• Pohotová komunikace v případě nemožnosti dodání vybraného sortimentu

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, velice nás mrzí, že jsme Vám požadovaný sortiment (stavebnici Merkur 5) nemohli dodat. Objednal jste si zboží, které se nám zobrazovalo jako momentálně nedostupné s tím, že se čeká na dodání dodavatelem. Bohužel dodavatel má letos s některými typy stavebnic Merkur problém, nestačil je vyrobit a i když bylo zboží objednané, bohužel nám dosud nebyla celková objednávka dodána. Ihned jak jste stavebnici předobjednal, byl jste kontaktován a ihned jsme Vás o situaci informovali. Snažili jsme se ještě urgovat dodání u dodavatele, ale bohužel bez úspěchu. Zásobení stavebnicemi Merkur je bohužel na letošní vánoční trh velice špatné a s nekompletním dodáním se bohužel potýká i konkurence. Ještě jednou se tímto omlouváme.

Velká spokojenost.

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, velice děkujeme za recenzi, moc si toho vážíme. Věříme, že hračky zakoupené v našem eshopu udělají pod stromečkem radost.

Vše ok, jen by zboží v zásilce mohlo být nějak lépe zabaleno, aby nedocházelo k poškození a pomačkání.

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za recenzi. Každá reakce na nákup v našem eshopu je pro nás velice důležitá.

• Vždy dobře poradí

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za recenzi, která nás velice těší . Vážíme si každého hodnocení a názoru . Spokojený zákazník je náš motor do další práce.

• rychlost, ochota, výborná domluva

Jsem velice spokojená

Reakce obchodu Hračky Danny

Moc děkujeme za recenzi. Vážíme si Vašeho času , který jste věnovala vyplnění dotazníku od Heuréky.

I přes zrušení objednávky musím napsat kladné hodnocení. Obchod jako omluvu poslal dáreček, komunikace byla jasná, omluvili se za vzniklé problémy.

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, u zboží v assortu se někdy může stát , že druh, který zákazník požaduje je již vyprodán. Mrzí nás to, že nemůžeme vyhovět, ale vždy se snažíme se zákazníkem komunikovat a o stavu vyřizování objednávky obratem informovat. Velice děkujeme za kladné hodnocení, moc si každého hodnocení vážíme.

• Rychlost dodání objednávky, zboží perfektně zabalené, dobrá komunikace.

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za recenzi . Vaše spokojenost nás velice těší .

• Ochotné jednání.

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, velice děkujeme za recenzi.

Vstřícnost, ochota, milé jednání. Zboží připraveno ve velmi krátké lhůtě. Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Hračky Danny

Moc děkujeme za recenzi . Vážíme si vašeho času, který jste věnoval vyplnění dotazníku spokojenosti.

Přístup a ochota je naprosto špičková. Nakupuji zde velmi ráda.

Reakce obchodu Hračky Danny

Moc děkujeme za recenzi. Vážíme si Vaší přízně.

• Příjemná paní prodavačka, která bezvadně dokáže poradit, co kterému dítěti koupit, a pomůže se zorientovat v nepřeberném množství hraček.
    • Naprosto prozákaznický přístup tak, aby byl zákazník maximálně spokojen, ne snaha za každou cenu prodat.

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás těší, že jste byla spokojená s nákupem a s přístupem personálu na naší prodejně. Moc děkujeme.

rychle vyrizena objednavka jsem velice spokojena

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobry den, velice děkujeme za recenzi, vážíme si Vašeho hodnocení.

• Ochota při vyřízení zvláštního požadavku

Požadoval jsem konkrétní druh zboží, které se prodává ve směsi a bylo mi vyhověno.

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, velice děkujeme za recenzi. Když je to jen trochu možné, tak rádi vyhovíme požadavku zákazníka.

• Velká nabídka, příznivé ceny

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

• docela rychlé
    • zatím nevím

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za přidání recenze.

• Ochota vstřícnost, dobrá dostupnost, zboží dodáno včas a v perfektním stavu

Velmi dobrý obchod, naprostá spokojenost, vřele doporučuji

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za recenzi. Vaše spokojenost nás moc těší a motivuje se stále zlepšovat.

Obchůdek s osobním přístupem a paní prodavačka dokáže trefně odhadnout, co doporučit. Nesnaží se prodat za každou cenu, ale pokud ví, že se např. určitému věku hračka nehodí a proč, na rovinu to řekne, a tuto upřímnost velmi oceňuji.

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, velice si vážíme hodnocení naší kamenné prodejny a personálu. Moc děkujeme za recenzi.

• Vše bylo v pořádku,komunikace dobra a rychle vyrizeni

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš názor , velice si ho vážíme. Hračky DANNY

Rychlost, dostupnost a cena

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi, vážíme si jí. Každá recenze je pro nás přínosem. Hračky DaNNY

• Pravděpodobně nevíte co prodávate
    • nic horšiho jsem v e-shopu nekoupil myslel jsem že mi přišlo palivove dřevo. Jinak jako vyřízení objednávky bylo rychle.

Reakce obchodu Hračky Danny

Vážený zákazníku, velice nás mrzí , že s výrobkem dřevěné Pískoviště Tom nejste spokojen. Pískoviště vyrábí známá firmy Trigano, která vyrábí i dětská hrací centra.
    Pískoviště výrobce dodává v demontovaném stavu, a to bohužel nelze nijak ovlivnit. Zatím toto zboží nikdo nereklamoval ani nevracel.
    V případě, že nejste spokojen se zbožím, máte samozřejmě nárok na vrácení a ihned Vám budou vráceny peníze na Váš účet. Náš eshop se snaží všem zákazníkům vyjít maximálně vstříc.
    Děkujeme za recenzi. Hračky DANNY