• Zásilkárna se nachází v dosahu MHD (70m od stanice metra C Budějovická)
    • Hlavní slabinou mého prvního nákupu byla skutečnost,kdy při odeslání zboží ze zásilkárny ve Vysočanech ve 14,30 h jeden den, bylo toto zboží připraveno k převzetí na Praze4 až druhý den v 16h. A já tolik pospíchal z důvodu odjezdu z Prahy

Byl bych rád, kdyby to byl můj ojedinělý negativní názor,a já se mohl těšit na další nákup v tomto obchodě.

Reakce obchodu Hračky Mikeš

Dobrý den, zásilky jsou naším obchodem podávány na centrální depo Zásilkovny, které je ve Vysočanech. Bohužel následující harmonogram rozvozu na jednotlivé zásilkovny již neovlivníme. Děkujeme za pochopení

• Skvělá komunikace.

Pán z obchodu zavolal, slušně poprosil jestli by nevadilo že zboží před Vánocema, kvuli častému vracení zboží zašle na adresu pošty, něměl jsem s tím problém,souhlasil jsem. Nicméně zboží mi dorazilo domů :) což mi také nevadí, ale myslím si že to bylo spíš ze strany pošty.Šlo o objednávku PS4 vč DESTINY za bezkonkurenční cenu. Zboží bylo doručeno do 2 dne po odeslání. Vše super, a doporučuji!

• Nejlepší ceny herních konzolí

• rychlé dodání, možnost přepravy přes Zásilkovnu.
    • ---

• žádnou jsem nezjistila

spolehlivý, rychlý, hračky za přijatelné ceny

• přišlo mi dosti podivné, že panenka, jež jsem si objednala,přišla v krabici od pracího prášku a byla tm načichlá a je do teď...

dodání rychlé, vše v pořádku, až na to balné spokojenost.

• Nízká cena.
    • Způsob zabalení zásilky byl dosti nechutný. Nová plyšová hračka byla zabalena v použité onošené a pomačkané žluté Billa tašce. Nevěřila jsem vlastním očím, pro příště si raději vyhledám e-shop, kde bude hračka sice o 30 Kč dražší, ale nebudu se muset obávat, zda není něčím infikovaná a kdo ji vůbec měl v ruce, pokud se ponížil k takovému způsobu zabalení nové zásilky.

Zarážející...

Reakce obchodu Hračky Mikeš

Dobrý den, stížnost samozřejmě prověříme a vyvodíme patřičné opatření ke sjednání nápravy. Velice se omlouváme a děkujeme za upozornění.

• dobrá cena
    • vyzvednutí zboží v zásilkovně

bezproblémový nákup

• příznivé ceny

• rychlé dodání a komunikace
    • nepřehledný e-shop, když je v nabídce více variant produktu, tyto varianty nejsou zobrazeny

• Přehlednost stránek.
    • Doba dodání až po urgenci se začalo něco dít.

Až na to, že jsem se musel 1x připomenout, tak zas komunikace byla velmi rychlá. To mě těšilo.

• Ceny

Před 11 dny jsem si objednal zboží, které bylo skladem s prodlouženou dodací lhůtou 2-5 dnů. Zboží zatím vůbec nedorazilo, nikdo nezvedal telefon (snažil jsem se dovolat v pracovní den před Vánoci) a nikdo není schopen odpovědět na maily. Totální nezájem, se kterým jsem se ještě nesetkal..

Doporučuji nákup, bez problémů.

• širší nabídka výrobků
    • dobré ceny
    • ----

Vše v pořádku. Mohu jen doporučit.

• levné ceny

• dodací podmínky
    • dostupnost zboží
    • orientace v nabídce

• Rychlost - až nevídaná

Super rychlá dodávka zboží, za cca 3 hod jsem měl zboží v ruce. Kéž by to takhle fungovalo všude!
    Určitě doporučuji!

• Ziadne
    • Neodpovedaju na uvedeny telefonicky ani mailovy kontakt vobec

Objednate si tovar zbytocne lebo vam nebude doruceny

Reakce obchodu Hračky Mikeš

Dobrý den, Vaší objednávku jsme zrušili z několika důvodů. 1) nezasílání herních konzolí přes zásilkovnu. 2) Nezasílání herních konzolí do zahraničí. 3) Nedostupnosti Vašeho telefonického kontaktu uvedeného v objednávce. O tomto jste byl vyrozuměn emailem. Děkujeme za pochopení

• dobre ceny
    • vyborna komunikace v pripade reklamace