• rychlé jednání, úžasné ceny

naprostá spokojenost s vyřízením i dodáním objednávky, cena PlayStationu 4 = jednoznačně nejlevnější, který jsem na internetu našla

• Možnost osobního odběru bez nutnosti platit poštovné !!!

• Levne
    • Dlouha dodací doba

Reakce obchodu Hračky Mikeš

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, i když není pro nás příznivé. Vaše objednávka byla vytvořena v neděli 11.1.2015 a zpracována naším systémem v pondělí 12.1.2015. Zboží jsme odeslali 15.1.2015. Vzhledem k tomu, že se jednalo o hru pro XONE tak samozřejmě chápeme Vaši netrpělivost. Datum mezi objednávkou a odesláním uvádím pouze pro představu ostatním zákazníkům aby věděli co si mají představit pod pojmem "dlouhá dodací doba". Tímto se Vám samozřejmě omlouváme a budeme se snažit rychlost dopravy zlepšit.

• Doba odeslani

Dobry všem zboží dorazilo v poradku komunykace skvela doporučuji

• Nejnizsi cena, jakou jsem nasla!
    • Zadnou negativni zkusenost nemam!

• Rychlost :)

Super obchod a hlavně ta rychlost :)

• Nizka cena

Na to ze zbozi bylo skladem a objednavala jsem v utery a odesílání provedli teprve v patek me trochu zarazilo.

• Dobra komunikace
    • Zbozi ktere zapomeli poslat (objednala jsem toho vic), poslali co nejdriv a zdarma
    • Zboží po objednání stáhli z nabídky
    • Nekomunikuji nezvedaji telefon

Kazastrofa

Reakce obchodu Hračky Mikeš

Dobrý den, ano zboží bylo opravdu vyprodáno a staženo z nabídky z důvodu nedostupnosti. Omlouváme se

• + přehledné webové stránky
    • + dobrá cena zboží
    • + ochotný personál
    • - v dnešní době by asi neměl být problém o jeden den zkrátit dodací lhůtu, pokud jsem to pochopil správně zboží předávají Zásilkovně jen v určité dny, pokud by k tomu docházelo každý den, dodací lhůta by byla o den kratší (je to má jediná výhrada, jinak jsem s nákupem spokojen)

• Dobré ceny.
    • Nevím

Já jsem spokojená

• Velký výběr za příznivé ceny
    • Neshledal jse zatím žádnou slabinu.Pevně věřím že to tak zůstane i nadále.Vřele doporučuji k obchodování....

Nemám čas lítat po nákupech.Tento obchod je perfektní.Vše dostupné na jednom místě.dobře řazené zboží velký výběr.Díky

• rychlost dodání

• Výborná domluva s dopravou. V 11 dopoledne jsem objednal a ve 13:30 jsem měl zboží v ruce.

• Nevím

• široká nabídka
    • nízké ceny
    • personál ochotný

e-shop jsem nalezla náhodně, když jsem hledala nejlevnější pidi panenku do dívčího domečku. Zaujala mne nízká cena a název shopu, jelikož se tak jmenuje i můj syn, tak bylo rozhodnuto kde nakoupit :-)
    po vytvoření objednávky jsem zjistila, že ceny téměř všech hraček, jsou nižší než jinde! Slečna na telefonu mi pomohla vybrat dárky pro věkové kategorie dětí, které doma nemáme. Ochotu završila dárkem k objednávce.
    Objednávka, expedice a vyzvednutí v zásilkovně proběhlo tak rychle, jak to jen pár dnů před Vánoci šlo :-) jen zásilkovna v Praze Řepích mne potrápila, přesto, že to tam znám, tak jsem to hledala pul hod. Označení malou cedulkou s dalšími padesáti cedulkami na dveřích obchodu, je nedostatečné. Uvést název obchodu by bohatě stačilo. To ale není věc e-shopu, ale zásilkovny.
    e-shop hodnotím na JEDNIČKU!

• Fisher Price aktivní kostky - hračka nebyla v zásilce a na reklamaci obchod nereaguje

Reakce obchodu Hračky Mikeš

Dobrý den, Vaše objednávka obsahovala dle našeho systému celkem sedm druhů hraček. Samozřejmě mohla vzniknout chyba ze strany naší expedice. Nicméně jsme od Vás neobdrželi žádnou reklamaci. Omlouváme se za vzniklé nedopatření a zároveň Vás tímto žádáme o zaslání písemné reklamace na [email protected]. Vaši reklamaci neprodleně vyřešíme.

• Velký výběr zboží za rozumné ceny.
    • Nevím.

Doporučuji.