• U zboží není český manuál , podle OZ by být měl. Rozhodně ho nemíním dokupovat z internetu.

• Trvalo předání
    • Dorazil me s dírou v hlave od nosu smer nahoru , nastesti menci díra v švu která se da v pohode zasit ale za ty penize to fakt naštve

Zboží přišlo brzo a v pořádku. Křeslo je hezké, jen jsem myslela, že bude trochu bytelnější, lepší polohování.

• Prodejce původně ignoroval vícenásobné pokusy o reklamaci, nekomunikoval, telefon nezvedal

Výrobek má významné vady. Prodejce opakované pokusy o kontakt a oprávněnou reklamaci (e-mail, doporučený dopis) ignoruje, nezvedá telefony. Připravuji stížnost na ČOI a další právní postup.
    Doplňuji 07.04.2023: Situace vznikla chybným duplicitním serverem obchodu, takže maily nemohly být doručeny. Reklamace byla posléze vyřízena obratem slevou z ceny vadného výrobku. Výměna nebyla dle výrobce možná, protože všechny výrobky mají údajně stejnou vadu.

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Dobrý den pane Nováku, žádáme o okamžité vysvětlení této Vaší bezdůvodné negativní recenze. Věc předáváme rovněž na ČOI a heuréku, jelikož z Vaší strany k nám na Vámi zakoupené zboží nedorazil žádný podnět k reklamaci! Děkujeme za vysvětlení!

s pozdravem obchod HračkyZaDobréKačky.

• Zmenen zpusob doruceni bez upozorneni

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Dobrý den,bohužel GLS nám před vánoci z kapacitních důvodů přestal odebírat balíky. Proto jsme museli změnit přepravce. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem obchod HračkyZaDobréKačky.cz

• Rychlost doručení
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží přišlo poškrábané,oloupaná barva

Kvalita zahradní houpačka nic moc za ty peníze. Příště si rozmyslim zda vůbec objednávat online

Krabička na rybolov byla zevnitř škaredě potrhaná. Kdybych chtěla zboží z druhé ruky, tak si ho koupím jinde. Určitě nedoporučuji.

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel nejsme schopni a ani nemůžeme každé zboží rozebírat, kontrolovat jeho vnitřní obsah, jelikož je originálně balen od výrobce. Pokud má při převzetí zboží nedostatky, mohla jste nás o této skutečnosti informovat. Určitě bychom tuto situaci vyřešili k Vaší spokojenosti. S pozdravem obchod HračkyZaDobréKačky

autodráha přišla s rezavými díly, autíčka jsou velmi nekvalitní, pokud se neporaří sehnat jiné, je autodráha na vyhození

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

• Nekvalitní zboží. Kolečka chodítka jsem musel opravovat.

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel není v našich silách produkty otevírat z originál balení, skládat a zkoušet. Pokud jste s výrobkem jakkoli nespokojen, prosím kontaktujte nás. Situaci se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti. Děkujeme. S pozdravem obchod HračkyZaDobréKačky

Na hračce jsou cinske a polské nápisy.

Dobrý den, zboží přišlo v pořádku ale to balení ve sprosté krabici jak na tržnici. Chtěl jsem to jako dárek pod stromeček ale v takovém balení ani náhodou. Tato hračka nemá originál krabici?

Produkt krásný a odpovídající ceně. SPZ na přání naprostá ostuda a katastrofa. Zalaminovaný, nekvalitně vytištěný papír. Při pokusu odlepit samolepící vrstvu, rozlepená laminovací folie. Za 80,- Kč si představuji jinou kvalitu, minimálně plastovou SPZ.
    Odpověď že nemůžou za to jak fungují stroje, nebudí zájem znova nakupovat ani doporučit ostatním.
    (na obranu prodejce musím uvést, že mi byla nabídnuta výměna SPZ na přání. Odmítl jsem a za náklady 5,- Kč jsem si SPZ vytiskl na 3D tiskárně)

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši recenzi. V popisu produktu máme uvedeno tučně přesně z čeho je vyrobena. Bohužel zákazníci popisy nečtou. Děkujeme za pochopení. S pozdravem obchod HračkyZaDobréKačky

výhoda nákupu z domova -jinak jsme nespokojeni

Je to moje první zkušenost s obchodem, tedy ne úplně objektivní. Koupil jsem motokáru - šlapací autíčko pro vnuka. Tak neskutečně NEMOŽNÝ NÁVOD k montáži jsem v životě neviděl! Šedé "nečitelné" fotky, bez rozlišení šroubů, kam která délka patří a další. Obchod, který se odvažuje prodávat zboží k montáži s takovým návodem nemohu doporučit!

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel jste nás nekontaktoval před samotnou recenzí a nemohli jsme tak této nešťastné situaci předejít. Pokud je některý z návodů nečitelný, tak nás můžete vždy kontaktovat a my samozřejmě rádi připravíme návod, který bude plně vyhovovat Vašim požadavkům.

S pozdravem obchod HračkyZaDobréKačky

nespokojenost

• objednala jsem pro vnučku koloběžku, ale pořád nějaké problémy s kolami

Upozornění pro ostatní,kteří by chtěli odrážedlo vrátit ve 14 denní lhůtě. Nesmí se sestavit, protože sestavením dojde k poškrábání řidítek a prodejce Vám nebude chtít vrátit celou částku. Po dohadech s panem po telefonu jsme si ho radši nechali, protože bych nemusela vidět ani peníze ani odrážedlo. Rozhodně už nikdy žádný nákup.