• Cokoliv jsem si objednal tak nesouhlasilo s obrázkem ani s popisem. A v mnoha případech zboží přišlo nefunkční!!!

Nenakupovat. Výrobky jsou vysoce nekvalitní.

Dobrý den, Pavle,
    objednával jste si originální příslušenství HTC. Pokud nějaké ze zboží, které jste si objednal, bylo nefunkční, pak jste ho do 14 dnů vrátil a my Vám poslali peníze zpět. Omlouváme se za nefunkční zboží, ale bohužel už v tomto stavu nám dorazilo od dodavatele.

Děkujeme za pochopení.

Krásný den přeje HTC Store

Kupoval jsem verzi m8 16 GB za 13499 kc a kvalita zpracovani telefonu je na velmi spatne urovni. Nerovnomerne zbrouseny hlinik vedle displeje po celem obvodu telefonu. Pokud se jedna o 2. jakost, tak by to melo byt uvedeno u popisu telefonu.

Vážený Stando,
    jistě jste obdržel telefon originálně zabalený. Takže, jakým způsobem je zpracovaný, se jako první dozví zákazník, který krabičku otevře. Nabídnout Vám v takové situaci můžeme výměnu, o kterou můžete požádat v rámci 14 denní lhůty na vrácení zboží (při nákupu na eshopu).
    Děkujeme a přejeme příjemný den.
    HTCstore

• Originální HTC store nedokáže zaslat správný typ obalu na telefon. Objednávka byla zadána správně.

Dobrý den.
    Prověřili jsme Vaši objednávku a zjistili jsme, že jsme poslali přesně pouzdro i folii, které jste objednávala. Vzhledem k tomu, že jste nás po obdržení zboží nekontaktovala a ani zboží nevrátila, nedomníváme se, že by bylo s objednávkou něco špatně.
    Za HTC Store,
    Josef

Objednala jsem zboží, které mělo být skladem, expedice následující den, druhý den mi přišel e-mail, že naskladnění se předpokládá za 10 dnů....a žádná jiná komunikace ze strany obchodu...dnes je to 10. den, takže mělo být zboží teoreticky naskladněno a stále žádná informace...no comment

Dobrý den.
    Velmi se omlouváme za zpožděné dodání. Je nutné říci, že jste si objednala novinku, která zatím není na českém trhu a byla nám prodloužená doba dodání. O termínu dodání Vás budeme informovat.
    Děkujeme za pochopení.
    Za HTC store,

• je to oficiální
    • Drahé ceny

jako kdo na to má, tak ať tam nakupuje

Dobrý den.
    Vzhledem k tomu, že jste si koupil zadní kryt s folií na HTC Desire 500 a nevrátil jej do 14 dní, tak se domnívám, že jste se zbožím spokojen. Ano, jsme oficiální eshop a dokážeme zaručit kvalitu prodávaných výrobků, proto se u některých produktů může lišit proti konkurenčním neoficiálním obchodům.
    Za HTC store,

• Neodporúčam !!!
    Veľmi zdĺhavé,komplikované !!!

Krásný páteční den,

děkujeme za Váš názor.
    Mrzí nás fakt, že byste nás nedoporučil. Při objednání zboží na Slovensko, požadujeme platbu předem. Toto jsou naše obchodní podmínky, předem dané a na našich stránkách k přečtení všem zákazníkům.

Krásný den a víkend, HTCstore.cz

• Personál

vůbec neumí vyřizovat internetové objednávky

Krásný den,

děkujeme vám za váš čas, který jste věnoval sepsání recenze.
    Bohužel s vámi nemůžeme souhlasit. Prošli jsme si vaší objednávku a zjistili jsme, že vámi objednaná folie, byla v den objednání připravena k vyzvednutí na prodejně.
    Z čeho tedy usuzujete, že neumíme vyřizovat internetové objednávky?
    Jakékoliv dotazy a prostor k diskuzi určitě vítáme, zkuste nám napsat nebo zavolat, kontakty najdete zde: http://www.htcstore.cz/Kontakt#form0
    S přátelským pozdravem,
    HTCstore.cz

Co mám hodnotit, když se ještě nic neuskutečnilo

Krásný den,

děkujeme za vaše hodnocení, ač procenta nejsou moc lichová a vůbec netušíme, zač jsme si takové hodnocení vysloužili.
    Vaše zboží vám bylo odesláno a následně doručeno ČP. Jednalo se o flipové pouzdro na nové HTC One a termín dodání jsme vám potvrdili v emailové komunikaci na 26.5.2014.
    Vše proběhlo v pořádku, dokonce vám pouzdro přišlo dříve než 26.5.
    S pozdravem, HTCstore.cz

• Furt čekám na zbočí a nemám žádnou zprávu o tom, zda zboží někdy pošlou nebo ne.

Určitě jsou lepší obchody, které umí se zákazníky i komunikovat.

Krásné odpoledne,
    podívali jsme se na vaši objednávku a menší problémy s komunikací jsme skutečně měli, za což se velice omlouváme.
    V potvrzovacím emailu o objednávce jsme vám slíbili upřesnit termín dodání, k čemuž nedošlo. V tuto chvíli byste své zboží již měla mít u sebe.
    Přijměte ještě jednou omluvu a budeme doufat, že se k nám vrátíte.
    S přátelským pozdravem, HTCstore.cz

Dobrý den, musím bohužel říct, že nákup na HTC store mě velmi zklamal. A to hlavně kvůli komunikaci se zákazníkem. Objednávku jsem udělala 14.5., nepřišel mi žádný potvrzovací mail, tak 19.5. jsem zkusila zavolat a informovat se, jak to s objednávkou vypadá. Slečna mi sdělila, že bohužel Desire 601 v bílé barvě už nebude, ale že mi může nabídnout černý, s tím jsem souhlasila a slečna mi řekla, že mi objednávku změní. Bohužel po dvou dnech objednávka změněná nebyla. Tak jsem zkusila znovu zavolat. Tentokrát jsem mluvila s pánem a ten mi řekl, že bílý se už nebude dovážet (což už jsem věděla) a že mám objednanou novinku, která se bude expedovat tento týden. Musela jsem ho upozornit, že novinku objednanou opravdu nemám (spletl si ho s Desire 610). Nicméně objednávka stále nebyla změněna na černý telefon. V neděli mi přišel e-mail, jak jsem byla spokojená s nákupem. To mě velmi naštvalo, tak v pondělí proběhl další telefonát. Pán mi sdělil, že na objednávce je stále bílý a že mi to změní na černý a do hodiny přijde potvrzovací mail. Do 24 hodin žádný mail nedorazil. Na základě toho jsem naposledy zavolala a objednávku zrušila. No a světe div se, objednávka byla stornovaná během minuty.
    Značku HTC mám ráda a proto jsem si telefon chtěla objednat právě z HTC store. Bohužel po této zkušenosti si nejsem jistá, jestli si ještě někdy něco odtud objednám. Hezký den a ostatním více štěstí.

Krásný den, Aneto,
    omlouváme se za pozdní odpověď, chtěli jsme se nejdříve s vámi telefonicky spojit.
    K vaší recenzi: zde došlo jednoznačně k pochybení na naší straně. Nejen, že jsme popletli barvy telefonů, my jsme vás mystifikovali i o datumu ukončení prodeje a tím došlo k celému nedorozumění, za které se vám hluboce omlouváme a doufáme, že přijmete námi nabízenou kompenzaci, kterou jsme vám navrhli při telefonickém rozhovoru.
    Budeme doufat, že na nás nezanevřete. S přátelským pozdravem, HTCstore.cz

když už teda změní nabídku tak by se mohli ozvat s tím, že teda má objednávka nebude. A ne abych si to zjisšťoval sám.

• je original a to vše
    • nepožadek maj skladem a po objednavce nemaj a muselsem čekat a čekat.
    • mislim že tam sedej sami kravatjacy o obchodu vidi kulovi a zakaznik to teda vubec nevidej kdo to je.

vyrobek v original obchode to zni dobře.
    delali mertve brovky,pro zakaznika udelali vlasne neudelali nic.
    ne doporučel mislimse že v kamenem obchode najdut jenom trapy mobily snad na to pujdu podivat.
    kupuji hodne pres internet ale takovy derebacy ječe nezažil.asy jakyj manažer obchodu takyj i prodej je to smutni.

Krásný den,
    k vašemu hodnocení se rádi vyjádříme. Objednala jste si HTC Desire 310 v oranžové barvě, tedy novinku na českém trhu. Nutno zdůraznit, že tyto telefony jsme měli na e-shopu jako předobjednávky, s tím že termín dodání bude teprve upřesněn. Na základě emailu, který jsme od vás obdrželi dne 6.5.2014, a ve kterém jste požádala o stornování objednávky, jsme tak učinili. Nerozumíme tedy, proč nás nazýváte darebáky. Z naší strany jsme neudělali nic, co by vás mělo rozlobit, o všem jsme vás ihned informovali. S pozdravem, HTCstore.cz

• ZAdne vyhody nenabizi . Strasna komunikace s telefonickym operatorem.
    • informace , Kdyz jsem volal jak probiha moje obednavka tak v telefonu se slecna jenom hihnala ( smála ) a rekla mi ze tohle je obchod ad si zavolam na 800 neco primo jeji slova !

Nenakupovat !

Krásný den,
    Objednal jste si baterku a nabíječku s doručením do Frýdku-Místku a to Českou poštou. Obojí máme skladem a mohli bychom vám je poslat. Ale problém nastal ve chvíli, kdy jste si zvolil platbu zálohovým listem a ten nebyl zaplacen. Informace o objednávce jste bohužel neodbržel a to je chyba v našem systému, tedy na naší straně, za kterou se hluboce omlouváme. Telefonát, který jste vedl se slečnou konzultantkou jsem ověřovali, slečna vám dodala správné číslo, kam si zavolat pro ověření. Chyba systému byla odstraněna a my budeme doufat, že to s námi ještě přeci jen zkusíte. S pozdravem, HTCstore.cz

• zboží jsem obědnal přišlo mi potvrzení na mail ale zboží mi nikdy nedorazilo zklamání!!

nemužu hodnotit protože zboží mi nedorazilo a asik nikdy nedorazí nevím kde nastala chyba!!!

Krásné úterý, Majlo,
    děkujeme za recenzi. Pojďme se na ní trochu blíže podívat.
    Objednal jste si pouzdro a platil on-line kartou, platba bohužel nepřišla. Potvrzení o objednávce vám, ale přišlo, to je v pořádku, po každé objednávce chodí zákazníkovi informační mail. Jde o shrnutí objednávky a její potvrzení. To, že platba neprošla jsme zjistili a budeme vás o této skutečnosti telefonicky informovat. Věříme, že se nakonec vše dořeší k vaší spokojenosti. Váš HTCstore.cz