• Pohodlné nakupování z domova
    • rychlost dodání
    • nabídka zboží, které jsem hledala

Doporučuji, nákup byl po všech stránkách rychlý, dobře organizovaný

• Cokoliv jsem si objednal tak nesouhlasilo s obrázkem ani s popisem. A v mnoha případech zboží přišlo nefunkční!!!

Nenakupovat. Výrobky jsou vysoce nekvalitní.

Dobrý den, Pavle,
    objednával jste si originální příslušenství HTC. Pokud nějaké ze zboží, které jste si objednal, bylo nefunkční, pak jste ho do 14 dnů vrátil a my Vám poslali peníze zpět. Omlouváme se za nefunkční zboží, ale bohužel už v tomto stavu nám dorazilo od dodavatele.

Děkujeme za pochopení.

Krásný den přeje HTC Store

• rychlost dodání
    • kvalitní zboží
    • žádné jsem nenašla

Spokojenost. Průběžné kontaktování o stavu objednávky. Kvalitní zboží.

Reakce obchodu HTCstore.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme moc rádi, že jste byla s prodejem na našem webu spokojena.

Přejeme krásný den
    Tým HTCstore

• přehlednost, dobrá cena, sortiment

všechno proběhlo bez komplikací, obdržel jsem to, co jsem chtěl, a za dobrou cenu

• Obchod HTC s originálním příslušenstvím
    • Na skladě mají spoustu zboží
    • Dodací lhůta velmi krátká
    • Poplatek za platbu v hotovosti na výdejním místě

Sice jen jedna jediná pobočka, ale spousta výdejních míst po celé ČR.

• original produkce htc a prislusenstvi,
    • dobrá a rychlá komunikace
    • pohodlnost nakupu a doruceni
    • zadne

jednoznacne doporucuji

Dobrý den, Jiří,
    děkujeme za Vaše příznivé hodnocení a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
    Krásný den přeje HTC store

• široký sortiment, solidní ceny
    • Značkové zboží
    • Žádné

Vřele doporučuj!

Kupoval jsem verzi m8 16 GB za 13499 kc a kvalita zpracovani telefonu je na velmi spatne urovni. Nerovnomerne zbrouseny hlinik vedle displeje po celem obvodu telefonu. Pokud se jedna o 2. jakost, tak by to melo byt uvedeno u popisu telefonu.

Vážený Stando,
    jistě jste obdržel telefon originálně zabalený. Takže, jakým způsobem je zpracovaný, se jako první dozví zákazník, který krabičku otevře. Nabídnout Vám v takové situaci můžeme výměnu, o kterou můžete požádat v rámci 14 denní lhůty na vrácení zboží (při nákupu na eshopu).
    Děkujeme a přejeme příjemný den.
    HTCstore

• Originální HTC store nedokáže zaslat správný typ obalu na telefon. Objednávka byla zadána správně.

Dobrý den.
    Prověřili jsme Vaši objednávku a zjistili jsme, že jsme poslali přesně pouzdro i folii, které jste objednávala. Vzhledem k tomu, že jste nás po obdržení zboží nekontaktovala a ani zboží nevrátila, nedomníváme se, že by bylo s objednávkou něco špatně.
    Za HTC Store,
    Josef

• Jelikož je prodejna pouze v Praze, je dobré že máte místa pro osobní odběr. Bohužel jsem nevěděla že HTC Store spadá pod Smarty.cz a v prodejně kde jsem telefon vyzvedla, zase nevěděli, že mají odběrné místo i pro HTC store, takže ze začátku byl trochu zmatek.
    • No viz výše. Buď spojit HTC store a Smarty.cz nebo výdejní místa více instruovat, že klienti mohou sdělovat obě informace. Jinak já měla teelon za cca 7k. Nicméně při výběru po mě nechtěli občanku nic, kdyby tam někdo přišel a řekl že tam má telefon, asi by mu ho vydali taky. Nijak si mě neověřili. Vlastně jsem ani nic nepodepsala, že jsem převzala, v případě reklamace, že jsem neobdržela zboží byste vy neměli žádný doklad, že jsem telefon převzala. Také to chce více zapracovat na informování zákazníka, zda byl telefon expedován nebo jak to vypadá, musela jsem psát email jak to vypadá s objednávkou.

Výhodou byla cena zboží. Telefon jsem koupila za cca 1000 Kč levněji než kdekoli jinde na internetu nebo v obchodě.

Dobrý den.
    Děkujeme za recenzi a zpětnou vazbu, která je pro nás důležitá pro další zlepšování. To, že při výdeji již zaplacené objednávky nebyla zkontrolována Vaše totožnost, je chyba a takto by to být nemělo. Za neodeslaný email se omlouváme. Toto vzniklo chybou našeho interního systému. Věříme, že tato drobná nepříjemnost, Vás neodradí od dalšího nákupu.

• Celkového prehledne
    • Zadne

Dobrý den.
    Děkujeme za pěknou recenzi, které si vážíme.
    Josef

• Rychla komunikace,rychle odeslani.
    • Nesetkal jsem se s zadnou.

Mohu jen doporucit.

Objednala jsem zboží, které mělo být skladem, expedice následující den, druhý den mi přišel e-mail, že naskladnění se předpokládá za 10 dnů....a žádná jiná komunikace ze strany obchodu...dnes je to 10. den, takže mělo být zboží teoreticky naskladněno a stále žádná informace...no comment

Dobrý den.
    Velmi se omlouváme za zpožděné dodání. Je nutné říci, že jste si objednala novinku, která zatím není na českém trhu a byla nám prodloužená doba dodání. O termínu dodání Vás budeme informovat.
    Děkujeme za pochopení.
    Josef

Velice ochotný přístup operátorů na telefonu, pomohli mi vyřešit i mé nestandardní požadavky.

Dobrý den.
    Děkujeme za hodnocení, které nás nesmírně těší. I nadále budeme pracovat tak, aby jste i při dalším nákupu byli spokojeni.
    Josef

• Rychle dodani a nizsi cena
    • Asi zadne nevim zatim

asi tak hle ... Musi si to zjistit sami ale me tato spoluprace vyhovola

• Vše pro telefony HTC

Vřele doporučuji,byl mi doporučen pro bezstarostny servis !!!

Reakce obchodu HTCstore.cz

Dobrý den. Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste s námi spokojen.

• Doprava téměř kamkoli včetne Smarty výdejen
    • ušetříte za dopravu
    • zboží se dá koupit i levněji jinde

• 100% originál
    • skladem
    • Konkurence levnější

Spokojen

Tovar som si objednala na Slovensko, dorucenie bezproblemove a rychle. Doporucujem.