• Mohu si vyzvednout zdarma v obchode, jednani suprove :)

Bohuzel, ne vse co vystavuji a pisi skladem, opravdu maji a stale vystavuji na strankach :(

• na webových stránkách nabízejí zboží skladem, které ve skutečnosti nemají
    • slabší komunikace, po několika dnech informace s omluvou, že nabízené zboží nemají

Reakce obchodu Hrackyjednicka.cz

Dobrý den, bohužel Vámi objednaný produkt se doprodal a dodavatel již neměl náhradu. Informaci o nedostupném zboží jste dostal ve stejný den co jste odeslal objednávku tj. 3.11 je možné, že jste si ho nevšiml, nebo spadl do spamu. Děkuji a přeji krásný den

Vzhledem k tomu, že nabízené zboží bylo ukázáno pouze v krabici, nevěděla jsem že uvnitř bude hotový šunt bez jakékoli hodnoty. nylo by dobré ukázat zboží uvnitř krabice. Hrůza

Reakce obchodu Hrackyjednicka.cz

Dobrý den paní Marie, je mi líto že jste nebyla s produktem spokojená. Bohužel ani mi jsme neviděli všechny produkty fyzicky vybalené. Není to v množství, které máme možné. Doporučuji vyhledat si klidně i recenze na internetu ohledně daného produktu. Děkuji a přeji krásný den

Najdete zboží, které nenajdete v obchodním řetězci

• Rychlost,ochota.

• rychlost dodání, ochota,nízké ceny
    • žádná

• dobrá komunikace