Rychle dodáno, komunikace super. Vřele doporučuji

Reakce obchodu Hračky Danny

Velice děkujeme za recenzi, moc si jí vážíme. Vaše spokojenost nás těší.

• Ok
    • Chybí český překlad!

Reakce obchodu Hračky Danny

Dobrý den, velice si vážíme Vašeho upozornění. Bohužel nelze kontrolovat každý obsah zabaleného produktu, zda výrobce vložil český návod. Ihned bude sjednána náprava. Děkujeme za recenzi, každý názor je pro nás velice důležitý.

Vše rychle a k úplné spokojenosti vyřízeno, děti jsou spokojené. Komunikace s paní prodavačkou, při osobním vyzvednutí, na jedničku.

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujme za Vaše pozitivní hodnocení našeho obchodu a personálu. Vaše spokojenost nás moc těší.

Dobrý den, mohu jen doporučit!

Reakce obchodu Hračky Danny

Velice děkujme za recenzi.

• Personál úžasný, vždy skvěle profesionálně poradí

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za Vaši recenzi, které si moc vážíme.

• rychlé dodání, moc pěkné hračky za dobrou cenu, fotografie odpovídají skutečnosti

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za recenzi, moc nás Vaše hodnocení potěšilo a velice si ho vážíme.

• Moc milá a ochotná pani prodávající

Rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu i personálu . Moc nás to těší.

• Zboží je brzo připravené pro vyzvednutí, většinou do 2 dnů, milá a vstřícná paní prodavačka.

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za Vaši recenzi, které si moc vážíme.

• rychlost, večer objednáno - druhý den dopoledne vyyvednuto

Reakce obchodu Hračky Danny

Velice děkujeme za recenzi, vážíme si Vašeho hodnocení.

• Dobré ceny
    • Rychle dodání

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za Vaši recenzi, každé hodnocení je pro nás důležité a velice si ho vážíme.

velmi vstřícná paní prodavačka, ochotná odpovědět na doplňující otázky

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za recenzi, velice si Vašeho hodnocení vážíme . Vaše spokojenost s naším obchodem je pro nás motivací se stále zlepšovat.

Výborné

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za recenzi, velice nás potěšila.

• 10

Děkujeme za recenzi.

vše v pořádku doručeno,včasná komunikace ,zkrátka spokojenost

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za recenzi, velice si vážíme hodnocení a Vaše spokojenost nás opravdu těší.

• Velmi ochotný a profesionální přístup majitelky obchodu

Reakce obchodu Hračky Danny

Velice děkujeme za hodnocení, vážíme si Vašeho času, který byl věnován vyplnění dotazníku. Spokojenost každého zákazníka je naší prioritou a radostí.

Milá obsluha, dobře fungující obchůdek. Z hraček jsou děti vždy nadšené.

Reakce obchodu Hračky Danny

Velice děkujeme za recenzi, které si moc vážíme. To, že se k nákupům v našem obchodě ráda vracíte nás moc těší a nadšení dětí z nakoupených hraček je pro nás velkou odměnou. Děkujeme.

V obchodě mi vyšli vstříc, že osobně dopravili zboží do Prahy, abych ho mohl darovat v termínu k svátku pravnukovi. Za to vřelý dík. Překvapením bylo, že když jsem rozbalil krabici byla tam uražená figurka brankáře, kterou ani nevím jstli se podařilo otci obdarovaného přilepit. A to vše jen za 5OO,-Kč

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí Vaše hodnocení. Po té co jste volal a dotazoval se, zda Vám zásilkovna na výdejní místo doručí objednávku včas, aby jste měl dárek na víkend, což jsme dodání do druhého dne zásilkovnou nijak garantovat nemohli, neváhali jsme a dovezli zboží ( stolní hru fotbal)osobně na Vaši adresu.
    Zboží je dodáváno originál zabalené v krabici od výrobce a bohužel do obsahu nevidíme a ani nemůžeme obaly otevírat a dodávat zboží v již otevřených( porušených) obalech, to by se určitě zákazníkům nelíbilo . Když byla figurka u hry poškozena ( ulomená), měl jste nás kontaktovat a ihned by jsme zboží vyměnili. Když se něco takového stane, vyměňujeme zboží v rámci reklamace, aniž by zákazník nesl nějaké náklady, vše v naší režii. Dnes Vás budeme kontaktovat a budeme se snažit dohodnou na výměně zboží. Je naprosto zbytečné si nechávat poškozenou hru fotbal.
    Závěrem bych ráda napsala, že z naší strany nedošlo k žádnému pochybení a bylo uděláno maximum, aby jste byl spokojen. To že uvnitř originálního obalu může být hračka, nebo hra poškozená, to se může stát, ale určitě ne naší vinou, ale případně z výroby, nebo přepravou.

Perfektní

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za Vaši recenzi, která nás velice těší.

• Velmi milá a rychlá obsluha vždy poradí a doporučí

Reakce obchodu Hračky Danny

Moc děkujeme za recenzi, vážíme si hodnocení a Vaše spokojenost nás velice těší.

• Skvělá spolupráce

Reakce obchodu Hračky Danny

Děkujeme za recenzi, moc si hodnocení vážíme. Věříme, že se i v budoucnu na náš eshop budete rád vracet