Dětský tablet jsme museli vrátit na vlastní náklady dle VOP, jelikož jevil zjevné známky opotřebení (upatlaný, poškrábaný) a ani jeho provedení se nám nelíbilo. Obchod poslal peníze zpět, ale s poznámkou, že dětský tablet je nový a že ho mrzí náš názor. Tablet mám nafocený, ale v další komunikaci s obchodem nebudu již pokračovat...zbytečná ztráta času. Žádné další zboží si již u nich neobjednám, i když ostatní zboží bylo v pořádku.

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

z Vaší strany se nejednalo o reklamaci, ale jak výše píšete, nevyhovovalo Vám provedení tabletu a v tomto případě máte nárok na vrácení peněz bez náhrady poštovného. Tablet byl zcela nový, nepoužitý a Vámi uvedená informace, že je upatlaný, je zcela nepravdivá! Těchto tabletů jsme prodali nespočet a žádný zákazník si nestěžoval. Dotyková plocha s obrázky je zalisována pod plexisklem, které je čiré, čisté, nepoškrábané. Jak sama uvádíte, dalších 9 Vámi objednaných položek bylo zcela v pořádku.

Hračky Piško.

telefon hraje potichu ,malou nezaujal,vypada hezky ale nehraje nahlas skoda

Dobrý den paní P.,

mrzí nás, že jste nebyla spokojena s výběrem zboží... Tento telefon je určen pro děti od 12m, hladina zvuku je nastavena tak, aby nepoškodila sluch dítěte... Každý výrobek se v hlasitosti trochu liší...
    Pakliže opravdu s výběrem spokojena nejste, zašlete nám zboží zpět...
    Toto je nicméně nejprodávanější batolecí mobilní telefon.

Nashledanou, Hračky Piško.

Objednávka byla sice vyexpedována rychle, ale dorazila již z výroby poškozená - modelu autíčka chybělo světlo. Po velmi vstřícné komunikaci ohledně výměny zboží a rychlém uskutečnění výměny jsem myslela, že bude vše v pořádku, ale nové autíčko, které zaslali místo poškozeného, mělo světlo opět poškozené. Sice nebylo ulomené, nicméně bylo úplně ohnuté a na první pohled vadné. Očekávala bych, že než zašlou za reklamovaný výrobek nový, přesvědčí se o jeho kvalitě. Další kolo výměny jsem z časových důvodů neabsolvovala, nicméně z takového přístupu jsem zklamaná. K mému upozornění se již obchod ani nevyjádřil.

Vážená zákaznice,

na Váš mail jsme již reagovali, omlouváme se za zpoždění, důvodem byla nemocenská.

Při prvním zaslání prošel výrobek dvojí kontrolou - vychystáním a zabalením - pokaždé jinou zaměstnankyní, tudíž si troufáme tvrdit, že byl při expedici v pořádku, ale přesto jsme Vám obratem osobně dovezli nový. Bohužel i s tímto jste byla nespokojena, jelikož bylo světlo trochu vykřiveno z osy ( evidentně již z výroby ). Nevím, komu byla tato hračka určena, ale opravdu prodáváme pouze hračky ( 149kč), nikoli originální sběratelské modely dostupné v autosalonech.

Co se týče PPL služeb, Vaši stížnost jsme jim přeposlali, nyní čekáme na odpověď.

Tým Hračky Piško.

• Asi jediný e-shop, který měl tzv. "narážecí auto", které jsme chtěli.
    • U tzv. "narážecího autíčka" chyběla zásadní informace, že autíčko vydává zvuky, což bylo pro nás rozhodující kritérium. Byla pouze informace, že svítí, což jsme akceptovali. Ve skutečnosti autíčko dělá strašný kravál jako na kolotoči a světla velmi nepříjemně blikají. Autíčko jsem rozebral a kravál se světly jsem odpojil.

Obchod nemohu doporučit, neboť měl zavádějící informace o zboží.

Vážený pane V.,

u všech našich narážecích autíček je v názvu či popisu uvedeno, že jsou se světlem a zvukem! Je nám líto, že jste tuto informaci při Vaši objednávce přehlédl.. Vše máme správně uvedeno. Tudíž tuto referenci pokládáme za neopodstatněnou!

S pozdravem Hračky Piško.

Ačkoli obchod sliboval dodání do Vánoc, dnes je Silvestr a zboží dosud nemám.

• špatná komunikace

Vážený zákazníku,

všem zasíláme mailem informace o jejich objednávce, jestliže nám nezvedají telefon..

Hračky Piško.

Obal byl poškozený,jako by už někdo hračku měl.

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

není možné, aby Vámi objednaná hračka za 40kč již byla rozbalená, není technicky proveditelné přilepit plast zpět na kartu! Nezaznamenali jsme ani žádnou Vaši reklamaci či osobní stížnost k objednanému zboží, až nyní zde. Jednejte, prosím, s personálem eshopu!

Hračky Piško.

4.12. jsem zboží koupil i zaplatil a do dnešního dne (22.12.) nedorazilo. Před několika dny jsem se dotazoval na stav odeslání a obchod zatím vůbec nereagoval, nijak neodpověděl. Nezbývá nic jiného než od koupě odstoupit.

Vážený zákazníku,

se všemi zákazníky komunikujeme telefonicky či mailem. Vaši objednávku jsme odeslali následující den, tj. 5.12. Vždy zasíláme informace o zásilce. Zvažujeme rozšíření nabídky dopravních společností. Ačkoliv službu současné dopravní společnosti nedokážeme příliš ovlivnit, omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

Hračky Piško.

Proběhla objednávka (sobota), následně okamžitě platba (připsána v pondělí). Komunikace obchodu žádná. Nepotvrdil přijetí objednávky, ani neinformoval o vyřízení nebo odeslání objednávky. Na položený dotaz o stavu objednávky dorazila kultivovaná odpověď až čtvrtý den...

Vážený zákazníku,

v předvánočním čase musíte počítat s delší dobou vyřizování objednávky, viz naše stránky.. Vše, co zde popisujete, zprostředkovává Heuréka, přes kterou jste zboží objednal. Dává také pokyn k odeslání objednávky, jakmile platba dorazí.

Děkujeme za pochopení.

Hračky Piško.

• Levná doprava i některé zboží
    • Levné zboží většinou nemají, mají v tom bordel. Obj.jsem kostky, které už neměli, domluvili jsme se s paní, že místo toho pošle vodní mlýn, po týdnu paní volá, že už ani ten mlýn nemají, grrr

Vážená zákaznice,

objednávek zákazníků, kteří objednali stejné zboží, a na eshopu je poslední kus, jsme přijali v předvánočním čase spoustu! Vyřizujeme je postupně. Vy jste, bohužel byla ta, na kterou se již nedostalo.. Máme i kamennou prodejnu, často se stávalo, že objednané zboží bylo zákazníkem na prodejně zakoupeno dřív, než jsme jej nachystali do objednávky.

Za tuto situaci se Vám velice omlouváme a slibujeme, že po novém roce si bordel jistě uklidíme.

Hračky Piško.

objednali jsme svítící autodráhu magic tracks a došla autodráha tracks glow rail car.

Vážený zákazníků,

omlouváme se, ale dodavatel nám dodal stejný obsah v jiném obalu. Než jsme stihli zareagovat, několik jsme jich zaslali zákazníkům. Omlouvám se za komplikace a v pokud žádáte výměnu, prosím kontaktujte naši prodejnu.

Děkujeme za pochopení

Děkujeme, Hračky Piško.

zboží nedorazilo ani po deseti dnech od poslání. Slíbené číslo zakázky PPL nebylo zatím (4 dny) zasláno

Vážená paní Lucie,

v této předvánoční době není bohužel v naší moci ovlivnit rychlost PPL přepravce i jejich důslednost při předávání zásilek. Nejste první, která si na tyto nedostatky stěžuje.
    Co se týče komunikace s námi, vždy dáváme zákazníkům vědět - mailem zasíláme informace od PPL přepravce, kde se zásilka momentálně nachází. Vaši objednávku jsme odeslali 1.12.
    Za vzniklé komplikace se omlouváme.
    Hezký den, Hračky Piško.

Zboží zaplaceno předem,po 10 dnech nedodáno,ani žádné vyjádření na můj dotaz v jakém stavu je objednávka.

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

vždy reagujeme na dotazy zákazníků a dáváme jim vědět, v jakém stádiu se jejich objednávka nachází, telefonicky, smskou či mailem.. Bohužel, komunikaci s několika zákazníky znemožnil počítačový vir.
    Tímto se za vzniklé komplikace omlouváme.
    Hezký den, Hračky Piško.

• neinfomování o stavu zboží, o takový obchod nemám zájem

Po 9 dnech dárek nepřišel. Stav objednávky jsem zjišťovala a mailem mně bylo sděleno, že objednávku zrušili, zboží na prodejně není. Bohužel žádnou informaci bez mé urgence neposlali. Absolutní nespokojenost s tímto obchodem.

Vážená anonymní zákaznice,

u zboží objednaného přes Heuréku se bohužel zákazníkům, nezobrazuje počet kusů, který je reálně skladem. Máme 2 měsíce nový eshop a stále vychytáváme mouchy. Všem zákazníků vědět dáváme a zákazníci dostávají informace rovněž od Heuréky. Mrzí nás Vaše zklamání.

S pozdravem Hračky Piško.

• ne vždy platí, že co mají mít na skladě, že to skutečně mají

Vážený zákazníku,
    nevíme, o kterou konkrétní situaci šlo.. Pokud si zákazník zboží objednává přímo přes náš e-shop, může dojít k náhodě - máme i kamennou prodejnu, při posledním kusu zboží na skladě má v našem systému "přednost" zákazník, který si zboží zakoupí fyzicky v našem obchodě. Počet kusů se aktualizuje až v nočních hodinách, tzn. při náhodném objednání stejného zboží zákazníkem na internetu tuto situaci zjistíme až následující den ráno. Vždy se však se zákazníkem snažíme domluvit ať už telefonicky či emailem - pokud zákazník na dané zboží nespěchá a zboží je ve velkoskladě, tak jej na přání zákazníka objednáme a zákazník své zboží do týdne obdrží.
    Při objednávání přes Heuréku je zákazník pouze obeznámen, že je zboží skladem, není uveden přesný počet kusů.
    V říjnu budeme zavádět do provozu nový e-shop, tak věříme, že se nám podaří takováto nedorozumění eliminovat na minimum.

Hezký den,
    tým Hračky Piško.

Zboží bylo poškozené, špatně zabalené,proto došlo k poškození.

Vážený zákazníku,
    je podivné, že nás nikdo nekontaktoval jak telefonicky nebo e-mailem o této "události". Samozřejmě, že bychom ji ihned bezodkladně řešili, pokud opravdu nastala. Ale protože o ní se dozvídáme až touto cestou, nezbývá nám nic jiného než se omluvit.

• predrazené c
    • čínské zboží,šikovně u
    • a účelně nafocené

Vážený zákazníku,
    nevíme o jaké zboží se jedná, protože nás nikdo nekontaktoval. Ale v každém případě v Číně se podle nejnovějších výzkumů vyrábí 87% hraček. Mají tam své továrny i nejprestižnější světové firmy, které znáte z TV reklam. Pokud se vám zboží nelíbilo, můžete je poslat zpět.
    Také nechápeme nízkou úroveň hodnocení pro dopravu, protože naše zásilky odcházejí nejpozději následující den a to samé platí pro komunikaci se zákazníkem.

Hezký den, Petr Piško

Výrobek se neshodoval s popisem v e-shopu.

Vážený zákazníku,
    tato položka v tomto provedení byla prodána cca 20-ti zákazníkům a všem vyhovovala. Vám se nelíbila a to my také respektujeme. Hned druhý den jsme vám odeslali peníze na váš účet. Víc pro vás nemůžeme udělat.

Hezký den, Petr Piško

• Nedoporučuji,chtěla jsem zaslat balik poštou a volal mi pán, že to pošlou PPL což jsem nechťela,protože nebívám doma, pán mi nabídl, že to nechá zaslat do parcel shopu, ale tak se nestalo, dvakrát mi balík doručovali normální službou , tak jsem prosila pracovníka Ppl o uložení do parcel shopu a bylo mi zděleno, že tato služba není od odesílatele požadovaná tak bohužel balík vrátili a z obchodu mi jen zaslali, že mi objednavku stornujou, takže rozhodně nedoporučuji, měla jsem objednané Vánoční dárky na které jsem spoléhala

Vážená paní,
    vaše objednávka byla odeslána na Parcelshop (ještě jsem s vámi mluvil a dohodli jsme se na parcelshop, který je nejblíž vašemu bydlišti!) Pokud byly nějaké problémy s doručením, měla jste nás okamžitě kontaktovat a my bychom vše zařídili k vaší úplně spokojenosti! Bohužel tak se nestalo a pokud my nic nevíme, tak také nemůžeme nic napravit. Narazila jste na neschopného řidiče PPL, protože máme desítky případů, kdy si zákazníci přeposílají zásilky na parceshopy po domluvě s řidičem.

Petr Piško

• Autíčko vypadá jako z výprodeje nebo spíše jako použité. Čekala jsem od toho víc :-(.

Reakce obchodu Hracky-pisko.cz

spojte se s naším e-shopem a uveďte číslo své objednávky. Všechno zboží je nové od přímých dovozců. Nevíme o jaký druh se jednalo, ale pokud se vám nelíbí, pošlete jej zpět a my vám za něj okamžitě zašleme peníze na váš účet.

Petr Piško.