Zásilka byla rychle dodána. Vše v pořádku.

Spolehlivý obchod, rychlé dodání.

• Vše v pořádku
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Nic.

• rychlost doručení
    • rozumná cena
    • měli ještě skladem Lego, které jinde už neprodávají

• Chybí mi možnost doručení spolehlivou Zásilkovnou. Takto jsem musel volit Balíkovnu a světě div se, ještě 27.12. mi stránka pro sledování zásilky říká, že "obdrženy údaje zásilce". Ať už chybou prodejce, či přepravce, dárek k vánocům nedošel i přesto, že jsem jej objednal v době, kdy na stránkách bylo info, že stíhají doručit do vánoc.

Nemám co hodnotit, objednávku zruším.
    Co obchod slíbil, nedodržení.

Reakce obchodu Hračky JVJ

nastalá situace nás velmi mrzí, ale k nedoručení Vaší zásilky nedošlo naší vinou. Pokud dojde k pochybení na naší straně, snažíme se obratem veškeré nepříjemnosti řešit se zákazníky slušně a seriozně a rozhodně před řešením problémů nestrkáme hlavu do písku. Celou situaci jsme prověřili u přepravce a bohužel došlo ke ztrátě Vaší zásilky přepravcem. V předvánočním čase, kdy se doručuje nejvíce zásilek může bohužel ke ztrátě balíku dojít. My nemáme časový prostor k ověřování doručení každé zásilky a o nedoručení zásilky se dozvídáme až z Vaší recenze. Pokud byste nás kontaktoval dříve, mohli jsme ještě celou situaci zachránit a zboží Vám ihned opětovně zaslat.
    Zásilkovnu sice nenabízíme, ale jak zmiňujete výše, že jste MUSEL zvolit Balíkovnu, tak bychom rádi uvedli, že jste si mohl vybrat také doručení prostřednictvím DPD - jak na adresu, tak doručení do výdejního místa, kde byly i zásilky odeslané 21.12. v pořádku doručeny do druhého dne. Ale zřejmě rozhodla nabídka dopravy ZDARMA, a tak jste zvolil Balíkovnu. Z naší strany nedošlo k žádnému pochybení, Vaši objednávku jsme přijali 17.12. ve 21:38 hod a v pondělí 18.12. v 11:45 hod obratem předali k doručení. To, že došlo ke ztrátě zásilky přepravcem my nijak ovlivnit nedokážeme a omlouváme se za komplikace, které ovšem nevznikly naší vinou. Očekáváte od jiných dokonalost a bezchybnost, my, světe div se, zase trošku pochopení, obzvláště v předvánočním čase.
    Jana Hlobilová, HrackyJVJ.cz

OCHOTU,PŘÍVĚTIVOST,RYCHLÉ DORUČENÍ

• Široká nabídka.
    • Zboží opravdu skladem.
    • Rychlost dodání.

Zboží došlo brzy a v pořádku

• Rychlé vyřízení mé objednávky.

Doporučuji.

Vse v naprostém poradku, rychle dodani

spolehlivost

• Rychlý nákup

• Vše v pořádku

Rychlé doručení, super cena.

• vše super

• Skvělé, dobrá cena, rychlost odbavení a doručení.

• Majú tovar čo už nikde nemajú ani v SR áno v ČR
    • Veľmi perfektný prístup k zákazníkom
    • Rýchle zaslanie

Zboží bylo rychlé a v pořádku doručeno.

• rychlost dodání
    • příznivá kupní cena

Objednáno a doručeno, rychlé dodání.