědomit cestu takového balíku, kolika lidem projde rukama a každý z toho poštovného dostane krajíc. My jim to jen předáme, naše provize plyne pouze z prodeje zboží. Navíc ještě firmám jako Zásilkovna hradíme dopravu za balíky, které si naši někteří spoluobčané po objednání nejsou ani schopni vyzvednout... Cena poštovného je tedy dána dopravci a pokud s ní někdo manipuluje pod cenu, dožene to na zdražení zboží, což nechceme.

• nakoupil v obchodě Hubatá černoška před 2 týdny

Objednávala jsem 2 trika. jedno bylo v pořádku, druhé ne. Věc však byla obratem k mé spokojenosti vyřízena.

• nakoupil v obchodě Hubatá černoška před 2 týdny

• Pravda, příjem a odeslání objednaného zboží z e-shopu Hubatá černoška je rychlé.
    • Sortiment
    • Zdůrazňuji, že odpovědnost za dodání zboží nese e-shop, kterému jsem za dopravu zaplatil, ne PPL.
    • Potíž je se smluvním dopravcem PPL. E-shop balíček předal PPL 29. 11. a od té doby mi už zaplacené zboží PPL doručuje. Původní místo dodání jsem na radu PPL změnil na ParcelShop, což se ukázalo, jako fatální chyba. Až po čtvrtém telefonátu mi na infolince prozradili, že ParcelShop (Žabka), opakovaně odmítá převzít balíček na prodejnu z důvodu nedostatku místa. Opět jsem tedy změnil místo dodání na adresu bydliště. Další fatální chyba. PPL není schopna interně reagovat na změny a neaktualizuje webovou službu Sledování balíku.
    • Nedejte na dnešní e-mailové sdělení e-shopu Hubatá černoška "My to stíháme, a co Vy?". Není pravda, co píší: Milí přátelé,
    • navzdory předvánočnímu běsnění se nám stále daří posílat Vaše objednávky včas a rychle! Přesto je třeba ale počítat s tím, že co přepravci jindy během roku dodali během druhého dne, mohou nyní dodat klidně za dva i tři dny a nikdo z nás s tím ani nehne… Nenechávejte proto vánoční dárky na poslední chvíli! ---- Přesně to jsem také chtěl 28. 11. udělat. Proto jsem objednával s předstihem a ne v době předvánočního běsnění. Takže, přátelé, pozor na PPL a konkrétně na depo PPL CZ spol. s r.o.
    • (A partner of DHL)
    • U Vozovny 8
    • 108 00 Praha 10
    • Aby bylo jasno, do každého mailu PPL nezapomene připsat: "Náš svět jsou vaše zásilky."

Vyjádření agenta zákaznické péče PPL: Omlouváme se za prodlevu (14 dnů), nicméně naše společnost nemá doručení garantované. Dopravu a zboží platíte odesílateli, nikoli nám.

• nakoupil v obchodě Hubatá černoška před 2 týdny

to byl prvni nákup vse proběhlo vpořádku.

OK

super rychlost

• vše ok

• Vše bez problemu

rychlost dodání

• nakoupil v obchodě Hubatá černoška před 3 týdny

Objednáno 3x kostým, 3x doplňky, 3x paruky - pánovi jsem volala den po odeslání objednávky jeho eshopu, zda přijde zboží včas, že jej potřebuji na akci a potřebuji se na to spolehnout. Potvrdil, že přijde včas. Zboží skutečně dorazilo včas, nicméně při platbě místo 3000 Kč pouze platba 1500 Kč (cca), něco je špatně. V balíku byl pouze jeden kostým, 3x doplňky a 2x paruky. Okamžitě jsem kontaktovala eshop telefonicky, ani po celodenním volání (nejméně 18x) žádná odezva. Nelze přeci odeslat objednávku nekompletní bez toho, aniž by eshop kontaktoval zákazníka! Způsobilo mi to velké problémy a obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Hubatá černoška

Co máme skladem, posíláme ihned. Zákazník včetně Vás vidí, kolik kusů čeho máme. Objednala jste si v úterý odpoledne a psala do poznámky, že to potřebujete NEJPOZDĚJI VE ČTVRTEK... Tudíž nebyl čas kostým doskladnit, a proto jsme Vám ihned volali, co s tím. Nedovolali jsme se, tak jsme psali, že posíláme, co máme, aby se to stihlo vůbec doručit. Netušíme, komu jste a kam volala, když telefon uvedený na e-shopu u nás zvedají ženy a ne pán...

• nakoupil v obchodě Hubatá černoška před 3 týdny

• velmi rychlé zpracování objednávek i v předvánočním čase

Rychlé dodání

• nakoupil v obchodě Hubatá černoška před 2 týdny

Rychlé dodání, vstřícnost, jsem naprosto spokojen

• nakoupil v obchodě Hubatá černoška před 2 týdny

• Výdejní místo je blízko mého bydliště, mohu tak si vyzvednout zboží osobně.
  • nakoupil v obchodě Hubatá černoška před 2 týdny

Celkově mě obchod nijak nepřekvapil, standardní postup při vyřizování. Doporučuji,ale cena za dopravu se mi zdá vyšší.

• nakoupil v obchodě Hubatá černoška před 3 týdny

• Rychlost dodání a komunikace super

Všem vřele doporučuji!!!

• nakoupil v obchodě Hubatá černoška před 2 týdny

• Byl to první nákup a jsem spokojena

Rychlé dodání,výběr v dopravě,....