• Rychlost, milá komunikace, vstricnost
    • Nic jsem neshledala

Doporucuji

• přehlednost, rychlost, spolehlivost
    • zatím jsem žádné nezjistila

• Vnější přebal se neshodoval s obsahem zboží. Důležité však je, že uvnitř bylo to, co jsem objednala . Jen v krabici s jiným názvem.

• Široký sortiment
    • Příjemné ceny

Jednoznačně doporučuji

• vysoká cena hlavolamu
    • drahá doprava

pokud chcete zboží z tohoto obchodu, tak musíte také draze zaplatit

vše v maximálním pořádku a ještě přidali malý dárek jako poděkování za nákup.Doporučuji.

• rychlost, skvela komunikace
    • se zadnymi jsem se nesetkala

vyborna zkusenost, okamzite zaslani, skvela komunikace

• Podvodný obchod
    • Manipulují dodatečně s cenou

Po přidání pěti položek World of Tanks - Druhá fronta za 299 kč se v košíku objevila cena za jednotku 448 kč. A výsledná cena 2240 kč. Která rozhodně neodpovídá 299 kč x 5

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

Dobrý den, velmi se omlouváme, zdá se, že se na našem webu vyskytla technická závada, kterou jsme začali na základě vašeho příspěvku ihned řešit. Moc děkujeme za upozornění.
    Mrzí nás, že jste nevyužil náš zákaznický servis, kde bychom s Vámi problém obratem vyřešili.

Chtěli bychom Vás informovat, že závada již byla opravena a vše funguje přesně tak, jak má.

• dobré ceny
    • výběr zboží
    • rychlost dodání
    • dobrá komunikace

• Nejlpší cena- v některých případech byl rozdíl až 500Kč! Dostala jsem navíc i malý dárek.
    • O žádných nevím.

Doporučuji všem.

• Rychlost vyřízení objendávky, velké množství zboží na jednom míste!

Doporučuji, jedinou výtku bych měla k záměně dopravce (PPL místo ČP), což mi způsobilo menší komplikace i převzetí, ale vše v pořádku dorazilo, takže spokojenost!

Dobrý den, omlouvám se za nastale komplikace :(, VP

Super

• nemá věci skladem
    • věci co mít má jsou po objednávce jako zázrakem vyprodány

Objednal jsem zboží - měli ho skladem jak dle heureky, tak dle vlastního eshopu. Přišlo mi veškeré potvrzení. Následně mi došel mail, že to jako zázrakem ten den, co jsem si to objednal i já, vyprodali - přitom o nákupu jsem uvažoval několik dnů a dostupnost si kontroloval přůběžně.
    NO po domluvě jsem čekal na doskladnění - ačkoliv jiné eshopy skladem vše měli, taky se odkazovali na německé dodavatele a po více jak měsící čekáni jsem raději koupil jinde, kde to skladem měli a hned mi to poslali.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

Dobrý den, bohužel vše je to pravda, na naší straně je veliká chyba. Eshop obsluhujeme ručně, takže se snadno stane že se něco prodá v kamenném obchodě a ihned se neodečte ze stavu. Určitě budeme více dbát na to, aby se podobné situace nestávaly. Toto zboží skutečně objednáváme z Německa a opravdu v poslední době nebylo u dodavatele na skladě. Je mi jasné, že Vás mé důvody nemusejí zajímat, přesto se Vám ještě jednou omlouvám za nastalé komplikace a jsem ráda, že jste zboží jinde sehnal. Přeji Vám, ať na naši neschopnost rychle zapomenete a hezky si užíváte hraní! VP

• Dokonalý servis a poradenství, milá komunikace, rozsah sortimentu

Perfektmí

• Má to,co jinde namají.
    • O žádných nevím.

Nakupujte,co to jde.

• Nabídka titulu,který se jinde nedal sehnat.

• slušný výběr
    • dobré ceny
    • osobní přístup malé firmy

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

• vynikající komunikace s majitelkou obchodu

vřele doporučuji

Moc děkuji.

V pondělí jsem objednala a ve středu jsem zboží měla doma, oceňuji rychlost hlavně proto, že hra dorazila jeden den před vánocemi, takže jsem ji stihla ještě nadělit manželovi pod stromeček, v to jsem ani nedoufala :) Takže moc děkuji za rychlé odeslání, i vše ostatní bylo v pořádku.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

Jsem ráda že se vše povedlo. Děkuji za recenzi a přeji vše nejlepší v roce 2016! V.P.

• Sehnala jsem hru, která nikde jinde nebyla k mání.
    • Komunikace. Vůbec jsem netušila, že objednávka byla vyřízena, že zboží posílají...až jsem dostala zprávu od PPL. Trochu škoda.