• Zboží velice nekvalitní, po pár měsících se rozbilo kolečko, které je celé z plastu!! obchod vadu neuznal, že se jedná o opotřebení, vše řešené pouze emailem. Za dané peníze bych již znovu nekoupila, parádu sice vozítko udělá, ale nic nevydrží.
  • Obchod nemůžu hodnotit. Pouze zboží...
    Bohužel je to z velice levných součástek, které dlouho nevydrží...

• Prislo do druheho dne

Zakoupil jsem skutr znacky Vespa. Celkove je motorka vane skvela i pres to ze nesviti jedno predni svetlo (nic co by neslo opravit) ale co me vazne nastvalo je ze v popisu jsou uvedena MEKKA kola Eva ve skutecnosti jsou ale plastova, tvrda

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Dobrý den pane Vopate, Vaše motorka rozhodně má EVA kola, jsou celogumová, nejsou plastová! Plastová kola by byla dutá. EVA kola znamená, že jsou vyrobena z gumy (může být tvrdší, nebo měkčí guma) a nejsou dutá jako v případě plastových kol. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem obchod HračkyZaDobréKačky

Zaplatila SOM převodem na účet do tet mi nič nepřišlo.

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Dobrý večer, náš systém automaticky pracuje s objednávkami a pokud objednávka není 4 dny uhrazena je automaticky stornována. Bohužel jste neuvedla v platbě variabilní symbol a proto ji systém po 4 dnech stornoval (platba nebyla identifikována). Vaši platbu jsem ručně dohledal a spároval s Vaší objednávkou na základě Vašeho jména uvedeného u platby. Objednávku ihned expedujeme. Omlouváme se proto za zpoždění, ale z důvodu velkého množství přijatých objednávek jsme museli přistoupit k automatizaci objednávek i plateb na zálkadě částky a variabilního symbolu. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem obchod HračkyZaDobréKačky

Toto autíčko je absolutní šmejd ten kdo si ho koupí tak je stejný trouba jako já baterka nevydrží víc jak 20 min. a při nabíjení je za 10 min. dobytá a auto vydrží max 10 min. jízdy A po konzultaci s internetovým obchodem hračky za drobné kacky.cz mi bylo řečeno že je to moje vina baterie už od výroby je mrtvá jedná se o čínských shit proto nedoporučuji lepší je si připlatit

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. U stejných modelů autíček, které si v poslední době koupily stovky jiných zákazníků takový problém neevidujeme. Baterie vydrží v průměru u každého el. vozítka 1-1,5h provozu. Děkujeme za pochopení.

Chodítko přišlo rozbité.

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Dobrý den, pokud zboží přijde poškozeno přepravou, je třeba sepsat protokol o škodě s přepravcem a následně reklamaci řeší náš obchod s přepravcem. Kromě této recenze nemáme od Vás žádnou informaci o poškozeném zboží. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem obchod HračkyZaDobréKačky

zboží dorazilo vadné,reklamační balík si musíte hradit sami ikdyž není chyba na vaší straně

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Pokud zboží přijde poškozené (což ve Vašem případě bylo), je třeba vždy sepsat reklamační protokol s přepravcem. Se zbožím nesmí být manipulováno a následně po schválení reklamace je odebráno přepravcem na jeho náklady k reklamaci. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem obchod HračkyZaDobréKačky

• V popisu zboží chyběla důležitá informace. Když jsem se na ně pak obrátila, popis upravili a tvrdili, že to tam bylo uvedeno.

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Popisy neupravujeme, jen je zákazníci nečtou. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem obchod HračkyZaDobréKačky

• Přišel autíčko s úplně jinou palubní desku ( před objednáním jsem se ještě informovala u kupujícího jestli opravdu má co nabízí, ujistil mě že ano i tak přišlo něco jiného) autíčko mělo upadlý drát od motoru, promáčklý plast na dvou místech a u všech okenek byl nedokončený plast. Bylo to autíčko cca za 7000 Kč. Prodejce mi napsal, že nekontroluje zboží před odesláním, nabídl slevu 900 Kč, tento model co mi poslal se dá běžně sehnat za 5500 Kč, takže jsem autíčko vrátila. Jedno vím jistě, tady už nikdy nenakoupím.

nekvalitní zboží

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Za naši chybu jsme se Vám omluvili a na naše náklady zboží zaslali zpět k nám a obratem vrátili peníze za zboží zpět na Váš účet. Bohužel více opravdu k Vaši spokojenosti udělat nešlo.

• Ceny
    • Široká nabídka
    • Pokud si chci zboží někde osobně vyzvednout, musím zvolit Českou Poštu
    • Zboží (v mém případě medvěd) měl 2 cca 1x5cm a 2x4cm velké trhliny, které jsme museli sami zašít. Vzhledem k tomu, že jsme medvěda kupovali jako dárek, nebyl na nějakou reklamaci vůbec čas.

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Pokud se chcete zboží vyzvednout, můžete zvolit osobní převzetí na našem skladě (zdarma), nebo zvolit českou poštu nebo zásilkovnu. Bohužel nemůžeme ovlivnit způsob, jakým bylo Vaše zboží přepravováno a tím pádem i poškozeno. Pokud má zboží nedostatek, prosím kontaktujte nás. Vždy se snažíme v rámci možností vyjít vstříc zákazníkům.

• Nekvalitní zboží

ZBOŽÍ DODÁNO , PO DVOU DNECH PŘESTALO FUNGOVAT...ASI TAK...

Na zboží jsme čekali 20 dní, přestože bylo uváděno skladem

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Dobrý den, u produktů PATIO máme jasně napsáno dodání do 14 dnů. Toto zboží není v ČR. Pokud tedy zákazník nečte, tak se není čemu divit. V tomto období bohužel rovněž nelze zaručit rychlé vyprodání produktů a proto se může stát, že objednané zboží již nemusí být vždy na skladě. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem obchod HračkyZaDobréKačky

Uvádí zboží skladem, které pak nemají.

• Po dvouch dnech začlo všechno opádavat součástky, plast na traktoru je křivý.

• Dlouhá dodací doba (nyní to je 14 dní)
    • Musel jsem si napsat, proč ještě zboží nedorazilo.

Reakce obchodu HračkyZaDobréKačky

Recenze nám byla udělena i přes upozornění o delší době dodání u těchto produktů, které stejně nikdo nečte. Tak snad příště bude více pochopení!

S pozdravem obchod HračkyZaDobréKačky

Bohužel nedoporučuji , zakoupil jsem položku a zaplatil ji o 3 dny později ….Mezitím ji prodali někomu jinému ……...takže nemám nic …..(alespoň mi vrátili peníze)

Objednávka zrušena obchode,, vystavené zboží nemá !

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Autíčko dorazilo nelicencované, s vadami a nakonec jsme se rozhodli pro vracení. V tom nám tedy obchod vyšel vstříc a nyní čekáme na vrácení částky.