Velka spokojnost, hrazdu na mieru mi vyhovotili presne na milimeter podla mojich poziadaviek.

• Perfektni hrazda na miru dle pozadavku!!

• Spolehlivost a kvalita

S tímto výrobcem zatím jen jedna zkušenost, ale výborná. Nebyl to sice žádný expres, ale do týdne jsme hrazdu měli :-)

• výborná komunikace
    • skvělá kvalita zboží
    • rozumná cena

Domluva na cokoli je možná. Chtěl jsem k hrazdě i kotevní materiál, který ani nemají v nabídce, a okamžitě mi vyšli vstříc a nabídli mi ho také.

Jinak hrazda vypadá v reálu ještě lépe než na fotografii, kvalita materiálu i nátěru je skvělá. Jen když má člověk suché ruce, tak trochu prokluzuje.

Hodně festovní bylo i zabalení na přepravu.

• Osobní a profesionální přístup. Příkladná ochota a snaha vyjít vstříc ať si člověk vymyslí sebevětší "pitomost".
    • Nevím o ničem :-)

• rychlost dodání
    • kvalita produktu
    • český výrobce
    • žádná nevýhoda

Doporučuji a potvrzuji pozitiva. Hrazdu prodává slušný člověk a výrobek je kvalitní. Kéž bych totéž mohl tvrdit o výrobcích chemické kotvy - doporučuji nekupovat ve velkých hobby marketech a to ani renomované značky. První byla místy tvrdá a místy lepivá i druhý den (vytáhl jsem hrazdu ze zdi jak vidle z bláta). Z druhé kotvy se tlačila jen složka A a až nakonec jen složka B. Až třetí kotva po pár minutách topila a za chvíli již stokilové Já blblo na hrazdě. Hrazda nezničitelná! Díky pane Schubi

Reakce obchodu Hrazdy-schubi.cz

Děkuji za recenzi i poznatek o špatné kvalitě chem. kotev. Provedu test a poté zařadím vhodnou chem. kotvu do eshopu.

Lukáš Šubrt

Perfekntí!

• Možná individualizace a ochota upravit výrobek

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Pohotová komunikace, zboží pečlivě zabaleno. Hrazda je naprosto perfektní, ještě lepší než jsem doufal. Děkuji a doporučuji všem!!!

Reakce obchodu Hrazdy-schubi.cz

Zákazník je evidentně spokojen, zřejmě došlo k ukliknutí v počtu hvězd. I tak děkujeme za recenzi.
    Za hrazdy-schubi.cz Lukáš Šubrt.

• Osobní konzultace po telefonu
    • Perfektní zpracování výrobku

S obchodem i zbožím jsem velmi spokojen. Ochotně mi poradili s výběrem i montáží.

• Kvalita
    • Jednoduchost

Vše v pořádku, hrazda je velice pěkná.

• hezké kvalitní zpracování
    • česká výroba
    • rychlé zpracování objednávky a odeslání

super produkty, hezky zpracované, lepší rozložení úchopů než většina hrazd vyráběných kdesi (různé barvy a názvy, ale stejná bída), kvalitní povrchová úprava, rychlé odeslání

• Perfektní domluva, hrazdy vypadají parádně, včetně povrchové úpravy.

Maximální spokojenost s obchodem. Jestli se najde ještě místo na nějakou hrazdu, tak jedině odtud.

• Kvalitní hrazdy a dle požadavku na míru
    • Bezproblémová komunikace

Objednaná hrazda je perfektní, kvalitně zpracovaná, přesně dle našich představ. Přišla bezpečně zabalená a tím pádem bez jediného škrábance.

• Kvalitní zboží, rychlé dodání.

• výborná osobní komunikace
    • kvalitní zpracování výrobku
    • příznivé ceny

Zakázkově upravená hrazda na žebřiny dle mého nákresu je naprosto parádní.

Výhodou je výroba hrazdy na míru :-)

• Rychlé jednání

• Vlastní itní výroba