• Zboží zaplaceno ,ale bohužel stále nepřišlo ani žádná zpráva o odeslání zboží.

• Nabízí zboží skladem, které skladem není
    • Žádné mailové informace o stavu objednávky
    • Vymýšlí si důvody, proč peníze ještě nevrátil a pořád to odkládá

• Vždy jsem se na návštěvu v tomto obchodě těšila, protože zde byla velmi příjemná atmosféra i obsluha. Vždy mi nabídli řadu možných variant her a ochotně mi poradili. Znali odpověď na každou mou otázku. Letos bylo vše jinak. Oslovila jsem mladého prodavače. Nejen že byl neochotný, ale vnucoval mi hry, o které jsem nestála, neměl zájem mi pomoci, hledal snadné řešení, aby už se mě zbavil, a pak znechuceně odešel. Hry jsem si nakonec hledala sama. Poprvé jsem odešla z tohoto obchodu s tím, že jsem nakoupila méně než jsem chtěla. A ani jsem si nebyla jistá, zda jsem nakoupila dobře. Moc mě to mrzí.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost u nás na prodejně. Letos jsme měli kvůli covidové situaci před Vánoci pár mladých brigádníků, kteří se teprve zaučují, nicméně to neomlouvá Vámi popisované chování. Svých zákazníků si vždy velice vážíme a rádi se s nimi na prodejně potkáváme. Pokud jste na nás po této jedné nepříjemné zkušenosti nezanevřela, tak Vás velice rádi u nás uvidíme a jako omluvu, zde na Vás bude čekat malý dárek. Pokud jste nespokojená s hrou, která Vám byla doporučena, tak samozřejmě není problém ji vyměnit za jakoukoli jinou. Děkujeme za Vaši věrnost.

Váš Labyrint <3

Při osobním vyzvednutí několik dní po vytvoření objednávky byl zmatek, neměli zboží připravené, narychlo jej hledali mezi tím k prodeji v regálech. Naštěstí po chvíli jeden kus našli, ale objednávka zboží, bohužel, nezajistila výhodu, že zboží mám tím pádem jisté, připravené, vyzvednete a jdete.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

moc nás mrzí, že jste měla takovouto zkušenost. Je pravda, že před svátky je na prodejně vždy shon, ale i tak vždy děláme vše pro to, aby naši zákazníci odcházeli od nás spokojeni a se hrou, dle svých představ. Omlouváme se, pokud jste měla pocit, že Vámi objednaná hra pro Vás není k dispozici. Bereme si kritiku k srdci a do příště se polepšíme. Jako omluvu máte u nás na prodejně připraven malý dárek. Děkujeme za Vaši věrnost.

Váš Labyrint <3

• rychlé doručení
    • Přiložený český návod k objednané deskové hře byl tristní. Původní barevný A3 rozměr byl nekvalitně černobíle vytištěn na obyčejné A5 kancelářské papíry, nijak nesvázané. Velmi špatně čitelné a prakticky nepoužitelné.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

moc nás mrzí, že jste byl nespokojen s pravidly zakoupené hry. Bohužel toto neovlivníme my, protože pravidla ke hře přikládá český distributor. Pokud nás kontaktujete, tak Vám můžeme u distributora sehnat nová pravidla.

• Nabízí produkt, který už nemají.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za nepříjemnosti, bohužel se vlivem technické chyby nespárovala skladová evidence s eshopem, takže byl v nabídce produkt, který již nebyl fyzicky na skladě. Chybu samozřejmě bereme na sebe a snad na nás nezanevřete.

• Na objednávku obchod vůbec nereagoval. Obchod neproběhl.
    • Nulová komunikace.

Kdyby zboží nebylo, tak to člověk pochopí, ale totálně bez jakékoliv odezvy.... přijde/nepřijde zboží....těžko říct.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

Dobrý den, velice se omlouváme. Nechápeme, kde se stala chyba, ale samozřejmě vše bereme na sebe. Pokud se nám ozvete, jistě vše uvedeme na pravou míru.

• Objednávka vůbec neproběhla
    • Inzeruji zboží, které reálně nemají

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

Zboží jsem objednal a zaplatil před 10 dni a z obchodu žádná reakce. Ani na zprávu přes webovou stránku, jak je na tom objednávka žádná reakce.

Na dotazy ohledně stavu objednávky nikdo nereaguje. Opakovaně, škoda.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. Nechápeme, kde nastala chyba, ale samozřejmě vše bereme na sebe. Zákazníků si vážíme a ještě jednou se omlouváme.

• Dražší než v obchodě .

• nemá věci skladem
    • věci co mít má jsou po objednávce jako zázrakem vyprodány

Objednal jsem zboží - měli ho skladem jak dle heureky, tak dle vlastního eshopu. Přišlo mi veškeré potvrzení. Následně mi došel mail, že to jako zázrakem ten den, co jsem si to objednal i já, vyprodali - přitom o nákupu jsem uvažoval několik dnů a dostupnost si kontroloval přůběžně.
    NO po domluvě jsem čekal na doskladnění - ačkoliv jiné eshopy skladem vše měli, taky se odkazovali na německé dodavatele a po více jak měsící čekáni jsem raději koupil jinde, kde to skladem měli a hned mi to poslali.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

Dobrý den, bohužel vše je to pravda, na naší straně je veliká chyba. Eshop obsluhujeme ručně, takže se snadno stane že se něco prodá v kamenném obchodě a ihned se neodečte ze stavu. Určitě budeme více dbát na to, aby se podobné situace nestávaly. Toto zboží skutečně objednáváme z Německa a opravdu v poslední době nebylo u dodavatele na skladě. Je mi jasné, že Vás mé důvody nemusejí zajímat, přesto se Vám ještě jednou omlouvám za nastalé komplikace a jsem ráda, že jste zboží jinde sehnal. Přeji Vám, ať na naši neschopnost rychle zapomenete a hezky si užíváte hraní! VP