• Zajímavé výrobky, nicméně viz nevýhody.....
    • je vidět, že pan Rydlo má víc práce než kolik je schopen udělat - vše pak jde na úkor kvality, nepřesnosti/chyby ve výrobcích, problémy s reklamacemi a jejich vyřízením (natožto v zákonné 30ti denní lhůtě za což byl pan Rydlo i sankciován ze strany ČOI a pod).

Bohužel za sebe NEDOPORUČUJI, doporučil bych se rozhlídnout po konkurence - případně místním řemeslníku (výrobky /veškeré prodávané/ nejsou komplikované, jsou ve finále i vzhledem k uvedenému zbytečně naddražené).

Reakce obchodu hracky-postylky.cz

Vážený pane Mareško, děkuji za Vaš názor.
    Těší mě, že máme hodně práce, protože to samo dokazuje, že vyrábíme originální a cenově dostupné výrobky, které jsou žádány.
    Děkuji za Váš názor, že naše výrobky-zajisté myšleno onu stavebnici dětského domečku, kterou jste si zakoupil-není komplikovaná, protože až doposud se složením neměl nikdo problém.
    Omlouvám se za komplikace spojené s Vašimi požadavky a reklamacemi, ale všechny nebylo možné vyřešit k Vaší úplné spokojenosti.
    M.Rydlo-majitel

• výborná komunikace a ochota

• krásný výrobek
    • možná delší doba dodání, ale nejspíš to bylo způsobeno sněhovou kalamitou, která právě v době přepravy byla v ČR

• Souhlasí s obrázkem, vypadá bytelně, přišlo smontované.
    • Dlouhý šroub, který drží kolo byl ohnutý???Nepochopitelný, že to někdo takto zničený ohlý šroub, může použít???2 jsme to rozebírali. Další šroub, který drží oj, byl zalit asi lepidlem aby neprokluzoval...za tyto peníze dost amatérsky sestavené! Pro někoho, kdo nemá nářadí, těžko složitelné. Velký nedostatek je ve stylu pridržení oje a koleček. Pokud šrouby utáhnete, kolečka se neotáčejí a oj je v jedné poloze. Špatné, když v tom převážíte děti a chcete s ojí manipulovat a nebát se, ze se šroubky povolí.

Celkem pevný a pohledný vozík. Trochu pokulhává ovladatelnost při utažení šroubů a bohužel amatérské sestavení - tady bych to viděl na chybu jednotlivce. Jinak asi doporučuji. Takto dlouhý text je z důvodu 55min, co jsem strávil sháněním nového šroubu a vymontováním původního.

• Krásné výrobky
    • Výborná komunikace a rychlost předání k doručení

SUPER KRÁSNÉ NÁDHERNÉ -PŘIŠLO OKAMŽITĚ

Rychlé dodání, vše v pořádku.

• dřevěné hračky za přijatelnou cenu

• Postýlka je opravdu jedinečná svým designem i zpracováním a to vše z bukového masívu.
    • Žádná MDF deska a podobné slepeniny.
    • Kvalitní šroubové spoje do zabudovaných matek a nikoliv pouze vruty do vyvrtaných otvorů.
    • Opravdu viditelné a kvalitní truhlářské opracování i v detailech.
    • Délka dodání 1 měsíc. Obchod ale komunikuje a na kvalitu si raději počkám, než aby se jednalo o nějakou rychlou výrobu (zejména právě u masívu).

Je potřeba si uvědomit, že masivní dřevo stále pracuje a vysychá a to i když je dostatečně připravené. Části postýlky (rovinatost čel, rovinatost boků, svislost šprušlí, apod.) se během několika dní mohou minimálně nepatrně zkroutit, zvlnit, atd. Spoje jsou ale pevné a postýlka se dotvaruje podle spojů. Někomu by ale mohlo vadit, protože například MDF desky svůj tvar drží na 100% (to ale není masív).

• Výhoda je , že je to výrobce, který má originální výrobky.

Bezva kvalitní a krásné zboží, které jsem jinde nenašla.

• Rozhodně rychlost vyřízení objednávky až jsem se divila jak rychle to všechno proběhlo, bez jakéhokoliv problému.
    • Není možnost vybrat si poštovné (dopravce nabízejí několik, ale všechny za stejnou cenu) Na jednu stranu výhoda, protože si to pošlete jak chcete na druhou nevýhoda když chcete přepravu dle ceny.

Obchod určitě můžu doporučit. Byla jsem velmi spokojená.

Jsem spokojena jak s postýlkou a její cenou, tak dodací lhůtou.

• Kvalita výrobku.
    • Rychlost dodání.
    • O žádných nevím.

Všem doporučuji.

• zajímavý a cenově dostupný sortiment.

Obchod nabízí zajímavé a cenově dostupné výrobky, které téměř obratem obdržíte.

• nemožnost prohlédnout si dopředu zboží, což je avizováno na webu, ale ve skutečnosti nefunguje, jinak dohoda s panem Rydlem byla vynikající

chtěl-li by si někdo koupit něco velikého jen podle obrázku, obchod bych nedoporučila

• Nevím,ale zboží není doposud bez vysvětlení dodáno

Nedoporučuji,po 14.dnech obchod není schopen informovat zákazníka o osudu zásilky.

Reakce obchodu hracky-postylky.cz

Vážený pane Sedláku z Tišnova,
    dne 1.3.2017 jste si v našem e-shopu objednal dřevěný vozík a zvolil platbu předem. Obratem jste dostal automatický mail potvrzující přijetí objednávky, kde je napsáno toto - cituji:
    potvrzujeme Vaši závaznou objednávku z e-shopu hracky-postylky.cz.
    Pokud jste zvolili platbu převodem na náš účet vedený v mBank, pod rekapitulací najdete platební údaje. Na platbu čekáme 7 dní, poté objednávku stornujeme - konec citace.

Dne 2.3.2017 jste dostal další mail s platebními údaji, s upozorněním, že nebude-li platba do 7 dnů realizována, bude objednávka automaticky zrušena.
    Platbu jste ale neprovedl a tak Vaše objednávka byla automaticky zrušena, jak popisujeme v mailu potvrzující objednávku.
    Po konzultaci s mnohými známými, zda je text v potvrzujícím mailu objednávky dostatečně srozumitelný, mě bylo odpovězeno, že mu musí rozumět každý, normálně uvažující člověk.
    Mimo jiné jste dal negativní hodnocení na nepřehlednost obchodu.
    Pokud se Vám takový obchod nelíbí a není přehledný podle Vás, proč v něm tedy nakupujete?
    Protože takové lživé hodnocení nás poškozuje, po poradě s právníkem zvážíme další kroky na ochranu našeho obchodu.
    Dřevěné hračky MR

• vysoká kvalita

perfektní

• klidný výběr v pohodlí domova.
    • Toto zboží se v kamenných obchodech velice těžko shání a nenarazila jsem na tenhle vozíček.
    • Žádné mne nenapadají.

Dobrý obchod a ochotní majitelé. maximálně vycházejí vstříc, pokud máte problém.

• nabizi opravdu pekne zbozi,obednavala jsem postylky ve velikosti ktera nikde nebyla
    • zadne

bala jsem celkove velmi spokojena