• Rychlá komunikace, vše vyřízeno včas. Na dotaz přes email reagovali do hodiny. Maximální spokojenost.
    • Levný obchod

Obchod bych svým známýmdoporučil a už se tak také stalo.

• - o žádných v současné sobě nevím, pouze to, že zboží dorazilo a funguje
    • - nekomunikuje
    • - došlo jen něco, a když jsem to chtěl řešit s obchodem, tak jen slibovali a nic se nestalo - takže k vrácení peněz do současné doby nedošlo
    • - věc jsem předal na ČOIku, ještě dám info živnosťáku

pokud chcete nakupovat v obchodě, kde se k Vám budou chovat jako k zákazníkovi, tak tady opravdu ne-e

Odozva slaba .Objednáš a nič.Asi tam spia.

• Zajímavá byla cena.
    • Ale netušila jsem,když jsem objednávala pro syna k narozeninám,že budeme bez dárku.Zboží vůbec nedorazilo.Žádná komunikace.

Nedoporučuji z vlastní zkušenosti.

• Všechny varuji před nákupem v tomto obchodě,zbůsobili mi akorád problémy protože zboží které jsem včas objednal během 10dnů vůbec nedorazilo,na jejich telefoní číslo se nedovoláte (nedostupné)na email vám nikdo neodpoví.
    p.s měl jsem objednané zboží pro syna k prvním narozeninám

• Špatná komunikace,spíše žádná...

Dne 9.3.2015 jsem volala na uvedené telefonní číslo s tím,že se chci informovat zda mají zboží o které jsem měla zájem skladem a bylo mi řečeno,že ano a že dodací doba je 2-4 dny...Dne 10.3.2015 jsem tedy zboží objednala,mělo to být synovi k narozeninám...Po 4 dnech ale zboží nedorazilo,tak jsem se pokoušela telefonicky spojit,potom to zkoušel 8x i manžel,ale bohužel bez úspěchu...Následně jsem napsala email,na který mi ale dodnes nikdo neodpověděl...
    Zboží bylo za 15000kč,píšu to tady narovinu,protože si myslím,že to není zrovna malá částka,tak jsem čekala asi trochu jiný zájem...Bohužel...Objednávku jsem zrušila a objednala zboží u jiného prodejce,dodnes se mi nikdo z eshopu HRAČKY MIKEŠ neozval...
    Za mě nedoporučuji,protože takový zájem o zákazníka je dosti zvláštní a nepochopitelný...

• Ceny
    • KOMUNIKACE ŽÁDNÁ !!!

Objednávku jsem udělala 8.3.Ozvali se mi , že mají mimořádnou inventuru a proto odešlou o tři dny později.Od té doby , nereagují na mé mejli.Ruším objednávku!!! Prosím vyhněte se tomuto obchodu obloukem.Nikdy se mi to na nestalo.Věci měli být pro mého syna k narozeninám!! TOMUTO OBCHODU OPRAVDU DĚKUJI ZA ZPŮSOBENÉ KOMPLIKACE :-((( !!!!

• Žádná komunikace

Objednané zboží mělo být skladem, přesto nedorazilo ani po 10 dnech. Telefon neberou, na e-mail neodpovídají. Uvažuji o zrušení objednávky.

• nízká cena
    • nulová komunikace, zboží vůbec neodeslali a ani neinformovali

vyhnout se velkým obloukem

• navim

velmi dobrý

• Rychlé dodání, vyzvednutí na "zásilkovně"
  • Doteraz neprisli peniaze za vrateny pokazeny produkt, ubehla zakonna lehota na vyplatenie, otrasny pristup k zakaznikovi, uvazujem nad kontaktovanim obchodnej inspekcie.

Reakce obchodu Hračky Mikeš

Dobrý den, velice se omlouváme, chyba vznikla ze strany naší účtárny. Děkujeme za pochopení

• Rýchle vybavenie.
    • Podľa mňa žiadne.

Doporučuje. ostatným.

• Velmi levné zboží při porovnání s konkurencí
    • Nevelké zásoby zboží, ale to je jen domněnka

Určitě stojí za obchodování :-)

Nakupovala jsem sice poprvé, ale byla jsem velmi spokojena. Samozřejmě doporučuji vyzkoušet.

• možnost dopravy přes zásilkovnu - levnější poštovné
    • široká nabídka zboží
    • příznivé ceny

obchod doporučuji, nákup proběhl naprosto ok

• -možnosť dodania tovaru cez "Zásielkovňu"
    • -ponuka tovaru, ktorý sa bežne v kamenných obchodoch nedá zohnať

-rýchlo vybavená objednávka
    -kvalitne zabalená
    -dorazila v perfektnom stave
    -odporúčam aj ostatným, hlavne kvôli rýchlosti vybavenia objednávky

• výška poštovného. poštovné stálo 4,87 EUR a pre zásielku som si musela ísť na poštu.

• Velmi rychlá doprava.

Doporučuji.

• V mém konkrétním případě měl Mikeš hračku, kterou jsem už několik měsíců jinde nemohla sehnat.
    • Jsem spokojena také s tím, že dodávají zboží přes zásilkovny.
    • -

Jedná se o funkční e-shop s hračkami, zařazuji si ho na seznam těch důvěryhodných.