Tohle je moje právní recenze, ale nemůžu jinak. Objednal jsem zboží skladem před 2 týdny. Psal jsem několik emailu, zpráv přímo na webu nebo i do messengeru a nic, až po telefonu mi pan řekl že mi zavolá a po 5 dnech nic. Ještě že jsem peníze neposlal předem. Doporučuji se tomuto obchodu obloukem vyhnout...

• Zboží zaplaceno ,ale bohužel stále nepřišlo ani žádná zpráva o odeslání zboží.

• otřesná komunikace
    • již bezmála dva měsíce nemám ani produkt, ani peníze zpět

Opravdu nemilá zkušenost s e-shopem :-| ač je to moje jediná zkušenost, rozhodně ji nebudu opakovat. Dne 26.09.2023 jsem objednal playmat pro deskovou hru - ve zkratce: dodnes 22.11.2023 nemám ani zboží, ani zpět své peníze. Emailová komunikace je absolutně bez reakce, nejprve jsem poslat 3x urgenci, kdy bude zboží odesláno, zcela bez odpovědi. Dne 24.10. jsem oznámil odstoupení od kupní smlouvy, samozřejmě opět doposud bez reakce. Během celých těch bezmála dvou měsíců jsem zároveň s panem majitelem mluvil po telefonu již 3x. Ano, je pravda, že je pokaždé moc příjemný, všechno do telefonu odkýve, ale absolutně nic se nepohne. Předpokládám, že mě čeká další telefonát, celkově je to příhoda z kategorie "to nevymyslíš".

• Poslední kus v posledním eshopu
    • Při urgenci vezmou telefon hned
    • Odeslání jsem musel 2x urgovat

• Nabízí zboží skladem, které skladem není
    • Žádné mailové informace o stavu objednávky
    • Vymýšlí si důvody, proč peníze ještě nevrátil a pořád to odkládá

Perfektní komunika a rychlost se zasláním

Včas mě informovali o tom, že zboží bylo skladem vlivem chyby na e-shopu a objednávku po domluvě se mnou stornovali

• Vždy jsem se na návštěvu v tomto obchodě těšila, protože zde byla velmi příjemná atmosféra i obsluha. Vždy mi nabídli řadu možných variant her a ochotně mi poradili. Znali odpověď na každou mou otázku. Letos bylo vše jinak. Oslovila jsem mladého prodavače. Nejen že byl neochotný, ale vnucoval mi hry, o které jsem nestála, neměl zájem mi pomoci, hledal snadné řešení, aby už se mě zbavil, a pak znechuceně odešel. Hry jsem si nakonec hledala sama. Poprvé jsem odešla z tohoto obchodu s tím, že jsem nakoupila méně než jsem chtěla. A ani jsem si nebyla jistá, zda jsem nakoupila dobře. Moc mě to mrzí.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost u nás na prodejně. Letos jsme měli kvůli covidové situaci před Vánoci pár mladých brigádníků, kteří se teprve zaučují, nicméně to neomlouvá Vámi popisované chování. Svých zákazníků si vždy velice vážíme a rádi se s nimi na prodejně potkáváme. Pokud jste na nás po této jedné nepříjemné zkušenosti nezanevřela, tak Vás velice rádi u nás uvidíme a jako omluvu, zde na Vás bude čekat malý dárek. Pokud jste nespokojená s hrou, která Vám byla doporučena, tak samozřejmě není problém ji vyměnit za jakoukoli jinou. Děkujeme za Vaši věrnost.

Váš Labyrint <3

Při osobním vyzvednutí několik dní po vytvoření objednávky byl zmatek, neměli zboží připravené, narychlo jej hledali mezi tím k prodeji v regálech. Naštěstí po chvíli jeden kus našli, ale objednávka zboží, bohužel, nezajistila výhodu, že zboží mám tím pádem jisté, připravené, vyzvednete a jdete.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

moc nás mrzí, že jste měla takovouto zkušenost. Je pravda, že před svátky je na prodejně vždy shon, ale i tak vždy děláme vše pro to, aby naši zákazníci odcházeli od nás spokojeni a se hrou, dle svých představ. Omlouváme se, pokud jste měla pocit, že Vámi objednaná hra pro Vás není k dispozici. Bereme si kritiku k srdci a do příště se polepšíme. Jako omluvu máte u nás na prodejně připraven malý dárek. Děkujeme za Vaši věrnost.

Váš Labyrint <3

• kamenná prodejna v krajském městě

• dobré ceny
    • komunikace rychlá po chatu

Nákup zboží z domova

• Super rychlé doručení! Jeden den objednáno, druhý den doručeno!
    • Velký výběr a přehledné stránky.
    • Příjemná komunikace s majiteli. Rozumí tomu a rádi poradí.

Objednávala jsem poprvé a byla jsem příjemně překvapena. Volala jsem do obchodu, abych ověřila dostupnost zboží a velice příjemně jsem se pobavila s majiteli prodejny. Byli ochotní a dobře mi poradili při výběru her pro dceru a syna. Mohu jen doporučit!

• rychlé doručení
    • Přiložený český návod k objednané deskové hře byl tristní. Původní barevný A3 rozměr byl nekvalitně černobíle vytištěn na obyčejné A5 kancelářské papíry, nijak nesvázané. Velmi špatně čitelné a prakticky nepoužitelné.

Reakce obchodu hry-hlavolamy.cz

moc nás mrzí, že jste byl nespokojen s pravidly zakoupené hry. Bohužel toto neovlivníme my, protože pravidla ke hře přikládá český distributor. Pokud nás kontaktujete, tak Vám můžeme u distributora sehnat nová pravidla.

• Přehledná nabídka, snadné objednání a rychlé dodání.

Spokojenost, jako vždy.

• Dobrá komunikace
    • Dobrá cena
    • Možnost slevy na poštovném od určité částky

• Perfektni rychlost, v neděli objednáno, v pondělí doručeno

Objednávka bez problému a navíc přes PPL druhý den doma, mohu rozhodně doporučit.

Jediný obchod s deskovkama v ČB a funguje stále byť jako výdejní okénko (pro kurvid). Vždy se cítím v obchodě jako v pohádce a rád jej navštěvuji nebo přes výlohu sleduji novinky.