Spokojný a doporučujem

• Kvalitní produkty za skvělou cenu.

Doporučuji.

Perfektni

Postýlku pro panenku pro vnučku jsem objednal v tomto obchodě, protože panenka je velká 65cm a tak velkou postýlku jsem nikde jinde nesehnal. Přišla v pořádku, bezvadně zabalená, během pár minut jsem ji smontoval přoloženými vruty a imbusovým klíčem. Jsem naprosto spokojen s obchodem,hned druhý den zboží expedoval, poště to trochu déle trvalo, než jsem čekal, ale je před vánočními svátky, takže se to dá pochopit. Každému obchod doporučuji.

• přehlednost,pestrost
    • velký výběr
    • nenašla jsem žádné

široký sortiment,přijatelné ceny,rychlé doručení

• NENÍ TO SLABINA OBCHODU, ALE POŠTA JE HROZNÁ!!!

• vstřícnost a ochota

• Veškeré výhody nakupování prostřednictvím internetu.
    • Nutnost převzít produkt ještě před konečným smontováním (zajíc v pytli ...).

Postranice + bočnice z tvrdého dřeva požadované postýlky pro velké panenky jsou provedeny bezchybně. Sololitové dno je však kratší ca o 1 cm, a to na délku i na šířku (!), takže propadává; postranní drážky ve spodním rámu postýlky jsou tudíž naprosto na draka.

Reakce obchodu hracky-postylky.cz

Vážený pane Evžene Růžku z Plzně,
    musím se důrazně ohradit proti vašemu negativnímu hodnocení našeho obchodu.
    Z popisu zmíněné postýlky v našem E-shopu jasně vyplívá, že si postýlku musí zákazník smontovat sám!!!!!
    Dokonce je zde napsáno pomocí klíče a šroubů.!!!!
    I malé dítě, které umí číst pochopí, že postýlka bude asi rozložená.Tudíž je jasné, že si nejdříve produkt musíte převzít jako balík-zásilku a poté jej rozbalit a nakonec smontovat.Je mi líto, že jste to nepochopil.
    Postýlky zasíláme rozložené, z důvodu úspory přepravy,skladovacích prostor,lepší manipulace, minimalizace možnosti poškození při přepravě atd.
    K postýlce dodáváme velmi podrobný návod na seestavení už z toho důvodu, že je mnohdy skládají zákazníci, kteří nejsou manuálně zruční a dosud nemáme žádnou informaci ani výtku, že by postýlku někdo nedokázal sestavit !
    Pro případ, že by jste nebyl spokojen s výrobkem nebo by nepasoval některý díl,někdo vymyslel institut zvaný REKLAMACE !!!!!!
    Pokud si myslíte, že některý z dílů je vadný, měl jste jej řádně reklamovat.
    Reklamační řád je v našem e-shopu.
    Reklamovaný díl bychom změřili a v případě, že by se vaše reklamace potvrdila jako opodstatněná, díl bychom vám zaslali obratem nový na naše náklady.
    Díly vyrábí lidé a i ty se mohou splést, stejně jako každý jiný, i když kontrola z naší strany je velmi důsledná, stát se to může, zvláště dnes, kdy na trhu nejsou kvalifikovaní a zruční lidé.

Vy jste ale vadný díl nereklamoval, dokonce jste ani nám jako výrobci nevytknul „nesmysl“ , že dodáváme postýlky rozložené i když text rozhodně říká, že je zákazník musí složit.
    Sice nevím, jak bychom to řešili, protože mě zatím nenapadá způsob, jak lépe vysvětlit, aby to pochopili úplně všichni, nikoho nevyjímaje, že postýlka je dodávána nesmontovaná.
    Vy jste ale místo reklamace po deseti dnech, kdy jste náš výrobek obdržel, napsal negativní hodnocení na e-shop, potažmo na výrobce,což mi připadá jako záměrné poškozování dobrého jména.

Rydlo Marcel-majitel

• neuvádí na stránkách bankovní spojení, což by urychlilo úhradu a dodání

• Dlouhá dodací doba
    • Dlouhá doba odeslání informací

toto zboží není většinou v nabídce jinýchbchodů,proto jsem si vybrala tento e-shop.Žebřiňáček dostal vnouček ke druhým narozeninám a byl naprosto nadšený.Obchod vřele doporučuji!

• perfektni komunikace s prodejcem
    • zadne

prehledny nakup a vyborna komunikace s prodejcem

Jsem spokojena s kvalitou zboží.

• Doma v klidu vyberu, objednám a téměř obratem je zboží doma
    • nevím o žádné

s klidným svědomím můžu 100 % doporučit

• Rychlost, jaké na foto takové ve skutečnosti!
    • Nemá, jinak nevím

Jsem spokojena!

• rychlost, přehlednost

• zbožíkteré není běžně k mání
    • hračka se mi zdála nejlépe vyhovující
    • zatím nevím, byla jsme spokojená

Zdá se mi velmi dobrý, rychlá komunikace přes mobil z Vaší stranyx byla pro mně překvapešním a dodávka do 3 dnů bylaúžasná.
    ano , určitě bych doporučila

• České výrobky
    • Kvalitní zpracování
    • Nákup přímo od výrobce
    • Není možnost výběru dopravy a způsobu platby

Zaujalo mě nabízené zboží, variabilita a druh dřeva.
    S panem Rydlem byla perfektní komunikace, o všem informuje, takže máte o vaší objednávce přehled.
    Všem mohu vřele doporučit, bylo příjemné zde nakupovat.