• spokojena moc

Sehnal jsem hru, kterou jsem chtěl a která již jinde nebyla. Takže Lockdown je snesitelnější :-).

Vše OK. Vnuk nesmírně spkojený

Ochota, vstřícnost.

• Poslední kus na skladě dorazil v pořádku a v den předpokládaného dodání. Děkuji.

• Úžasný přístup a přehled o hrách! Nikdo neumí tak dobře poradit při výběru jako právě Labyrint.
    • Do obchodu se dostanete i s dvojkočárkem pro dvojčata

• Dobrý a velký výběr. Informovaná obsluha. Dokážou poradit, jakou hru vybrat.

• rychlost dodání
    • výběr
    • příjemný obchod

Chtěl jsem objednat hru pro dceru k Vánocům. Pán z obchodu mi poradil, co je dobré, objednal jsem a mám rychle doma. Velká spokojenost.

• Super výběr
    • Rádi a dobře poradí

Super obchod s parádním výběrem deskovek. Rádi poradí, dodání je rychlé a komunikace suprová. Díky.

• Doporučuji všem

• rychlé vyřízení objednávky
    • příjemná komunikace

Velice příjemná komunikace se samotným majitelem obchodu, který ví, o čem mluví a dokáže velice dobře a odborně poradit. Objednávka byla okamžitě vyřízena. Mohu jedině doporučit.

nemam co vytknout

• Nabízí produkt, který už nemají.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za nepříjemnosti, bohužel se vlivem technické chyby nespárovala skladová evidence s eshopem, takže byl v nabídce produkt, který již nebyl fyzicky na skladě. Chybu samozřejmě bereme na sebe a snad na nás nezanevřete.

• Ziadna
    • Nekomunikuju

Mal som zaujem kupit hru, ale ziadna komunikacia, objednal som si na ich stranke a ziadne potrvrdenie objednavky, poslal som mail aj telefonoval a zjavne nemaju zaujem. Naco preboha existuje obchod, co nechce predavat??? Kupujem inde...

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

Dobrý den, velice se omlouváme. Nechápeme, kde se stala chyba, ale samozřejmě vše bereme na sebe a o nakupující zákazníky samozřejmě zájem máme a vážíme si jich. Pokud se nám ozvete, jistě vše uvedeme na pravou míru.

• Na objednávku obchod vůbec nereagoval. Obchod neproběhl.
    • Nulová komunikace.

Kdyby zboží nebylo, tak to člověk pochopí, ale totálně bez jakékoliv odezvy.... přijde/nepřijde zboží....těžko říct.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

Dobrý den, velice se omlouváme. Nechápeme, kde se stala chyba, ale samozřejmě vše bereme na sebe. Pokud se nám ozvete, jistě vše uvedeme na pravou míru.

Skvělé ceny, dobrý výběr - doporučuji!

• Objednávka vůbec neproběhla
    • Inzeruji zboží, které reálně nemají

• Výborná komunikace obchodu
    • Vstřícnost
    • Rychlost odeslání zboží

Zboží jsem objednal a zaplatil před 10 dni a z obchodu žádná reakce. Ani na zprávu přes webovou stránku, jak je na tom objednávka žádná reakce.

Na dotazy ohledně stavu objednávky nikdo nereaguje. Opakovaně, škoda.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. Nechápeme, kde nastala chyba, ale samozřejmě vše bereme na sebe. Zákazníků si vážíme a ještě jednou se omlouváme.