• Zboží bylo poškozené a vypadalo jako použité.

Nedoporučuji po své první zkušenosti s tímto obchodem.

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

Velice nás mrzí vaše negativní zkušenost, prosíme tedy o poslání foto dokumentace na e-mail [email protected], nebo nás telefonicky kontaktujte.Věříme ze vše kladně vyřešíme, tým hračky Kaltom

• Produkt bez návodu a po 30 s nefunguje. Musí na nabíječku aby po 30 s opět nefungovala. Hračka je prostě na ... . Špatná investice.

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

To nás velice mrzí, produkt lze reklamovat, návod k létací kouli naleznete na našich stránkách u produktu. Neváhejte nás kontaktovat.Budeme moc rádi když zůstanete naším věrným zákazníkem, Tým Hračky Kaltom

• špatná komunikace obchodu - nereaguje na dotazy

Do objednávky jsem zadávala jinou doručovací adresu než fakturační z důvodu, že v ten termín budu v jiném městě 250 km od sebe. Obchod poslal objednávku na adresu fakturační. A když jsem hned reagovala s dotazem, společnost na můj mail nereaguje a dělá mrtvého brouka. Chápu, že se to může stát, ale slušností by bylo mi odpovědět a případně zboží z balíkovny převést na adresu, kterou jsem žádala.

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

děkujeme za hodnocení, škoda že jste neuvedla vše, email jsme bohužel žádný neobdrželi, po společném rozhovoru jsme zjistili že objednané zboží máte.Bohužel sklad udělal chybu (přehlédl doručovací adresu). Ještě jednou se omlouváme, na příští objednávku jsme Vám nabídli kompenzaci.Budeme moc rádi když zůstanete naším věrným zákazníkem, Tým Hračky Kaltom

Zboží ne doručeno, obchod vůbec nekomunikuje.

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

mohu Vás požádat o číslo objednávky? na emailu [email protected] a na mobil 777538008 jsme určitě k zastižení. děkuji hračky Kaltom

dohladili jsme vaší zásilku, vaše zásilka byla řádně odeslána dne 7.12.2022 kód zásilky NB1347403319M. Bohužel zásilku nikdo nevyzvedl :-(
    Hračky Kaltom

Zboží nedorazilo.

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

to nás velice mrzí, rádi bychom vás požádali o číslo objednávky, vše prověříme, děkujeme.Tým hračky Kaltom