• Objednávka proběhla přes internet a zboží jsem si vyzvedla v obchodě

• Dodání do vánoc na poslední chvíli. Bylo to o prsa ale vyšlo to. Děkuji

O zrušení objednávky mě informovali až po pěti dnech, kdy již nebylo možno znovu nic objednat.

Už jinam nechodím, klidné a příjemne prostředí. Příjemné a ochotné jednání, za mě jednička, přeji mnoho příjemných zákazníku, P.

• Velký výběr

Po objednani asi za 3 dni prisel mail, ze zbozi muzu vyzvednout. Jela jsem pro nej z jineho mesta. Ale v obchodu na me cekala uplne jina hracka, nez jsem objednala. Pani rikala, ze toto zbozi prislo, a moje hracka uz u dodavatele nebude. A nikdo me neoznamil tuto skutecnost drive, nez jsem prijela.

• komunikativnost
    • spolehlivost

Dporučuji!!!

V obchode hracky jednicka jsem nakupovala poprve a byla jsem moc zpokojena

• S obchodem není vůbec žádná komunikace,odpověď nepřišla ani na můj email a telefon byl stále nedostupný.

• rychle vyřízení objednávky,dodání zboží do 3dnů

• Dobre ceny
    • Neni doprava zdarma

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Při objednání koše na hračky-různá zvířátka,jsem do pozn.napsala pouze koš ,zvířátko PANDA. Doručen mi byl koš- zelená žába. Zcela nevyhovující,protože jedině Panda bylo výslovné přání mé vnučky. Velké zklamání . Proč se uvádí tel.číslo či mail? Stačilo upozornit nebo alespoň neposílat nic,pokud žádané zboží nebylo na skladě. Ceremonie s vracením zboží a dalšími vedlejšími náklady si odpustím. Ale tomuto prodejci dávám černý puntík.

Reakce obchodu Hrackyjednicka.cz

je mi to líto, ale v tuto chvíli zasíláme pouze skladové zásoby.
    Skladníci bohužel nestíhají a snaží se zpracovat co nejvíce objednávek. Do konce roku ani dodavatel nedává zřetel na naše přání a zasílá pouze to co mají k dispozici. Hezký den

Informace o tom, co mají skladem neodpovídají skutečnosti.

Reakce obchodu Hrackyjednicka.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. Bohužel se může stát, že produkt vyprodáme v kamenném obchodě, a systém na to má pomalou reakci. Hezký den

• Zboží jsem měla téměř hned :)

• Velký výběr

osobní odběr na provozovně, kde zrovna byla nečekaná přestávka /10minut/ a kontakt na ceduli je uvedený na paní, která v obchodě už dva roky nepracuje. - negativní zkušenost a zboží musíte vyzvednout max do tří dnů.
    jako kladný zážitek - vidím jen to, že zboží dostanete do dárkové tašky

Reakce obchodu Hrackyjednicka.cz

Dobrý den, pokud se telefonicky / emailem domluvíte na prodloužení rezervace tak se samozřejmě doba prodlouží.
    Ale musíme se bohužel chránit i před tzv. nechtěným předáním a bránit tak dalším zákazníkům koupit si tuto hračku pokud jí máme v omezeným množství. Kontakt překonroluji. Hezký den