Dobré ceny a rychlost odeslání, komunikace.

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

To nás velice mrzí, produkt lze reklamovat, návod k létací kouli naleznete na našich stránkách u produktu. Neváhejte nás kontaktovat.Budeme moc rádi když zůstanete naším věrným zákazníkem, Tým Hračky Kaltom

• Skvělý průběh nakupu

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

• Skvělý obchod, rychle dodání, výborná komunikace s prodejcem.

vše v pořádku,
    velmi rychlé dodání,
    obchod doporučuji

Vše OK

Vše ok

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

Super rychlé dodání, dobré ceny, dobrá komunikace. Doporučuji.

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

• nakupovala jsem zde poprvé a spokojenost

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

Dobrý výběr i ceny, dokonalá komunikace.

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

• velmi vstricny pristup pri reseni dodavky v nestandardni den

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

• Produkt bez návodu a po 30 s nefunguje. Musí na nabíječku aby po 30 s opět nefungovala. Hračka je prostě na ... . Špatná investice.

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

• rychlé dodání, bezvadný stav

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

děkujeme za kladné hodnocení, budeme moc rádi když zůstanete naším věrným zákazníkem, Tým Hračky Kaltom

Dodání super rychlé.

Pěkný výběr

• Vše proběhlo jak mělo

+ rychlé dodání

Reakce obchodu hrackykaltom.cz

Rychlé a bezchybne dodání. Vše v pořádku. Doporučuji.

• OK a včas

• spolupráce perfektní

vše bez problému

• Nejlepší přístup co jsem kdy zažila. Opravdu doporučuji

Každému doporučuji super přístup a hračky kvalitní doporučuji :-)